My First Summer Car: Mechanic v1.1 (Mod Apk) Hileli Apk indir

My First Summer Car: Mechanic v1.1 (Mod Apk).My First Summer Car: Mechanic v1.1 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. My First Summer Car: Mechanic v1.1 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. My First Summer Car: Mechanic v1.1 (Mod Apk) Son Sürüm indir. My First Summer Car: Mechanic v1.1 (Mod Apk) indir. My First Summer Car: Mechanic v1.1 (Mod Apk) ücretsiz indir. My First Summer Car: Mechanic v1.1 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


İlk Yaz Arabam: Tamirci

İlk Yaz Arabam: Mechanic v1.1 (Mod Apk)

Araba restorasyonu ve inşası harika ve eğlenceli! İlk Yaz Arabam, en havalı detaylara sahip gerçekçi bir mekanik simülatördür! Mekanik oyunlarımızda 70’den fazla parçadan bir araba yapabilir ve en havalı araba garajında ​​arabaları tamir edebilirsiniz! Bu araba restorasyon oyunlarında araba makyajı da mevcuttur.
Arabayı monte ettikten sonra çevreyi ve yakın çevreyi keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Ana oyun özellikleri:
⭐ Harika detaylandırma: 70+ detay
Bir araba garajına gidin. Burada, araba montajı ve tamiri için birçok parça ve alet bulacaksınız. Koltuklardan ve tahrik millerinden pistonlara ve kürek değiştiricilere kadar. Aracınızın gövdesini ve şasisini monte edin, onarın ve ardından yükseltin. Ve evet, bir araç motoru da monte edilecek!

⭐ Mekanik simülatör
Mekanik, arabaları kolayca monte edebilir. Ama senin için öyle mi? Neyse ki araba yapım ve restorasyon oyunlarımızda sistem detayın şu anda kullanılıp kullanılamayacağını size söyleyecektir. Sadece ayrıntıyı alın ve onunla arabanın etrafında dolaşın. Uygunsa, detayı ve yerini bağlayan yeşil bir izleme çizgisi göreceksiniz.

⭐ Araba makyajı ve tuning
Araba yapmak eğlencelidir. Ancak bir araba yaptıktan sonra kesinlikle onu yükseltmek isteyeceksiniz!

⭐ Araç montajı ve onarımı ile ilgili ipuçları
Araba montajına nasıl devam edeceğinizi veya arabaları tamir etmek için hangi yedek parçaları kullanacağınızı bilmiyor musunuz? Bir ipucu kullanın ve araba yapımı ve onarımının bu aşamasında gerekli tüm parçalar bir süreliğine vurgulanacaktır. Artık görevi tamamlamak ve ‘Vay canına! Gerçekten arabamı yapıp tamir etmeyi başardım!’

⭐ Çeşitli görevler ve işler
Bir araba inşa ettikten sonra, işinize gidin. Kargo taşıyın, görevleri tamamlayın. Arabanızı yükseltmek ve gelecekteki araba restorasyonunuz için para kazanın.

⭐ Birinci şahıs görünümü
Araba yapma oyunlarımızda kendinizi sürecin aktif bir katılımcısı gibi hissedeceksiniz. Sadece bir gözlemci olarak değil!

⭐ Araba trafiği
Boş yollarda sürmek yerine mekanik oyunlarımız için geliştirdiğimiz gerçek trafikte sürün!

Peki, arabaları nasıl monte edeceğinizi, arabaları nasıl tamir edeceğinizi veya nasıl araba makyajı yapacağınızı öğrenmek ister misiniz? O zaman mekanik simülatörümüz ihtiyacınız olan şey! Araba montajı, onarımı ve ayarı – bunların tümü mekanik oyunlarımızda mevcuttur! Sadece İlk Yaz Arabam’ın araba garajına gidin.
‘Ben araba yapmayı biliyorum! Arabamı tamir edebilirim!’ – bu, araba restorasyon oyunlarımızı oynarken geliştireceğiniz bilgidir.İlk Yaz Arabam: Tamirci
İlk Yaz Arabam: Tamirci
İlk Yaz Arabam: Tamirci
İlk Yaz Arabam: Tamirci
İlk Yaz Arabam: Tamirci

Mod özellikleri:
Harcandığında para artar;
Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Keyfini çıkarın

İNDİRMEK:

İlk Yaz Arabam: Mechanic v1.1 (Mod Apk) – MEGA TR

İlk Yaz Arabam: Mechanic v1.1 (Mod Apk) –DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.