My Town World – Games for Kids v1.0.19 (Mod Apk Unlocked) Hileli Apk indir

My Town World – Games for Kids v1.0.19 (Mod Apk Unlocked).My Town World – Games for Kids v1.0.19 (Mod Apk Unlocked) Hileli Apk İndir. My Town World – Games for Kids v1.0.19 (Mod Apk Unlocked) Sınırsız Para indir. My Town World – Games for Kids v1.0.19 (Mod Apk Unlocked) Son Sürüm indir. My Town World – Games for Kids v1.0.19 (Mod Apk Unlocked) indir. My Town World – Games for Kids v1.0.19 (Mod Apk Unlocked) ücretsiz indir. My Town World – Games for Kids v1.0.19 (Mod Apk Unlocked) Para Elmas Hilesi indir.


My Town World - Çocuklar İçin Oyunlar

My Town World – Games for Kids v1.0.19 (Kilitsiz Mod Apk) Hey kızlar ve erkekler! Çocuklar için My Town yeni MEGA-GAME burada! Gelin ve tüm My Town ve My City karakterleriyle tek bir yerde kendi oyununuzu ve beğendiğiniz hikayeleri oluşturabileceğiniz My Town Dünyasını ziyaret edin! Mini dünyanızı inşa edin, tüm oyuncak ev binalarını ziyaret edin ve her zamankinden daha fazla eğlenin!

Mini dünyanızda doktor, polis, öğretmen, itfaiyeci ve daha pek çok şey olun! My Town World oyuncak ev çocuk oyunlarını SINIRSIZ oynayın! Sizi bekleyen birçok yer – Havaalanı, Okul, Hastane ve diğerleri.

TÜM EĞLENCE TEK YERDE!

Tek harita üzerinde en sevdiğiniz My Town ve My City oyunları olan My Town World’e hoş geldiniz! Birçoğu olduğu için tüm oyuncak bebek evlerini oynayın ve keşfedin! Her oyuncak bebek evi yeni bir oyun gibidir! Çocuklar için gelmiş geçmiş en büyük oyuncak bebek evi oyunu olan My Town World oyununda 200’den fazla yeri keşfedin ve 100’den fazla karakterle oynayın!

ÇOCUKLAR İÇİN TÜM MY TOWN DOLLHOUSE OYUNLARI TEK YERDE!

My Town World, çocuklar için tüm My Town oyunlarını tek bir BÜYÜK çocuk oyununa bağlar! Kızlar ve erkekler için eğlence dolu yeni rol yapma oyununu oynayın ve keşfedin! My Town’ın şimdiye kadar gördüğün en büyük haritasını kontrol et, her oyuncak bebek evi binasına gir ve eğlen! Çocuklar için My Town Yeni oyununda sunduğumuz tüm macera fırsatlarını oynayın ve keşfedin!

Mini dünyanızı yaratın ve kendi oyun hikayenizi yaratın! 100’den fazla My Town ve My CITY karakteri, konumu ve daha fazlasıyla tek bir yerde kendi macera oyunları hikayelerinizi oluşturabileceğiniz ve oynayabileceğiniz bir yer olan çocuklar için My Town World oyununun keyfini çıkarın – çocuklar için en iyi rol yapma oyuncak ev oyununu oynayın !

MY TOWN WORLD DOLLHOUSE ÇOCUKLARININ ÖZELLİKLERİ:

– En sevdiğiniz My Town ve My City oyuncak ev oyun karakterleri tek bir yerde!
– İLK 9 YER & 2 AİLE %100 ÜCRETSİZDİR
– Dünya oyunundaki tüm oyuncak ev binaları birbirine bağlı – aralarında etkileşim kurun
– My Town World mağazasını ziyaret edin ve yeni karakterler edinin – onları mini dünyanıza ekleyin
– Giydirme oyunları oynayın ve karakterleri özelleştirin
– Mini dünyanıza 100’den fazla özellik ekleyin: evcil hayvanlar, öğeler, karakterler ve eğlenceli yerler!
– Aynı cihazda arkadaşlarınızla birlikte oynayın! Çocuklar için harika bir oyun!
– Her gün tüm hediyeleri ve ödülleri alın
– My Town World’ü ziyaret edin ve gelecekte YENİ konumlar ve karakterler için güncel kalın
– Orijinal My Town veya My City oyununu zaten yüklediyseniz, o bina haritada görünecektir.
– Hikayelerinizi istediğiniz kadar canlandırabilmeniz için tüm karakterler tek bir yerde
– DÜNYA oyuncak bebek evini her ziyaret ettiğinizde yeni bir oyun deneyimi yaşayın

KENDİ DÜNYANINIZI KURUN – KENDİ OYUN HİKAYİNİZİ YARATIN

Yani, en sevdiğiniz My Town oyun karakterleriyle oynayabileceğiniz kendi mini dünyanıza sahip olmayı hayal ettiyseniz, şimdi yapabilirsiniz! Veya kendi karakterlerinizi yaratın ve kendi maceralı rol yapma oyun hikayenizin tadını çıkarın. Evet, ŞİMDİ mümkün!

Şimdiye kadar gördüğünüz en büyük haritayı oynayın ve keşfedin, çocukların kendi My Town World oyun maceralarını yaratmak için ihtiyaç duydukları her şeyi bulabilecekleri mükemmel bir yer!

MY TOWN WORLD DOLLHOUSE ÇOCUK OYUNU NE HAKKINDA?

Bir prenses için mükemmel bir kostüm mü buldunuz? Veya en sevdiğiniz karakteri bir paten parkına mı davet ediyorsunuz? Ya da itfaiyeci olarak bir kurtarma görevine ne dersiniz? Kendi oyun mini dünyanı yap ve tüm bunların tadını çıkar! Şu andan itibaren tüm favori karakterlerinizi tek bir yerde bulabilirsiniz!

Yeni bir mini dünya oynayın ve keşfedin, birçok fırsatla bu yeni çocuk oyununda rol yapma hikayenizi yaratın! Arkadaşlarınızla birlikte oynayın, moda mağazası oyuncak evini ziyaret edin – karakterlerinizle giydirme oyunları oynayın ve daha fazlasını yapın!

My Town World çocuk oyununu İNDİRİN ve kendi oyun hikayelerinizi yaratın!

ÖNERİLEN YAŞ GRUBU
4-12 yaş arası çocuklar. My Town hikaye oyunlarını, ebeveynler evde olmadığında bile oynamak güvenlidir.

ŞEHRİM HAKKINDA
My Town Games stüdyosu, dünya çapındaki tüm çocuklar için yaratıcılığı ve açık uçlu oyunları teşvik eden dijital oyuncak ev oyunları tasarlar. Çocuklar ve ebeveynler tarafından sevilen My Town oyunları, saatlerce yaratıcı oyunlar için deneyimler sunar. Şirketin İsrail, İspanya, Romanya ve Filipinler’de ofisleri bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.my-town.com adresini ziyaret edin.
My Town World - Çocuklar İçin Oyunlar
My Town World - Çocuklar İçin Oyunlar
My Town World - Çocuklar İçin Oyunlar
My Town World - Çocuklar İçin Oyunlar
My Town World - Çocuklar İçin Oyunlar
My Town World - Çocuklar İçin Oyunlar

İNDİRMEK:

My Town World – Games for Kids v1.0.19 (Kilitsiz Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

My Town World – Games for Kids v1.0.19 (Kilitsiz Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.