NEW STATE Mobile v0.9.46.429 MOD (tam sürüm) APK

Açıklamalar :

NEW STATE Mobile – çok uzak olmayan bir geleceğe odaklanan ünlü battle royale oyununun devamı. Oyun, yeni dövüş fraksiyonlarının ortaya çıktığı 2051 yılında geçiyor. Oyunun öncekinden temel farklılıkları – güçlü gadget’ların yanı sıra yepyeni silahlar ve ekipmanlara vurgu yapan yeni gerçekçi grafikler ve fizik. Ancak oyunun kendisi pek değişmedi, 100 oyuncu, her oyuncunun kendileri için veya takımlara karşı takımlar için savaştığı 8’e 8 km’lik bir haritaya indi. PUBG New State apk’da çok fazla heyecan yaşayabilirsiniz çünkü sadece bir tanesi sonuna kadar gelip maçı kazanabilir.

“KÜRESEL AYDINLATMA” TEKNOLOJİSİ İLE ÜST DÜZEY GRAFİK EKRAN

PUBG’ye katıldığınızda, üreticinin getirdiği grafiklere son derece hayran kalacaksınız. Aslında diğer bazı mobil oyunların aksine çok klas. Burada savaşı deneyimlemek için herhangi bir ülkeye gidebilirsiniz. Bunun gibi devasa ve zengin bir savaş alanı, oyuncuların en etkileyici ve destansı çekim ekranlarını özgürce paylaşmaları için koşullar yaratır. Ayrıca renkler çok çeşitli ve uyumludur, basit ve göz alıcı bir genel bakış oluşturur ve oyuncuların heyecanını artırır.

SON DERECE GERÇEKÇİ BİR MÜCADELE OYNAYIN

PUBG’de oyuncular, düşmanları bulmak ve yok etmek için yüksek yoğunluklu ve heyecan verici görevlere katılabilirler. Bu geniş ve serbest dolaşım ortamında, oyuncular daha fazla esnekliğe sahiptir ve en heyecan verici keşiflerden bazılarını yaşayabilirler. Ayrıca yol boyunca daha fazla silah avlayabilir ve toplayabilirler. Savaşta size çok yardımcı olacaklar. Ek olarak, bazı takım arkadaşlarınızla etkileşim kurmak istiyorsanız, mikrofonu açıp onlarla doğrudan sohbet edebilirsiniz.

TÜM DURUMLARLA HIZLI BAŞA ÇIKMAK İÇİN GEREKLİ DİNAMİKLER

PUBG, birçok oyuncu arasında birçok benzersiz durumla oyuncuları kendine çeken çok yoğun bir oyundur. Geçmek ve seviye atlamak için bir tavır ve hedeflere sahip olmanız, nasıl öğreneceğinizi bilmeniz ve diğer birçok oyuncunun biriktireceği dövüş stilleri hakkında daha fazla şey öğrenmeniz gerekir. O andan itibaren, ne zaman beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız, savunma ve kontra ataklarda daha iyi olacak ve şok edici durumlardan kaçınacaksınız. Bazı değerli deneyimler ekliyorum.

İlgini Çekebilir  Words of Wonders Apk Mod Elmas Hilesi İndir 4.4.7

ÇOK ŞEKİLLİ BİR DÜNYA DENEYİMİ

PUBG sizi hiç tanımadığınız birçok yabancı ülkeye götürecek. Orada özgürce dolaşabilir ve güzel manzaranın tadını çıkarırken silah veya cephane arayabilirsiniz. Durduğunuz her yer çok çeşitli, renk ve dekorasyon açısından zengin bir manzaraya sahip olacaktır. Bunun bu oyunda öne çıkan bir özellik olduğu ve bu atış oyununun daha popüler olmasına yardımcı olduğu söylenebilir.

KAZANDIKTAN SONRA BİRÇOK ANA ÖDÜL AL

Rakibinizi kazanır ve yenerseniz, çok cömert bir bonus oyunu alacaksınız. Madalyaların yanı sıra kazandığınız puanları artıran diğer bazı değerli hediyeler alacaksınız ve bazen başlangıçta daha yüksek bir rütbeye terfi edeceksiniz. Bu, herkesin eğlenmesine ve hayattaki baskıyı hafifletmesine veya rahatça çalışmasına yardımcı olan heyecan verici bir oyun alanıdır.

Özellikler :

* Round Deathmatch, dört oyuncuyla dört oyuncuyu karşı karşıya getiren en iyi yedi ölüm maçı serisidir.
* Yarışma başladığında küçülen bir oyun alanı ile aksiyon dolu turlara hazır olun.
* Rakipleri temiz bir şekilde tarayın ve zaferi nihai kurtulan olarak talep edin!
* Altmış dört oyuncu, silahlar, sis bombaları veya minimum sayıda drone kredisi ile donatılmış, büyük ölçüde küçültülmüş bir oyun alanına atıldıktan sonra rekabet eder.
* En başından itibaren heyecan verici ve heyecan verici aksiyon dolu oyunun içine gireceksiniz.
* Mobil cihazınızda tamamen mobil ortam için özelleştirilmiş imza “PUBG silah oyunu” deneyimini yaşayın.
* PUBG’nin yenilikçi silah bağlantı sistemi, silahlarınızı kendi gereksinimlerinize göre özelleştirmenize olanak tanır.
* Kaçmak, drone çağrıları ve yardım talepleri, YENİ DEVLET MOBİLİNDE sunulan yeni unsurlardan sadece birkaçı.
* Açık 8×8 ortamında hızlı ve verimli bir şekilde gezinmek için yalnızca YENİ DEVLET MOBİLİNDE erişilebilen yeni araçları kullanın.
* Durumu lehinize çevirmeye yardımcı olabilecek birkaç oyun hedefini tamamlayarak sürükleyici bir PUBG deneyimi yaşayabilirsiniz.

YENİ DEVLET Mobil v0.9.46.429 MOD (tam sürüm) APK Ücretsiz İndir

MOD

pubg-new-state-v0.9.46.429-mod.apk

MOD

pubg-new-state-v0.9.40.346-mod.apk

MOD

pubg-new-state-v0.9.38.311-mod.apk

MOD

pubg-new-state-v0.9.37.308-mod.apk

MOD

pubg-new-state-v0.9.34.278-mod.apk

MOD

pubg-new-state-v0.9.30.237-mod.apk