Niffelheim Premium Mod Full Para Hilesi İndir 1.5.59

“Niffelheim Apk”, Asgard’ı keşfedeceğiniz İskandinav mitolojisinin gizemli dünyasında geçen bir hayatta kalma oyunudur. Tehlikeli bir ortama geldiniz, ancak yararlanabileceğiniz çok sayıda kaynak var. Ayrıca Asgard’dan sonra hangi hedeflere ulaşmak istediğinizi önceden bilmenizi sağlar, ancak bu hedeflere ulaşmak için gereken süre çok uzundur. Bu nedenle, gerekli öğeleri kademeli olarak toplayın ve karakteriniz için yeni güç kaynakları bulun.

Niffelheim Savaşı’nda düşmüş bir kahramanın kişileşmesi haline gelirsiniz. Ama işin garibi, ölümünden sonra ruhu Asgard’a değil, aynı adı taşıyan bölgeye gidiyor. Oyuncunun amacına ulaşmak için yüzleşmesi ve hayatta kalmaya çalışması gereken zorlu dünyalardan biri sayılabilir. Asgard’da Valhalla’ya ulaşmak için bu oyunda da bunu başarmanız gerekiyor.

Doğrudan Asgard’a giden portalı açmak için yeterli kaynağı toplamanız gerekeceğinden, tanrıların meskenine nasıl gireceğinizi bilmeniz gerekecek. Ancak bu kaynağı toplamak kolay bir iş değil çünkü kapıyı açan kısımlar patronda bulunuyor. Yani bu oyundaki göreviniz zorlu bir ortamda hayatta kalabilmek için oyun mekaniğini öğrenmek. Güçlü düşmanlara ve patronlara karşı güç kazanmaya devam edin.

Niffelheim karakterleri, duruma göre değiştirebilecekleri iki silah, bir tahta çubuk ve bir yay ile donatılmıştır. İçinden çıktığınız ortam, sağlığınızı korumak için ihtiyacınız olanı bulmaya başladığınız, kazanan bir ortamdır. Aynı zamanda, liste içinde oluşturulabilecek özel araçlar kullanılarak bazı öğelerin toplanması gerekir. Bu oyundaki ortam tehlikelidir ve onu bulup deneyimlemek için dikkatli olmalısınız. Küçük vahşi hayvanlar hedef alınır ve savaşçıların sağlığını korumak ve kullanmak için gereken öğeler için avlanıp toplanabilir. Aynı zamanda, oluşturduğunuz herhangi bir araç için dayanıklılık dikkate alınmalıdır. Oradan, atölyenizi oluşturmak için malzeme bulmaya çalıştığınızda, istediğinizi daha kolay yapmanız için size seçenekler sunulacak.

İçindekiler

Niffelheim Apk Android Oyun Club

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Niffelheim Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Niffelheim Apk Para Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

İlgini Çekebilir  Truecaller PRO v12.23.6 PREMİUM GOLD APK — ARAYAN KİMLİĞİ GÖRME

Niffelheim Premium

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • Niffelheim Hile oyununu buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play Store’den indirebilirsiniz

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın.