Ninja Shuriken Hit & Knockdown v1.2 (Mod Apk Money) Hileli Apk indir

Ninja Shuriken Hit & Knockdown v1.2 (Mod Apk Money).Ninja Shuriken Hit & Knockdown v1.2 (Mod Apk Money) Hileli Apk İndir. Ninja Shuriken Hit & Knockdown v1.2 (Mod Apk Money) Sınırsız Para indir. Ninja Shuriken Hit & Knockdown v1.2 (Mod Apk Money) Son Sürüm indir. Ninja Shuriken Hit & Knockdown v1.2 (Mod Apk Money) indir. Ninja Shuriken Hit & Knockdown v1.2 (Mod Apk Money) ücretsiz indir. Ninja Shuriken Hit & Knockdown v1.2 (Mod Apk Money) Para Elmas Hilesi indir.


Ninja Shuriken Vuruş ve Düşürme

Ninja Shuriken Hit & Knockdown v1.2 (Mod Apk Money)

Çeşitli pozisyonlara yerleştirilmiş Hit & Knockdown hedeflerine ninja shuriken yıldızlarını fırlatın, vurun ve fırlatın. Ücretsiz gündelik oyunlar, ücretsiz tahta oyunları, vur ve yere vur oyunları veya atış oyunları oynamayı sever misiniz? Ninja yıldızı shuriken oynamayı kesinlikle seveceksiniz. Harika bir sonsuz ninja macera oyunuyla shuriken ninja’yı fırlatın. Gerçek bir shuriken ustasının gücünü hissedin. Shuriken ninja yıldızlarınızı seçin, bir uzman shinobi gibi yıldırım hızıyla hedefleri parçalayın. Ninja yıldızı shuriken teneke kutu parçalayıcı oyununda heyecan verici seviyeleri oynayın. Shuriken’i kavrayın, hedefleri vurmak ve yere sermek için ninja yıldız nişancı becerilerini kullanın. Ücretsiz shuriken nişancı oyunlarının şampiyonu şişe atıcısı ve forvet oyuncusu olun. Ninja yıldızı becerilerinizi en iyi nişancı ve ücretsiz simülasyon oyunları olarak gösterin. Hedefleri yok etmek için ninja shuriken yıldızlarını vurmak için tek parmağınızı kullanın. Teneke kutular, cam şişeler, toplar, meyveler, dronlar, sayı tahtası, Paraşüt Bombaları, Sarkaç, hareketli plakalar, balonlar ve çömlekler gibi sonsuz atış oyunu nesnesi hileleri oynayın. Bu ninja shuriken yıldız vuruşu ve yere serme oyununda en iyi shuriken nişancı olduğunuzu kanıtlayın. Büyük bir ninja savaşçısı olarak hedefleri yok etmeyi hedefleyin. Doğru olun, akıllı olun ve hızlı olun. Shuriken ninja yıldızı, oynaması ücretsiz bir vuruş ve yere serme oyunudur. Bu ücretsiz oyunda shuriken çekimine başlayın ve çeşitli seviyeleri tamamlayın.

Google Play Store’dan ücretsiz indirin ve ücretsiz vuruş ve yere serme oyunlarının keyfini çıkarın. En sevdiğiniz shuriken yıldızlarını seçin. Hedefleri parçalamak için mükemmel vuruş yapın. Ninja Yıldızı Shuriken Oynanış

Özellikler:

– Shuriken yıldızlarıyla vurmak ve vurmak için oynayın.
– Zorlu seviyeleri tamamlamak için şut vuruşu yapın.
– Zamanlı ve sonsuz oyun modları.
– Her Yaş İçin Uygundur.
– Atış becerilerinizi test edin.

Ninja Shuriken Vuruş ve Düşürme
Ninja Shuriken Vuruş ve Düşürme
Ninja Shuriken Vuruş ve Düşürme
Ninja Shuriken Vuruş ve Düşürme
Ninja Shuriken Vuruş ve Düşürme

MOD Özellikleri*
1. Bir sürü madeni para.
2. Reklamlar kaldırıldı.

İNDİRMEK:

Ninja Shuriken Hit & Knockdown v1.2 (Mod Apk Money) – MEGA TR

Ninja Shuriken Hit & Knockdown v1.2 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.