Ninja Warrior Apk Para Hilesi Mod İndir 1.77.1

Ninja Warrior 2, oyunculara profesyonel bir samuray deneyimi sunuyor. Bugüne kadarki en inanılmaz seviyede maceraya dalacaksınız. Harika RPG tarzında size diğer sürümlerden daha fazla seviye getiriyoruz. Şimdi, tüm rakipleri yenmek için bu gizli üsse girin. Sadece bu da değil, birçok kontrol noktasından geçerek bu yolculuk kurtarılabilir.

Ninja Warrior 2 dünyasına ilk geldiklerinde oyuncular şaşıracak ve bu eşsiz oynanışa adapte olacak. İlk bakışta basit gibi görünse de sizi karşılayan zorluğun üstesinden gelmek hiç de kolay değil. Buraya geldiğinizde samurayınızı bariyerlerden kurtarmalısınız. Oyunu her zamankinden daha riskli yapan da bu.

  • Tanrı modu
  • Sınırsız Mücevher
  • Sınırsız Altın
  • Reklamlar kaldırıldı

Bununla da kalmıyor, modern silahlardan gelen muazzam güce sahip düşmanlarla karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu, PVP oyununun bir özelliğidir. Spesifik olarak, alev makinesi sizin için sahip olduğumuz en güçlü rakip. Özellikle oyuncunun hayatını etkileyen doğrudan bir saldırı etkisine sahip olmakla kalmaz, yaydığı ateş de tüm stratejinizi ve müttefiklerinizi etkiler.

Alev silahlarının bu gücüne karşı koymak için, Ninja Warrior 2 tarafından özel silahlar, shuriken ve kunai vermek için tercih ediliyorsunuz. Bununla birlikte, oyuncu rakibin tarafına atabilir, son zaferi elde etmek için düşmanı yenmenize yardımcı olacak bir bulanıklık dalgası koz haline gelecektir. Savaş burada bitmiyor ve korkunç patron savaşlarıyla diğer alanlarda adım atacaksınız. Kazanabilirseniz, kazanana bir sonraki alanı açması için anahtar vereceğiz. Özel olan şey, seviye ne kadar geç ve karmaşık olursa, ödülün de harcadığınız çabaya değer olmasıdır.

İçindekiler

Ninja Warrior Apk Nasıl İndirilir?

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Ninja Warrior Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Ninja Warrior Apk Para Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

İlgini Çekebilir  Photomyne v19.5.4000L PREMİUM APK — Fotoğraf Tarayıcısı

Ninja Warrior Apk Nasıl Yüklenir?

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • Ninja Warrior oyununu buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play‘dende indirebilirsiniz.

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın.

Ayrıca güzel bir oyun olan Pet Rescue Saga Apk ve tüm zamanların en popüler android oyunu Hooked Inc Apk son sürümünü denemenizi tavsiye ediyorum. Unutmadan en iyi vpn uygulamalarından biri olan VPN Proxy Master APK uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.