NotifyBuddy Premium Apk Mod İndir 1.97

Android için NotifyBuddy Premium Apk, telefonunuza bir LED ışığı ekleyen bir bildirim aracıdır. Bildirim çaldığında, belirli ışıklar ve animasyonlar eşlik eder. Telefonunuzun etkinliğini takip etmenin eğlenceli bir yolu.

Bu uygulamayı tam olarak kullanmak için otomatik başlatma seçeneğinin etkinleştirildiğinden emin olmalısınız. Ayrıca izinlerinizi kontrol edin ve uygulamanın “Kilit Ekranında Göster” seçeneğine izin verdiğinizden emin olun. Bu iki seçenek, NotifyBuddy Pro’nun tam kapasitede çalışmasını sağlar. Uygulamayı kullanmak çok kolaydır. Sadece birkaç adımın açıklanması gerekiyor.

İçindekiler

NotifyBuddy Premium Apk Son Sürüm

Öncelikle, cihazınızdaki tüm pil optimizasyon seçeneklerini kapatmanız gerekir. Bu, NB’ye cep telefonlarına tam erişim sağlayacaktır. O zaman izinlere izin vermelisin. Devam etmeyi seçerseniz, uygulamanın cihazınızın belirli özelliklerine erişmesine izin verin. Üçüncüsü, bu araçla eşleştirmek için ek uygulamalar seçmelisiniz. Cihazınızda LED ışık bildirimlerini hangi uygulamalarda kullanmak istersiniz? Bir seçeneğiniz var. Android için NotifyBuddy Premium, yalnızca çeşitli LED ışıklar eklemekle kalmaz, aynı zamanda çeşitli işlevlere de sahiptir. Örneğin, uygulamanızla ilişkili belirli animasyonları değiştirebilirsiniz. Tabii ki, renk yönetmek için çok önemli bir faktördür. Dolayısıyla renk değiştirmek, kullanıcılar için zaten doğal bir seçenek olmalıdır.

Sadece NotifyBuddy Premium APK’nın en son sürümünü indirin ve Android cihazınıza kurun. Bu, Pro özelliklerini alma sorununu çözen hızlı bir düzeltmedir. Böylece, diğer şeylerin yanı sıra, tüm premium araçlarımızın keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

Şimdi bildirimlere biraz ışık tutalım. Android için NotifyBuddy APK’nın tam sürümünü deneyin. Sadece bir dokunuşla bağlantıları kontrol edin. Uygulamayı şimdi indirin.

NotifyBuddy Premium Apk Android Oyun Club

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile NotifyBuddy Premium Apk uygulamasını indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. NotifyBuddy Premium Apk Para Hilesi Android Uygulamasını, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

İlgini Çekebilir  Buz balıkçılığı Fisher simülatörü v1.2011 MOD (Sınırsız para) APK

NotifyBuddy Premium Apk Oyun İndir Club

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • NotifyBuddy Premium Hile uygulamasını buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play Store’den indirebilirsiniz

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın.