Only Up Apk Mod Para Hilesi İndir 8.2

Only Up Apk, her türden düşmanla bir kuleye hapsolmuş bir savaşçı olarak oynadığınız bir aksiyon oyunudur. Ancak sonunda hayatta kalabilir. Neyse ki, karakteriniz kılıçları iyi idare ediyor.

Kontroller genel olarak çok sezgiseldir. Karakterinizin hareketini kontrol etmek için sol sanal joystick’i ve saldırmak için sağ düğmeyi kullanın. Ne kadar çok oynarsanız, yolunuza o kadar çok düşman dalgası çıkacaktır. Ayrıca yeni becerilerin kilidini açabilirsiniz. Ardından, ekranın sağ tarafında ilgili düğme görünecektir.

İlk başta kılıcınızla sadece normal saldırıları kullanabilirsiniz, ancak deneyim kazandıkça her türlü özel yeteneğin kilidini açarsınız. Düşmanları dondurabilir, ters yöne itebilir ve hatta ateş topları atabilirsiniz. Tek önemli olan hayatta kalman. Only Up App eğlenceli ve özgün bir aksiyon oyunudur. Önerme basit, ama gerçekten bağımlılık yapıyor. Kulede ayakta kalan son kişi olmak.

İçindekiler

Only Up Apk Son Sürüm

Bağımsız bir oyun geliştirme ekibi, eğlenceli ve bağımlılık yapan bir video oyunu Only Up Apk geliştirip yayınladı. Oyun, oyunculara spor ve macera temalarını harmanlayan yenilikçi bir deneyim ve entelektüel meydan okuma sunmayı amaçlıyor.

Oyuncular, sadece ekrana dokunarak Only Up’ın basit oyun aşamalarında gezinebilirler. Amacınız, tehlikelerden kaçınarak ve değerli eşyaları toplayarak karakterinizin gökdelenin tepesine ulaşmasını sağlamaktır.

Oyunun birçok seviyesi var ve ilerledikçe her seviye zorlaşıyor. Aşağıdakiler gibi çeşitli engellerle karşılaşacaksınız: B. Hareket eden merdivenler, hareket eden düşmanlar, opak nesneler. Bir engele çarparsanız veya yüksek bir yerden düşerseniz baştan başlamanız gerekecek, bu yüzden dikkatli olun.

Oyun içi eşyaların da büyük etkisi var. Karakter takviyeleri, hava durumu iyileştirmeleri ve hatta ekstra karakterler gibi yararlı öğeler satın almak için para bulun ve toplayın. Bu, oyunların çeşitliliğini ve çeşitliliğini artırır.

İlgini Çekebilir  Tas 2023 Apk Süper Lig İndir Son Sürüm 1.0

Only Up Apk Android Oyun Club

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Only Up Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Only Up Apk Para Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

Only Up Mobile Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • Only Up Hile oyununu buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play Store’den indirebilirsiniz

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın.