Papers Please Apk Mobile Türkçe Yama İndir 1.4.12

Papers Please Apk güvenlik kontrolü simülasyon oyunu. Sınır kapısındaki bir göçmen memurunun hikayesi. Pasaporttaki oyuncuların, fotoğrafların, tarihlerin, kimlik numaralarının vb. gerçek olup olmadığı kontrol edilmeli ve yedeğinin girilmesine özen gösterilmelidir. Göç süreci ne kadar karmaşıksa kimlik ve çalışma izinleri gibi doğrulanması ve karşılaştırılması gereken belgeler de o kadar fazladır. Göçmenlik belgelerinde sahtecilik yapmanın sayısız yolu var. Oyuncular ayrıca idari birimlerin ve resmi mühürlerin orijinal olduğundan emin olmalıdır. Kaçakçılığın yüksek riski toplumsal bir tepkiye yol açtı ve oyuncular şüpheli yolcuları avlamaya, aranan suçluları tutuklamaya veya yetersiz güvenlik adına saldırılardan kaçınmaya başlamalıdır.

Yani bu, pasaportları kontrol etmek, sadece reddedilen veya izin verilen bir girişi damgalamakla ilgili. Ancak giriş gereksinimlerinin karşılanıp karşılanmadığı, belgelerin gerçek olup olmadığı, tüm bunlar oyuncunun görme yeteneğini, el hızını ve hatta bazen hafızasını test edecektir. Oyunun sonunda oyundaki yönetim planını da ezberledim.

Belge taraması ile ilgili bir sorun varsa, vize basitçe reddedilemez ve ret nedeninin yasal prosedürlere göre açıklanması gerekir. Yanlışlıkla yasadışı bir göçmen kaydolursa veya bir şirket yanlışlıkla reddedilirse veya hatta yanlış bir işlem yapılırsa, oyuncular eleştirilecek ve hatta ciddi şekilde para cezasına çarptırılacak, bu da ayrıcalıklardan yoksun aileleri daha da kötüleştirecek.

Günlük işlerimde, vatandaşlığa kabul makamlarından gelen ayrıntılı bildirimlerin bir an sonra basılacağından endişeleniyorum.

Günün en büyük sürprizi ya birdenbire ortaya çıkan bir ajan ya da aptal ama merhametli bir uyuşturucu satıcısıdır. Terörist saldırılar da zaman zaman meydana gelir ve oyuncuların işlerini erken bitirmelerine olanak tanır. Bununla birlikte, işten erken ayrılmak, kahramanın ailesini geçindirememesine neden olarak gelir eksikliğine neden olabilir. Oyunun düzinelerce sonu, üç ana sonu var ve tüm hikayenin tamamlanması gerekiyor. Bir oyuncunun sonucu tamamen kendi kararlarıyla belirlenir.

İlgini Çekebilir  Seven Hearts Stories v2.45 Sınırsız PARA Hilesi – Моd Apk

İçindekiler

Papers Please Apk Android Oyun Club

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Papers Please Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Papers Please Apk Para Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

Papers Please Apk Oyun İndir Club

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • Papers Please Hile oyununu buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play Store’den indirebilirsiniz

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın.