PetrolHead Traffic Quests – Joyful City Driving v3.8.0 (Mod Apk)

İçeriğe Oy Ver

PetrolHead Traffic Quests – Joyful City Driv v3.8.0 (Mod Apk) Yeni en gerçekçi sürüş deneyimini tadın, birçok farklı yarışmada arkadaşlarınıza meydan okuyarak efsane olun!

Petrolhead: Petrolhead, size yüksek kaliteli grafikler ve aradığınız sürüş deneyimini sağlayacaktır. Asfalt üzerinde aşırı hız becerilerinizi ve drift becerilerinizi test edin. Sınırlarınızı zorlayın ve usta bir sürücü olmak için bir adım öne çıkın! Görevleri tamamlayın, en iyi arabalara sahip olun ve dünya çapındaki sürücülere meydan okuyun!

TEK/ÇOK OYUNCULU
Kariyer Modu ile sürüş becerilerinizi geliştirin. Görevleri tamamlayın ve garajınızı her geçen gün genişletin. Becerilerinizle çeşitli modlarda kendinizi test edin! Bu zorlu modlarda sınırlarınızı zorlayın. Sokaklara farklı arabalarla hükmedin ve yeteneklerinizi dünyaya sergileyin! Devasa bir çok oyunculu haritada dünya çapındaki usta sürücülerle rekabet etmeye hazır olun!

ARABALARINIZI ÖZELLEŞTİRİN
Yüksek kaliteli grafiklerle sevdiğiniz 80’den fazla arabaya sahip olun. En uygun renkleri, çıkartmaları ve iyileştirmeleri bulmak için atölyeyi kullanın. Bu dünyadaki herkese hayalinizdeki arabayı gösterin ve daha çok eğlenin! Tüm çeşitli kombinasyonlar arasından en iyi arabaları yapın ve sokaklara hükmedin!

CANLI BİR ŞEHİR
Sıkılmayın! Bu devasa haritada yan görevler alabilir ve arabanızı sonsuza kadar sürebilirsiniz! Keşfetmenizi bekleyen bu haritadaki tüm görevleri bulun ve tamamlayın! Mod sıranızı beklerken arabanızı özgürce sürün. Eğlenmeyi bırakmanıza bile gerek yok!

GÖREVLER VE ROZETLER
Görevleri tamamlayın, başarılar elde edin. Başarılarınızın kombinasyonlarına göre bir rozetle ödüllendirin. Ustalıklarınızın rozetlerini toplayın ve profilinizde sergileyin! Herkesin ustalıklarını görmesine izin ver!

OLAĞANÜSTÜ GRAFİKLER
Bu gerçekçi grafiklerle gerçek anlamda sokaklarda olduğunuzu hissedin. Doğal ışık içeren yüksek kaliteli grafiklerin keyfini çıkarın. Kendinizi bu gerçeğe bırakın!

SINIRSIZ SÜRÜŞ DENEYİMİ
Bu gerçekçi mekanik sayesinde kendi arabanızı istediğiniz gibi sürmekte özgürsünüz. Bir drift yarışı etkinliğine katılabilir veya bir motor gücü yarışına katılabilirsiniz! Bu sonsuz sürüş deneyiminde, gerçek hayatta yapmak istediğin her şeyi yapabilirsin!

GERÇEKÇİ MEKANİKLER
Bu gerçeğe yakın mekanik tasarım ve fizikle sürüş becerilerinizi gösterin. Gerçek hayatta olduğu gibi arabanızın kontrolü sizde.

Bu ücretsiz sınırsız dokuma grafiğiyle bir ışın gibi hızlanın! Serin ve sınırsız bir yarışmaya katılmak için motorunuzu hissedin ve gerçekliğin her tonunda kendinizi özgür bırakın. Motorunuzun sergilenmesi için bazı harika görevlere katılın. Bu sınırsız rekabetin hayranı olacaksınız!

Bizi Facebook‘ta takip ederek veya bildirimlere ücretsiz bir şekilde abone olarak güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz. Apk indir kategorimizi ziyaret ederek daha fazla hileli apk dosyalarına ulaşabilirsiniz.