Pixel Combat Zombies Strike v5.1.3 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

Dinamik saldırılar ve agresif zombi canavarlar, Pixel Combat’ta sürekli görünür. Kesinlikle, oyuncular bu şehirdeki birinci sınıf silah oyunu tarafından havaya uçurulacak. Zombiler saldırgandır ve şehre sert bir şekilde saldırırken garip davranışlar gösterirler. Şimdi de bu mutlu ülkede yaptıklarının bedelini ödeyecekler. Bu oyunda etkili kişi siz olacaksınız; Bu iğrençliği ortaya çıkarmak için ayağa kalkın. Hepsiyle savaşmak için herhangi bir silah kullanın.

ÖYKÜ
Pek çok oyuncunun, hikaye ilginç olsa bile, milyonlarca kelime içeren uzun bir paragrafı okumak istemediği açıktır. Pixel Combat: Zombies Strike, yetişmek için çok basit bir hikayeye sahip. Oyuna ilk başladığınızda, bir eğitmen her adımda size yol gösterecek ve her biri tamamen anlaşılabilir. Hikaye, dünyanın bir zombi sürüsü tarafından istila edilmesiyle başlar ve neredeyse herkes ısırılır ve onlardan birine dönüşür. Herkesin sabırsızlıkla beklediği bir sonraki kahraman sensin. Görev basit ama aynı zamanda çok zor: zombileri öldürmeli ve hayatta kalmalı, zaman makinesini inşa etmek ve insanlığı kurtarmak için önemli parçaları toplamalısın. Kulağa zor iş gibi gelmeyebilir ama bana güvenin bu oyunu bir kez oynadığınızda bundan çok daha fazlasını bulacaksınız.

PATLAMA NEDENİ
Şehrin insanları barış içinde yaşar ve kendilerine harika bir hayat yaratırlar. Zaman makinesinin çöküşü ise kötü zombileri beklenmedik bir şekilde şehre geri getirdi. İnsanlar tanık oldukları hasar ve ilerleme karşısında hayrete düştüler. Daha spesifik olarak, şehrin savaşa katılmak için hem yetenekli hem de cesur bir lidere umutsuzca ihtiyacı var.

SAVAŞ ALANI İNCELEME
Şimdi tüm güçleri, şehirdeki tüm insanları sizinle savaşmak için seferber etmeliyiz. Oyun, her insanı, insanların bu güçlü dalgaya dayanabilmesi için sürekli bombardıman yapabilen modern bir silahla donatacak. Takım çalışması, Pixel Combat’ta tarih yazan harika kurallardan biridir. İnsanların silahlarını kullanma yeteneği, ordunun gücünü yaratmak için coşkuyla liderlik etmelisiniz.

İlgini Çekebilir  Crossout Mobile Apk Mod Para Hilesi İndir 1.18.1.64674

GÜÇLÜ SALDIRI FIRINTISI
Oyuncular, tüm zombilere karşı savaşmak için bir yeniden yükleme duruşu hazırlamalıdır. Daha spesifik olarak, onlar için pasif bir pozisyon yaratmak için tüm mesafelerde nişan alabilmeli ve ateş edebilmelidirler. Onları aynı duvara sürün ve güçlü atışlar yapın. Pixel Combat’ta yer alacak kanlı atış aşamaları, yeteneğinizle sizi bunaltacak. Kaç tane nesne çekebilirsin? Ara ve işaretle oyunu olacak.

Özellikler:

* Kapalı bir alanda kübik birinci şahıs nişancı.
* Çok çeşitli piksel tarzı 3B konumlar.
* Hayatta kal ve özel yeteneklere sahip birçok sıra dışı patronla savaş.
* Büyük bir silah cephaneliği (bıçaklar, baltalar, tabancalar, tüfekler, av tüfeği, makineli tüfek, alev makinesi, minigun ve çok daha fazlası).
* Hareket halindeyken oynayabileceğiniz Pocket Edition.
* Kraliyet savaşı atmosferi yaratan birçok 3B efekt.
* Silah ve cephane üretin.
* Black Ops zombi modunun pikselleştirilmiş versiyonu.
* Minecraft’taki gibi karakterler ve tasarım.

İndir Pixel Combat Zombies Strike v5.1.3 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz

MOD

piksel-savaş-zombiler-strike-5.0.6-mod-menu.apk

MOD

Pixel-Combat-v4-4-14-Mod.apk

MOD

piksel muharebe-zombi-strike-4.4.11-mod.apk