Pixel Starships v0.994.2 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Pixel Starships: Hyperspace, oyuncular için piyasaya sürülen ilk uzay gemisi yönetim oyunudur. Katılımcılar inşaatçıya dönüşür ve uzay gemisinin huzurunu korur. Ayrıca uzay gemisini işgal etmeyi ve sabote etmeyi planlayanlarla da savaşır. Oyuncular, gelişmiş ve renkli bir dünya yaratmak için tüm cephelerde uzay gemisinin komutanı olacaklar. Lütfen bu oyunun ayrıntılarını öğrenmek için bir dakikanızı ayırın.

DIŞ UZAYDA BÜYÜK UZAY YETENEKLERİ GÖRÜNÜYOR

Yayıncı Savy Soda’nın kurulmasıyla birlikte oyun dünyasına lanse edilen oyun, oyuncuların beğenisini kazandı. Ana sebep, bunun ilk görünüm olması, ancak oyunun çok fazla deliği olduğu için değil. Önde gelen bir isim olmasına rağmen, oldukça iyi inşa edilmiş ve eksiksiz. Katılımcılar, son teknoloji uzay gemilerine hayran kalmalıdır. Evrenin görkeminde devasa ve gizemli bir uzay gemisi belirir. Ve bu uzay gemisinin sahibi Pixel Starships’in bir katılımcısı. Yayıncı, oyunda birçok benzersiz detay sunuyor. Astronomi meraklılarının uzay gemisinden manzaranın tadını çıkarmaları garantilidir.

ÖZELLİKLERİNİZİ OLUŞTURUN VE GELİŞTİRİN

Belki de oyunun getirdiği harika şey ve uzay gemisinin sahibi olmayı gerektiriyor. Pixel Starships’e girdikten sonra, katılımcılara nasıl oynanacağına dair kısa talimatlar verilecek. Ekranda özel talimatlar görünecektir. Manipülasyonlar ve önerilen kelimeler, katılımcıların daha hızlı deneyim kazanmalarına yardımcı olur. İşaretinizi taşıyan bir uzay gemisinin sahibi olmak harika olmaz mıydı? Oyun, katılımcılara bunu verecektir. Oyuncular, uzay gemisinde nasıl makul bir şekilde yer düzenleneceğini bilmelidir. Ayrıca, etkileyici ve son derece estetik olmalıdır. Uzay meraklıları için bu, tüm dürüstlüğümle onun güzelliğini öğrenme ve keşfetme fırsatıdır.

MÜCADELE ÖZELLİKLERİMİZE BARIŞ GETİRİR

Katılımcılar, modern ve güzel bir uzay gemisi inşa etmenin yanı sıra, uzay aracının güvenliğini de sağlamalıdır. Tıpkı dünyada olduğu gibi, evrende de yaşam vardır. Hayatınızı kurtarmak istiyorsanız, karanlık komploları olanları yenmelisiniz. Pixel’de, Starships, oyuncunun gemisini yok eden uzaylıların varlığı gibi görünüyor. Bir usta olarak, kötüleri ortadan kaldırmak ve gücünüzle onları yenmek gerekir. Sistem tarafından sağlanan silahlar ve arama süreci ile oyuncular, düşmanla savaşmak için bunları kullanacak. Uzay gemisini sabote etmek için birçok grup, beş yarış var. Pek çok tehlike olduğu için, katılımcılar uyanık olmalı ve mantıklı bir stratejiye sahip olmalıdır. Uzay geminizi korumak için diğer uzay gemilerinden yardım isteyin. Savaşa katılım sırasında, uzay aracının hareketi üzerinde kontrol sağlamak gerekir. Kontrolü kaybetme durumundan kaçının ve rakibi yenmek bir meydan okuma olacaktır. Ayrıca oyunda takım oyunu modu da bulunuyor. Katılımcılar, birlikte savaşmak için arkadaşları ve erkek kardeşleriyle ittifaklar kurarlar. Büyük bir uzay gemisinde evreni görmek ve keşfetmek heyecan verici. Bir uzay gemisinin sahibi olmak ve onu korumak için çok savaşmak istiyorsanız Pixel Starships’e katılın!

İlgini Çekebilir  Brawl Stars v45.198 MOD APK — ELMAS HİLELİ / PARA HİLELİ

Özellikler :

* Kendi tasarımınızın destansı uzay gemilerini inşa edin.
* Birçok yarış, uzaylı, hizip komuta ve fethetmek.
* Tek bir geniş çevrimiçi evrende diğer gerçek oyuncularla savaşın.
* Diplomasi, İşe Alım, Araştırma, Keşif Yönetimi!
* Gemi performansını ve sınırlı kaynakları kontrol edin. Destansı silahları keşfedin.
* Uzay geminizi genişletmek için destek gemileri inşa edin ve konuşlandırın.
* Tam gemi kontrolü ve kesit savaşları.
* Mürettebat taktikleri ile en iyi stratejiyi oluşturun.
* Gezegenleri keşfedin, uzayın gizemlerini keşfedin.
* Arkadaşlarınızla ittifaklar kurun ve zafer için savaşın!

Piksel Yıldız Gemileri

8 bitlik oyun bina odaklıdır ancak PvP veya PvE savaşının bir karışımına sahiptir ve malzeme toplama ve sürekli uzay gemileri inşa etme aşamalarında biraz arcade’ye sahiptir. Oynanış da oldukça çekici ve birçok türü karıştırıyor. Covid pandemisinin bu zor zamanında pek çok yerin sunamayacağı kadar denemeye değer harika bir deneyim!

İndir Pixel Starships v0.994.2 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz

MOD

piksel yıldız gemileri-v0.953.1-mod.apk

MOD

piksel yıldız gemileri-v0.953.1-mod.apk

MOD

piksel yıldız gemileri-v0.953.1-mod.apk

MOD

piksel yıldız gemileri-v0.953.1-mod.apk