PK XD Hile APK 0.57.1 ​​(Sınırsız para, mücevher)

İçeriğe Oy Ver

PK XD Hile APK indirin Sınırsız para, mücevher 2022 ve heyecan verici bir oyun için milyonlarca insana katılın! Yeni bir evren keşfedin, yeni bir ev inşa edin ve avatarlar yaratın ve evcil hayvanlar edinin. Bugün dünya çapında 100 milyondan fazla oyuncunun bu oyunu oynamasıyla, bu oyunun tadına bakmanın sizde ilgi uyandırdığını biliyoruz. Pekala, PK XD oyun sizi avatarınızı yarattığınız, bir ev inşa ettiğiniz, yeni insanlarla tanıştığınız ve yeni maceralara attığınız sanal bir dünyaya davet ediyor.

PlayKids Inc’in bu harika eseri, oyuncuları açık dünya eğlencesine çeken bir macera oyunudur. Burada, evcil hayvanlarınıza götürmeniz gereken benzersiz araçlar elde etmek için çeşitli mini oyunlarda kendinize meydan okuyacaksınız. Burada sonraki her oyun seviyesinden kesinlikle keyif alacaksınız. Bu evreni keşfedebilecek ve dünyanın her yerinden bu oyunu oynayan milyonlarca oyuncunun bir parçası olabilecek misin? Bu oyunu şimdi indirin ve diğer oyunculardan daha iyi performans göstermeye çalışın. Kendinize bu harika oyunu oynamak ve keyfini çıkarmak için bir neden verin – her mini oyunu kazanın!

PK XD, play store’dan indirmeniz ve sunduğu eğlenceli oyunun tadını çıkarmanız gereken ilginç bir oyundur. Buradaki hikaye, kendi avatarınızı yaratmanızla başlar. En şaşırtıcı olanı ise bir zombiden tek boynuzlu at, ejderha hatta cadı gibi yaratıklara kadar istediğiniz her şeyi yapabilmeniz. Bu oyun tamamen hayal gücü ve animasyonla ilgilidir. Şüphesiz, oyun tamamen çılgın ve bu yüzden dışarıdaki oyuncular onu seviyor.

PK XD, sıfır güçlükle ilgi çekici, enerjik ve benzersiz bir macera oyununun keyfini çıkarmak isteyen tüm samimi oyuncular için tasarlanmış canlı bir Android oyunudur. Oyuncuların her görevi basit bir şekilde gerçekleştirebilecekleri ve oyunun sunduğu çeşitli zorlukları tamamlamanın keyfini çıkarabilecekleri bir oyundur.

PK XD oyun size Igloo şeklinde ücretsiz bir ev sunuyor. Daha sonra DJ House, AI House, Palace ve daha pek çok farklı modelden başka bir ev satın alabilirsiniz. 

Ayrıca seçtiğiniz iç tasarımı seçebilir ve oyuncu koltukları, Puff cloud, lav feneri, dans matı, tüylü halı, duvar kağıtları, resimler, harika fırın, banyo ve mutfak eşyaları ve daha pek çok malzemeyi kullanarak dekore edebilirsiniz!

PK XD Hile APK İndir – Sınırsız Para ve Mücevher 2022

PK XD Hile APK‘sını hemen indirin ve gününüzü keyifli hale getirecek çeşitli mini oyunların tadını çıkarın! Sınırsız para kazanın, çeşitli öğeleri sorunsuz bir şekilde satın alın ve kilidini açın!

PK XD Hile APK
PK XD Hile APK
PK XD Hile APK
PK XD Hile APK
pk xd hile apk 2
pk xd mod apk unlimited money 2021
pk xd hile apk 3
pk xd mod apk unlimited money 2021

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.