Pocket Rogues v1.35.2 MOD (Sınırsız para) APK

Açıklamalar :

Pocket Rogues, oyunculara son derece tanıdık ve çekici deneyimler sunabilen benzersiz bir oyun olacak. Koleksiyonunuza vintage bir aksiyon oyunu eklemek istiyorsanız, bu kesinlikle kaçıramayacağınız bir oyun. Bu oyunda oyuncular, birçok harika şey vaat eden benzersiz bir meydan okuma sistemi ile son derece dramatik bir oyun oynayacaklar.

ÇOK ÇEKİCİ OYUN

Oyuncularınıza en iyi oynanışı sunabilmeniz için oynanabilirlik kesinlikle önemli bir özellik olacaktır. Çekici oynanışa sahip bir oyun, oyuncuları deneyime katılmaya çekmede kendisine büyük bir avantaj sağlar. Oyun açısından da Pocket Rogues, kökleri roguelike türünden dinamik, eski moda bir aksiyon rol yapma stilinde evrilerek belirli bir yön aldı.

Bu oynanış ile oyuncular oyun içinde yer alan birçok farklı etkinliğe katılabilirler. Oyununuzda çeşitli benzersiz konumlarda seyahat ederek savaşmalı ve agresif canavar ordularından kaçmalısınız. Yapmanız gereken görev, oyundaki karakterinizle birlikte kale sistemini geliştirmektir.

ÖZEL MÜCADELE SİSTEMİ

Çekici bir oyunun yanı sıra oyun, oyuncularına olağanüstü bir meydan okuma sistemi de sağlamalıdır. Zorluklar aynı zamanda oyundaki oyuncuları Pocket Rogues’un iletmeyi amaçladığı gizemlere götürebilecek anahtarlar olacak. Bu nedenle oyun, oyuncunun becerilerine meydan okumak için kendisine çok özel bir meydan okuma sistemi de geliştirmiştir.

Bahsedilecek ilk şey kesinlikle her zaman gerçek zamanlı savaşlar olacak – oyuncuların becerilerini en üst düzeye çıkarabilecekleri. Bu oyun modunda seviyeler arasında ara yoktur ve çok özel bir meydan okuma olarak kabul edilir. Ayrıca oyunda ortaya çıkacak canavarların yanı sıra patronların sistemi de sizin için kesinlikle zorlu bir mücadele olacak.

KARAKTER SİSTEMİ VE KALE

Oyunun bu oyunda gelişebilmesi için dikkat etmesi gereken temel şeylerden biri de kesinlikle karakter olacak. Bu nedenle geliştiriciler, oyuncularına oyunlarında kontrol edebilecekleri özel bir karakter sistemi vermişler. Birçok kahraman sınıfı eklendi ve her sınıfın kendine özgü teçhizatı, benzersiz yetenekleri ve benzersiz bir görünümü olacak.

Karakter sisteminin yanı sıra, bu oyundaki kaleler de oynanışı etkilemede önemli bir rol oynayacak. Oyununuzdaki kaleler, loncanın kale bölgelerinde ereksiyonlar inşa edebilir ve geliştirebilir. Ve bu manipülasyonlar, yeni kahramanların kilidini açıp güçlendirerek ve yeni oyun tekniklerine erişim sağlayarak gerçekleştirilir.

İlgini Çekebilir  Football League 2024 v0.0.87 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

GRAFİK VE GÜNCELLEME YETENEĞİ

Grafik işlevi, her oyun için her zaman oyuncunun deneyimini doğrudan etkileyen özel bir rol oynayacaktır. Bu nedenle, oyunun yaratıcıları, oyununuzda uygulanabilecek bir grafik stili arıyorlardı. Ve oyunun son seçimi, Pocket Rogues oyununu en net şekilde temsil edebileceğinden, 8-bit grafik stili olacaktır.

Son olarak, oyun topluluğunun her zaman sevdiği oyunun bir özelliği güncelleniyor. Güncelleme işlevi oyunlar için pek önemli değil ama bu oyun için farklı bir gelişme var. Oyun her zaman oyuncuların gerçek deneyimiyle bağlantılıdır ve oradan üreticiler bir sonraki güncellemede oyuncularını memnun etmek için ayarlamalar yapacaktır.

Özellikler :

* Oyun, son derece dinamik ve yeni deneyimler getiren eski moda bir aksiyon rol yapma tarzında geliştirilmiştir.
* Oyunun oynanışı, son derece çekici gerçek zamanlı oyun stili ile birlikte aksiyon oyunu tarzında inşa edilmiştir.
* Oyunun meydan okuma sistemi de birçok farklı oyun modu ve oyun stilinde detaylandırılmıştır.
* Oyun içindeki kahraman ve kale karakter sınıfları sistemi de kendi özelliklerine ve özelliklerine göre detaylı olarak oluşturulmuştur.
* Oyunun grafikleri, oyunun oynanışı ile en iyi şekilde uyum sağlayabilmeleri için 8-bit tarzında entegre edilmiştir.

Cep Rogues: Ultimate MOD özellikleri:

sınırsız para

Pocket Rogues hakkında son sözler

Bu zindan dövüşü oyununun basit bir içeriği var. Her şey orta hızda ince, özlü, klasik oyundur, ancak tekrar tekrar oynamak için geri geleceksiniz. Klasiğin çekiciliği her zaman gerçek ve ölümsüzdür.

Pocket Rogues v1.35.2 MOD (Sınırsız para) APK Ücretsiz İndir

MOD

cep düzenbazlar-v1.35.2-mod.apk

MOD

cep düzenbazlar-v1.35.1-mod.apk

Pocket Rogues Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.