Pocket Survivor Expansion v1.97 MOD (Mod Money) APK

Açıklamalar :

Pocket Survivor MOD : Genişleme, büyük bir takipçi kitlesine sahip kıyamet sonrası RPG serisinin bir üçlemesidir. Oyuncu kendini bir kez daha nükleer bir soykırımdan kurtulan ve bir iç savaşla parçalanan bir dünyada bulur. Bu sefer nükleer silah kullanma nedenlerini bulması gerekiyor ve bunun için yerlere seyahat edecek ve görevleri tamamlayacak. Geleneksel olarak, kullanıcılar iyi geliştirilmiş bir editörün yardımıyla karakterlerini özelleştirebilir ve kendi sığınaklarını ve hayatta kalmak için gerekli tüm öğeleri alabilirler.

BU EĞLENCE OYUNDAKİ YENİLİKLER

İlk olarak, oyun, aşağıdakiler gibi olumsuz etkileri oyundan kaldırdı: B. Oyuncuları takıntılı hale getirmekten alıkoymak için kan unsurları. Ayrıca, oyuncuların oyunu daha iyi anlayabilmeleri ve hızlı bir şekilde yaklaşabilmeleri için oyun tüm kelimeleri İngilizce’ye çevirmiştir. Oyun, köşeye saklanabilecekleri gizli bir yuvaya sahip kişisel bir güvenlik bölgesi ekledi. Burada oyuncular 10’a kadar yeni yuvaya yükseltebilir ve yeni bir kahraman yaratabilir.

OYUNCULAR İÇİN BAZI YENİ GÜNCELLEMELER

Pocket Survivor, yeni etkinliğe katılan oyuncular için benzersiz bir hediyeye sahip. Şiddetli savaşlarda çok sayıda harika ve çekici ödül sizi bekliyor. Oyuncuların oyunun nasıl çalıştığını daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için öğreticiye birçok yeni öğe eklendi. Kendini tanıtma menüsünde, oyuncu oyunun gereksinimlerini tamamlamak için kaç kişinin öldüğünü görebilir. Aynı zamanda, tüm eski bonus kodları yeni bonus kodlarıyla değiştirilecektir. Oyun ayrıca reklam motorunun içeriğini daha benzersiz ve çekici içerikle değiştirdi.

OYUNCULARIN ANA HEDEFİ

Yaşadığınız ülkede, bir nükleer patlama tüm bölgeyi harap etti ve hayatta kalmak ve insanlarınızı korumak için gerekli tüm araçları kullanmalısınız. Amacınız Rusya’nın güneyindeki küçük bir kasabada hayatta kalmak ve birçok güçlü rakibe karşı savaşmaktır. Sadece bu nadir hayatta kalma şansına sahipsiniz, ancak bir şekilde tarihi değiştirmeli ve dünyayı bu nükleer yıkımdan kurtarmalısınız.

Özellikler :

* Kendi benzersiz kurtulan kahramanınızı yaratmak için gelişmiş editör!

* Düzinelerce benzersiz konumu içeren geniş, ayrıntılı çorak arazi haritaları

İlgini Çekebilir  Last Pirate: Island Survival v1.13.9 MEGA Hileli – Mod Apk

* Fallout ve Stalker serilerinden ilham alan gerçek bir hardcore hayatta kalma simülatörü

* Sonucu yalnızca seçiminize değil, aynı zamanda dış hayatta kalma faktörlerine de bağlı olan ilginç rastgele metin olayları

* Sofistike ve düşünceli ganimet sistemi ve harabeleri ararken hayatta kalanların yüzün üzerinde rastgele ilginç olayı

* Efsanevi ve efsanevi öğeler de dahil olmak üzere 100’den fazla farklı türde silah, zırh, kask, sırt çantası ve kostüm, düşmanlarla yüzleşmeye yardımcı olur!

* STALKER Shadow of Chernobyl, Call of Pripyat, Clear Sky, Metro 2033, Fallout, Exodus gibi oyunları seviyorsanız bu oyun tam size göre!

* Zamanla yükseltilip yükseltilebilen, düşen radyoaktif serpinti arasında barınak ve sıcak bir yatak sağlayan kişisel barınak

* Önceki bölümlerin ruhu içinde gerçek kıyamet sonrası radyo!

* Nuclear City’nin Çorak Topraklarında daha iyi hayatta kalmak için güzel ve iyi düşünülmüş eşya üretim sistemi

* Gerçek hayatta kalma simülasyonu. Yemek yemeli, içmeli, dinlenmeli, uyumalı, yaralanmaları ve hastalıkları iyileştirmelidirler. Yeni dünyanın ürkütücü zombiler, askeri adamlar, takipçiler, hayatta kalanlar, etiketli, serseriler ve korkunç mutantlar arasında savaşın

* Net bir pompalama sistemi ve savaş sistemi yeni başlayanlar için zor olmayacak, ancak gizli derinlikleri var!

* Fraksiyonel savaş ve şehrin kontrolü ve hayatta kalmak için sürekli savaşan 5 düşman fraksiyonundan birine katılma fırsatı.

* Doğrudan, doğrusal bir arsa eksikliği ve dünyayı dolaylı olaylar aracılığıyla kendi kendine inceleme olasılığı.

* Günahın havarileri arasında uzun süre kalırsanız, onların uşakları olabilir veya yaşayan bir zombiye dönüşebilirsiniz. Aramızdaki zombileri düşün! Evcil hayvanları korkunç ve kana susamış yaratıklara dönüştüren radyoaktif serpintiden sakının

Pocket Survivor Expansion v1.97 MOD (Mod Money) APK Ücretsiz İndir

MOD

cepte kurtulan-genişletme-v1.97-mod.apk

MOD

cepte kurtulan-genişletme-v1.93-mod.apk

MOD

cepte kurtulan-genişletme-v1.90-mod.apk

MOD

cepte kurtulan-genişletme-v1.8.12-mod.apk

MOD

cepte kurtulan-genişletme-v1.8.10-mod.apk

MOD

cepte kurtulan-genişletme-v1.8.9-mod.apk

MOD

cepte kurtulan-genişletme-v1.8.8-mod.apk

MOD

cepte kurtulan-genişletme-v1.8.7-mod.apk

MOD

cepte kurtulan-genişletme-v1.8.6-mod.apk

MOD

cepte kurtulan-genişletme-v1.8.3-mod.apk

MOD

cepte kurtulan-genişletme-v1.8.2-mod.apk

MOD

cepte kurtulan-genişletme-v1-8-0-mod.apk

MOD

cepte kurtulan-genişletme-v1-7-3-mod.apk