Pocket ZONE v1.124 MOD (tam sürüm) APK

Açıklamalar :

Son zamanlarda çok popüler bir RPG oyunu olan Pocket Zone, dünya çapında RPG oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Ücretsiz oyunlar için dünyanın en büyük mod apk indirme sitesi olarak bu oyunu indirmek istiyorsanız APKCAP en iyi seçiminiz. APKCAP size Pocket Zone’un en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz, aynı zamanda oyunda tekrarlanan mekanik görevleri kaydetmenize yardımcı olacak Freemod’u da ücretsiz olarak sağlar, böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanabilirsiniz. APKCAP, her Pocket Zone modunun oyunculardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini ve %100 güvenli, kullanılabilir ve kurulumunun ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece APKCAP istemcisini indirin, Pocket Zone 1.9.2’yi tek tıkla indirip kurabilirsiniz. Ne duruyorsun, APKCAP’i indir ve oyna!

benzersiz oyun

Pocket Zone Popüler bir RPG oyunu olarak benzersiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel RPG oyunlarından farklı olarak, Pocket Zone’da yalnızca başlangıç ​​seviyesindeki öğreticiyi incelemeniz yeterlidir, böylece tüm oyuna kolayca başlayabilir ve klasik RPG oyunlarının Pocket Zone 1.9.2’ye getirdiği keyfin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda, APKCAP, RPG oyun severler için özel olarak, dünyadaki tüm RPG oyun severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyan bir platform oluşturmuştur, APKCAP’e katılmak ve herkesle birlikte RPG oyunu oynamak için ne bekliyorsunuz?

güzel ekran

Geleneksel RPG oyunları gibi, Pocket Zone benzersiz bir sanat stiline sahiptir ve yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri, Pocket Zone’u birçok RPG hayranı için bir mıknatıs haline getirir ve geleneksel RPG oyunlarına kıyasla, Pocket Zone 1.3 güncellenmiş bir sanal motor sunar ve yapar. cesur yükseltmeler Daha ileri teknoloji ile oyun ekranı deneyimi büyük ölçüde iyileştirildi. Orijinal RPG stilini korurken, maksimum, kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve tüm RPG severlerin Pocket Zone 1.9.2’nin mutluluğunu tam olarak yaşamalarını sağlayan mükemmel özelleştirme yeteneğine sahip birçok farklı APK telefon türü vardır.

İlgini Çekebilir  Savaş Pilotu Simülatörü 3B v2.10.15 MOD APK — PARA HİLELİ

benzersiz mod

Geleneksel RPG oyunu, oyunun hem özelliği hem de eğlencesi olan oyunda kullanıcıların servetlerini/becerilerini/yeteneklerini biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir, ancak aynı zamanda biriktirme süreci kaçınılmaz olarak insanları yorar, ancak şimdi modların gelişi bu durumu yeniden yazdı. Burada en fazla enerjiyi harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikmeyi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza izin verir.

Özellikler :

* Yüzlerce görsel vücut parçasından ve karakter sınıflarından oluşan yüksek kaliteli RPG rol yapma sisteminden ve onların beceri ve yeteneklerinden kendi kahramanınızı yaratın

* On benzersiz konumla bölgenin geniş ayrıntılı haritası.

* Gerçek oyuncular ve arkadaşlar arasında bulunan eşyaları takas etme ve takas etme yeteneği.

* Fallout ve Stalker serilerinden ilham alan en iyi RPG bileşenine sahip gerçek bir hardcore mobil hayatta kalma sistemi

* Sonucu yalnızca seçiminize ve hayatta kalma şansınızı doğrudan etkileyen dış faktörlere bağlı olan ilginç rastgele metin olayları.

* Zone’un anormal dünyasının agresif ortamını ararken ve yüzleşirken karmaşık ve iyi tasarlanmış bir ganimet sistemi ve yüzden fazla rastgele olay.

* Efsanevi ve efsanevi öğeler de dahil olmak üzere 100’den fazla farklı türde silah, zırh, kask, sırt çantası ve kostüm!

Pocket ZONE v1.124 MOD (tam sürüm) APK Ücretsiz İndir

MOD

cep bölgesi-v1.124-mod.apk

MOD

cep bölgesi-v1.105-mod.apk

MOD

cep bölgesi-v1.9.7-mod.apk

Pocket ZONE Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.