Pou MOD APK v1.4.96 (Sınırsız Para)

İçeriğe Oy Ver

Pou Mod Apk, başka bir gezegenden bir yaratık olan garip bir şekle sahip bir evcil hayvanı beslemenize izin verilen benzersiz bir oyundur. Hazırlanan mutfak eşyaları ile onlarla ilgilenecek ve emeğiniz için para alacaksınız.

İçindekiler

Pou Mod Apk Oyna

Pou Mod Apk, bir evcil hayvana bakma hikayesi etrafında döner ve bu garip bir hayvandır; onu sadece diğer birçok gezegende bulabilirsiniz. Oyuncular, eviniz olan alanda evcil hayvanlarıyla etkileşime girecek. Her gün yapılacak iş banyo yapmak, beslenmek ve onunla oynamaktır. Diğer eğlence etkinlikleri de ufkunuzu genişletmenize ve çok daha aktif olmanıza yardımcı olur. Sistem, isteklerinizi erken almak ve anında yürütmek için özel bir kurulum dizini oluşturur.

pou mod apk
Pou MOD APK v1.4.96 (Sınırsız Para) 2

Pou Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

  • Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
  • Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve Nulls Brawl Apk İndir’e tıklayın. Şimdi indirme zamanı.
  • Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.
  • Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.
  • Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklamanız ve ekranı mobil cihazınızda açmanız yeterlidir.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.