Power Hands – Robot Battle v1.2.0 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Power Hands – Robot Battle v1.2.0 (Mod Apk).Power Hands – Robot Battle v1.2.0 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Power Hands – Robot Battle v1.2.0 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Power Hands – Robot Battle v1.2.0 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Power Hands – Robot Battle v1.2.0 (Mod Apk) indir. Power Hands – Robot Battle v1.2.0 (Mod Apk) ücretsiz indir. Power Hands – Robot Battle v1.2.0 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Güçlü Eller - Robot Savaşı

Güçlü Eller – Robot Savaşı v1.2.0 (Mod Apk)

Dövüş unsurları olan robot oyunları mı arıyorsunuz? Kötü adamları yenmeniz gereken güç oyunlarının tadını çıkarıyor musunuz? Power Hands – Robot Battle, element oyunlarında olduğu gibi robotlarla mücadele ettiğiniz ve eldiven gücünü kullandığınız birinci şahıs bir oyundur.

Bu robot oyununda süper güç becerilerinizde ustalaşmanız gerekiyor. Ve asıl göreviniz eldiven gücünü kullanarak dünyaları robot kötülerden kurtarmaktır. Dünyalar arasında seyahat etmeye başlayın, hepsini vurun ve patronu tekmeleyin.

Yeni süper güçlü robotik eller oluşturmak için robot cıvatalarını toplayın. Temel oyunlardaki sihirli eller gibidirler. Robotları yenmek için hangi eldivenleri giymeniz gerektiğini seçin. Her elin kendi eldiven gücü olabilir. Mıknatısın ve elektriğin süper gücünü kullanın veya bir elinizde bir el bombası, diğerinde bir topuz alın.

🤖 Yeni süper güçlü eller açın 🤖
Lazer Eller, Mıknatıs Eller, Diken Eller, Patlayan Eller ve efsanevi Ejderha Eller’in kilidini açın. Düşmanları alt et, seviyeleri tamamla ve bir oyun ustası ol.

🤖 Tek parmakla oynamanın keyfini çıkarın 🤖
Bu güç oyunundaki oynanışı öğrenmesi kolaydır. Ekrana dokunarak süper güçlü eldivenlerinizi etkinleştirin. Kontroller basit, ancak bu sıradan oyunda düşmanlar düşündüğünüzden çok daha zor!

🤖 Konumları değiştirin 🤖
Patronu tekmele ve bir sonraki dünyaya git. Robot oyununda hareketlerinizi takip etmek için oyun haritasını kullanın.

🤖 Bonus seviyelerini oynayın 🤖
Altın robot kalabalığı ile savaşın ve gelecekteki süper güçlü eldivenleriniz için daha fazla cıvata toplayın. Elemental oyunlarda olduğu gibi eldiven gücünüzü kullanın.

Power Hands – Robot Battle’ı indirin ve robotları cıvata kovalarına dönüştürün. Bu güç oyununda eldivenlerinizi tüm kötü adamları yenen sihirli ellere dönüştürün.Güçlü Eller - Robot Savaşı
Güçlü Eller - Robot Savaşı
Güçlü Eller - Robot Savaşı
Güçlü Eller - Robot Savaşı
Güçlü Eller - Robot Savaşı

Mod özellikleri:
Reklamları izlemeden ödüllendirilecek çok para

İNDİRMEK:

Güçlü Eller – Robot Savaşı v1.2.0 (Mod Apk) – MEGA TR

Güçlü Eller – Robot Savaşı v1.2.0 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.