PUBG Mobile 2.7.0 Beta Apk İndir

PUBG Mobile 2.7.0 Beta Apk İndir

PUBG Mobile 2.7.0 Beta APK artık global Android kullanıcıları için indirilebilir. Bu, oyunun Tencent Games’in en son beta sürümüdür ve yakında çıkacak yeni özellikler nedeniyle hayranlar tarafından merakla beklenmektedir. PUBG Mobile ana vurgusu, nihai küresel sürüm yayınlandığında yayınlanacak olan Godzilla-Kong işbirliğidir. PUBG Mobile 2.7.0 Beta APK’sini indirip kuranlar için yeni Godzilla Modunu fark ettiler. Oyuncular bu beta sürümünü erken indirebilir ve geri bildirim sağlamak için gelecek yeni özellikleri ve oyun modlarını test edebilir ve bunu yaparken ödül kazanabilirler. Önceki birkaç ayda olduğu gibi, bu beta sürümünü oynamak için bir davet kodu almanız gerekecek. Bu kodu nasıl alabileceğinizi aşağıda ele aldık.

  • Godzilla vs Kong işbirliği
  • Mekagodzilla
  • Godzilla modunda Mob Yerleşimleri
  • Yeni Arena haritası

Bu, önümüzdeki ay PUBG Mobile’e gelecek tüm özellikleri tamamlamak için henüz çok erken. Ancak şimdiye kadar tek bildiğimiz bu. Şimdi, bu beta sürümünü cihazınıza yüklemek için izlemeniz gereken adımlara geçelim.

Tencent, PUBG Mobile Beta sürümü için henüz resmi olarak yama notlarını yayınlamadı. Bununla birlikte, bazı hevesli kullanıcılar, son sürüme dahil edilmesi beklenen bazı yeni özellikleri şimdiden fark ettiler.

İlgini Çekebilir  Ego Kılıcı Boşta Kahraman Eğitimi v1.75 MOD (Sınırsız Para) APK