Pubg Mobile Havai Fişek Kodu *2020

PUBG Mobile Havai Fişek Kodunu kullanarak Pubg Mobile oyununda 2 tane eşyaya sahip olabilirsiniz. Kodun karşılığında Pubg Mobile Havai Fişeklerin sahibi olabilirsiniz. PUBG Mobile Havai Fişek Kodu sayesinde bedava bir şekilde oyundaki popülerliğinizi yükseltecek eşyaya sahip olun.

Download Pubg Mobile Havai Fişek Kodu *2020

Pubg Mobile Havai Fişek Kodu
Pubg Mobile Havai Fişek Kodu

İçindekiler

PUBG Mobile Havai Fişek Kodu

PUBG Mobile Havai Fişek Kodu için verdiğimiz şifre ile Pubg Mobile Havai Fişek ödülüne nasıl sahip olabileceğinizi anlatıyoruz. 2020 yılında sistem tarafından oyunculara sunulan bu ödüle sahip olabilmeniz için kodu girmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında PUBG Mobile Havai Fişek Kodu hesabınıza tanımlanır ve ödül mesaj olarak size gönderilir. Merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Havai Fişek Kodu Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile Havai Fişek Kodu Nasıl Kullanılır? sorusuna sizler için cevap vermeye çalıştık. Pubg Mobile Havai Fişek Kodunu kullanabilmek için anlatılanların hepsini eksiksiz ve doğru şekilde yerine getirmeniz gerekiyor. Bu sayede PUBG Mobile Havai Fişek Kodu kullanabilecek ve ödüllerin sahibi olabileceksiniz.

Aşağıdaki geri sayım süresi bittikten sonra “Şimdi Kodu Kullan” butonuna basın, açılan sayfada Karakterinizin Pubg Mobile ID numaranızı ve Pubg Mobile Havai FişekBCCVZBZT8A” kodunu girin. Sonrasında ödül hesabınıza mesaj olarak gönderilecek. Gelen kutusunda Havai Fişek ödüllerinizi toplayabilirsiniz.Merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Diğer kodlar ve hileler için Pubg Mobile kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.