PUBG Mobile Poseidon X Kostüm Seti Ücretsiz Al

İçindekiler

PUBG Mobile Poseidon X Kostümü Seti Ücretsiz Al

Krafton Inc. ve Tencent Games, bir dizi başka sürprizle birlikte bu hafta PUBG Mobile’a yepyeni bir Poseidon X-Zırhını yayınladı. Kostüm, tahmin edebileceğiniz gibi oldukça gösterişli ve sizi denizin kralı gibi gösterecek hoş bir dekorasyona sahip. Ancak oyundaki tüm takımlar gibi, oyununuz için kesinlikle hiçbir şey yapmaz. Bu şeyde birazcık daha hızlı bile yüzemezsiniz, sadece toplanacak bir deri. PUBG Mobile Poseidon X-Zırhı, tüm oyuncuların Lucky Spin aracılığıyla kilidini açması için mevcuttur, çünkü giyinme ve denizlerin efsanevi tanrısı gibi hissetme şansınız olacak. Oyun, yeni dış görünümüyle birlikte aşağıda daha fazla bilgiye sahip olduğumuz “Tidal Wave” adlı dinlemeniz için yeni bir şarkı yayınladı.

PUBG Mobile Poseidon X kostümü oyunda mevcuttur. Güzel görünümlü Poseidon X kostümü artık PUBG Mobile’ın C1S2’sinde mevcut. 2. sezonun 1. döngüsü PUBG Mobile’a yeni geldi. Royale geçişi, bu sefer oyuncular için çok sayıda heyecan verici ödülü olan “Project T” olarak adlandırıldı. Harika Poseidon X kostümünü elde etmek için oyuncuların oyun içi Poseidon X Kostüm etkinliğine bakmaları gerekecek. Bu, Tencent’in oyuncular için bir ödül olarak Poseidon X kıyafeti ile de bir ifadeye sahip oldukları sınırlı süreli bir etkinliktir. Bu, 20 Ağustos’ta canlı yayınlanacak olan bir vitrin etkinliğidir.

Şu anda PUBG Mobile, Golden Pharoah ve Blood Raven olmak üzere iki farklı X takımına sahiptir. Poseidon kıyafeti, Deniz Tanrısı olarak adlandırılan efsanevi bir deniz karakterinden esinlenilmiş gibi görünen serideki üçüncü giysidir. Poseidon adı, Deniz Tanrısı olarak bahseden Yunan mitolojisinden gelmektedir. Takıma verilen bir diğer isim de Arclord takımıdır. C1S2’deki batık tapınak setinin bir parçasıdır.

Poseidon X kıyafeti de diğer X kıyafetleri gibi Yükseltilebilir. Her yükseltme seviyesinde özel bir ödülün kilidini açacak özel malzemelerle 6 yıldıza kadar yükseltilebilir. Ödüller şunlardır:

İlgini Çekebilir  Ink Inc. v1.9.2 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

Seviye 1: 1 yıldız ile oyuncular Poseidon X takımının temel görünümünü elde edebilir.
Seviye 2: 2 yıldız seviyesindeki oyuncular, lobideki takım arkadaşlarıyla etkileşime girebilir.
Seviye 3: 3 yıldız ile gelişmiş bir ekran eklenecektir.
Seviye 4: 4 yıldız ile zafer mesajı ekranı eklenecek.
Seviye 5: 5 yıldız seviyesi ile bir spawn adasına özel ödül eklenecektir.
Seviye 6: Bu 6 yıldızla son seviye oyuncular kostümün son görünümünü elde edecekler.

Mağazaya girin, Diğer yazısına tıklayın ve altında çıkan belirtilmeyen UC fiyatından %40 indirimle yüksek UC fiyatına düşen Helikopter Böceği Seti eşyasını kutu şeklinde göreceksiniz. Oradan satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile Beyaz Tavşan seti

PUBG Mobile Lite Redeem Kod ile Beyaz Tavşan seti PUBG Mobile Lite oyuncuları, kullanma kodunu kullanarak ücretsiz bir kıyafet seti talep edebilir….

PUBG Mobile Poseidon Seti Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile Oyununda Poseidon Seti şuanda oyunda aktif olarak satılmaktadır. Zırh-X seti olarak Poseidon setini satın alabilirsiniz. Oyun çok kısa bir süre bu seti sunduğu için fiyatı biraz diğer setlere göre yüksektir. Herkes bu kostüm setine sahip olamayacağı için çoğu kullanıcı bunun ne zaman geleceğini? merak ediyor. Ama şuan oyuna mevcuttur ve satışı başlamıştır.