Punch Club Apk Türkçe Orijinal Mod İndir 1.37

Punch Club, Lazy Bear Games tarafından geliştirilen ve tinyBuild tarafından yayınlanan bir Spor Yönetimi Simülasyonudur. Oyunda gelecek vaat eden bir boksörü yönetecek ve onu yerel bir kulüpte boks maçına hazırlayacaksınız. Aynı zamanda babanızı kimin öldürdüğünün gizemini çözmenize yardımcı olacak ipuçlarını bulmaya çalışıyorsunuz.

Oyun, dövüş sanatları türünün bir parodisi ve bir adamın dövüş sanatları yıldızlığına yükselişini konu alıyor. Kişiliklerine değer verir ve beslenmelerine, antrenmanlarına ve sosyal yaşamlarına özen gösterir. Gelişerek, daha güçlü düşmanlarla savaşabileceksiniz. Ek olarak, oyuncular oyunda istikrarlı bir denge sağlamak için gereken geliri kontrol edebilirler.

Punch Club oyunu, boks maçlarını ve karakter yönetimini içerir. Oyun ilerledikçe istatistikler artar ve azalır. Ayrıca farklı araçlarla kendinizi eğitebilir ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Oyun ayrıca dövüşlerinizi, antrenmanınızı ve antrenman sonuçlarınızı etkileyen 4 sağlık ölçümü içerir. Sağlık istatistiklerinizi iyileştirmek, daha iyi savaşmanızı ve daha fazla maç kazanmanızı sağlayacaktır.

İçindekiler

Punch Club Apk 1.37 Hilesiz

“Punch Club” ayrıca orijinal bir film müziği ve bir sanat kitabı ile birlikte gelir. İndirmesi ve oynaması ücretsiz. Oyun aynı zamanda mobil platformlarda da mevcut ve geliştirici yakın zamanda PC sürümüne bozuk istatistikleri önleyen “basit” bir mod ekledi. Ne yazık ki, bu özellik 3DS sürümüne dahil değildir, ancak oyunu sıradan oyuncular için daha erişilebilir hale getirir.

Punch Club’ın bir diğer büyük dezavantajı, oyunun biraz tekrarlayıcı olmasıdır. Piksel sanatı güzel ve oyunun görsel yönü 80’ler ama güçlü bir kimliğe sahip değil. Yine de eğlenceli bir deneyim ve oynamaya değer.

Punch Club, retro tarzı grafiklere ve Paskalya yumurtalarına sahiptir. Bu, tekrarı teşvik eden ilginç mekaniklere sahip çoktan seçmeli bir macera oyunudur. Oyun ayrıca birden fazla kahraman ve karakter oluşturma seçeneği sunuyor. Bağımsız bir oyun için şaşırtıcı derecede derin. Bununla birlikte, bazı oyuncular, geliştiricilerin cila eksikliğini gösterebilecek grafikler ve oynanışla ilgili memnuniyetsizliklerini dile getirdiler.

İlgini Çekebilir  Zombie Tsunami Apk Mod Para Hilesi İndir 4.5.124

Çeşitli ses ve video ayarlarını destekler. Müzik, 80’lerin arcade dövüş oyunlarının seslerini uyandırmak için tasarlandı. Ancak bazı oyuncular, oyunun müziğinin bir süre sonra tekrar etmeye başladığından şikayetçiydi. Bununla birlikte, punk hayranları, Punch Club’ın küçük bir ekip tarafından oyunculara sürükleyici bir deneyim sağlamak için geliştirilmiş bağımsız oyunlara harika bir örnek olduğunu unutmamalıdır.

Punch Club Apk Türkçe Yama

www.hilelioyunindir.com ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Punch Club Apk oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Punch Club Apk Para Hilesi Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş.

Punch Club Apk Oyun İndir Club

Aşağıdaki adımları izleyerek sitemizden kolayca oyunu indirebilirsiniz:

  • Punch Club Hile oyununu buradan indirin.
  • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
  • Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
  • Kurulum düğmesine tıklayın.
  • Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Oyunu Google Play Store’den indirebilirsiniz

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın.