Random Rush – Tower Defense TD v1.1.3 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Random Rush – Tower Defense TD v1.1.3 (Mod Apk).Random Rush – Tower Defense TD v1.1.3 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Random Rush – Tower Defense TD v1.1.3 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Random Rush – Tower Defense TD v1.1.3 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Random Rush – Tower Defense TD v1.1.3 (Mod Apk) indir. Random Rush – Tower Defense TD v1.1.3 (Mod Apk) ücretsiz indir. Random Rush – Tower Defense TD v1.1.3 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Rastgele Rush - Kule Savunması TD

Random Rush – Tower Defense TD v1.1.3 (Mod Apk)

Strateji oyunu Random Rush – Kule savunma TD yeni bir kule savunma oyunudur! Temel savunmanızı güçlendirin ve krallığınızı kötülüğün güçlerinden koruyun! Kraliyet krallığının acele etmesine izin ver! En yeni savunma oyunlarından birinde stratejik becerilerinizi geliştirin!

Bu, aynı zamanda bir aksiyon ve macera oyunu dokunuşuna sahip, bağımlılık yapan bir strateji oyunudur. Birleştirme savunma oyunu özellikleri, stratejik düşüncenizi ve takım ruhunuzu geliştirmek içindir. Battle Royale için benzersiz taktiklerinizin yanı sıra karakterlerinizin gelişimi için genel bir oyun planı ile gelin.

Canavarlar (goblinler, ejderhalar, orklar) ve BOSS’ları geliyor!!! Kaç saldırıyı yenebilirsin? Tahtada çarpışmak için kraliyet kahramanlarınızı birleştirin ve daha fazla ödül almak için en iyi ve en güçlü kuleye hücum ordusunu yaratın. Rakibinle çatış ve zanaat, taktik ve aksiyonla kazan. Ödüller kazanın ve daha nadir ve üst düzey kahramanlar toplayın! Bu harika kule savunma oyununda, hem güverte inşa etmenin hem de düşmanı vurmak için bir temel savunma stratejisi geliştirmenin keyfini çıkarabilirsiniz! Düşmanların krallığı ele geçirmesini önlemek için güçlü karakterlerin kilidini açın ve geliştirin.

Özellikler:
• Ücretsiz ve öğrenmesi en kolay savunma oyunlarından biri! Arkadaşlarla oynamak için en iyi strateji oyunu!
• TD savaşlarında rakibinizi yenmek için güçlü savaş destenizi oluşturun.
• Rastgele rakiplerle savaşın ve onları PvP modunda alt edin.
• Arkadaşlarınızla veya rastgele bir oyuncuyla Co-Op modunun keyfini çıkarın ve kalenizi canavarlardan ve onların patronlarından koruyun.
• Büyük bir avantaj elde etmek ve hem Co-Op hem de PvP kule savunma savaşlarında daha fazla başarı elde etmek için kendi klanınızı oluşturun veya diğer klanlara katılın.
• PvE modunda görevleri tamamlayın ve daha fazla hikaye ortaya çıkarın.
• Aynı seviyedeki kahramanları birleştirin ve en iyi acele oyunlarınız için daha güçlü bir ordu elde edin!
• Büyük stratejik fırsatlardan yararlanın! Düşmanlarınızı yenmek için anında taktik değiştirin!
• Ödüller almak, yeni kahramanlar almak ve onların seviyesini yükseltmek için sandıkları açın!
• Hızlı tempolu ve destansı savaşlarda canavarları yen!
• Royale rush hikayesinin yeni bölümleri, yeni düşmanlar ve benzersiz birimler düzenli olarak ortaya çıkıyor!

Random Rush – Kule savunma oyununu indirin ve ev sahibinizi zafere taşıyın! En heyecan verici acele oyunlarınızı oynayın ve battle royale kazanmak için kendi stratejinizi geliştirin!

Kule acele saldırınızı güçlendirmek için daha fazlasına ihtiyacınız varsa, gerçek parayla uygulama içi satın alımlar mevcuttur.Rastgele Rush - Kule Savunması TD
Rastgele Rush - Kule Savunması TD
Rastgele Rush - Kule Savunması TD
Rastgele Rush - Kule Savunması TD
Rastgele Rush - Kule Savunması TD

MOD Özellikleri*
1. Sınırsız Altın*
2. Sınırsız Elmas*
3. Sınırsız Enerji*
* Harcadığınızda asla azalmayın, önce yeterince ihtiyacınız var

İNDİRMEK:

Random Rush – Tower Defense TD v1.1.3 (Mod Apk) – MEGA TR

Random Rush – Tower Defense TD v1.1.3 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.