Real Car Parking Master Apk indir Sınırsız Para v1.5.7

İçeriğe Oy Ver

Real Car Parking Master APK – Arabanızı park etmek zorunda olduğunuz oyunları oynamayı sever misiniz? Alternatif olarak, yüksek kaliteli grafiklerin keyfini çıkarırken arkadaşlarınızla oynamak ister misiniz?

Real Car Parking Master Apk
Real Car Parking Master Apk

İçindekiler

Real Car Parking Master Apk

Real Car Parking Master: Multiplayer Car Game, oyuncuların etkileyici ve zorlu sürüş deneyimleri bulduğu bir oyundur. Birçok farklı oyun moduna katılabiliyorsunuz ve her birinin kendine has karakteri var ve arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz. Aynı zamanda, oyun sırasında kilidini açabileceğiniz havalı arabaların bir listesini de bulacaksınız. Kaçırmayacağınız bir oyundur.

Real Car Parking Master‘da oyuncular, tamamen yüksek grafik kalitesine sahip simülasyon oyun özelliklerine sahip bir dünyaya katılacaklar. Tasarımdaki ayrıntılardan ve oyuncuların yaşayabileceği güzellikten etkileneceksiniz. Bu nedenle, bu oyunun sunduğu şeylerden gözlerinizi alamayacaksınız ve bu başlıkta neler olduğunu keşfetmek için zaman ayıracaksınız. Görüş açısını tercihinize ve deneyiminize göre değiştirebilirsiniz.

Yukarıda bahsedildiği gibi, oyuncular bakış açılarını üçüncü bakış açısından, birincil bakış açısından hızla değiştireceklerdir. Perspektif değişikliği, bu oyunun çeşitli oynanışıyla tamamen uyumludur. Örneğin oyundaki dünyayı keşfederken sürücü koltuğunda arabanızı kontrol edebiliyorsunuz. Parkour modunu deneyimlerseniz, kısa bir süre sonra üçüncü şahıs görünümüne geçmeniz gerekir. Bu nedenle, her bakış açısının kendine has özellikleri vardır.

Real Car Parking Master‘ı deneyimlemeye başladığınızda, birçok heyecan verici oyun modu bulacaksınız. Her modun görmezden gelemeyeceğiniz bir oynama şekli vardır. Oyun modları arasında park etme, sürüklenme, serbest sürüş ve etkinlik, çok oyunculu yer alır. İlk üç mod, tek oyunculu oyun olarak sınıflandırılacak. Aynı zamanda tam bir rahatlık ile herhangi bir moda katılabilirsiniz. Oradan, keşfetmek için zaman harcayacağınız harika bir deneyim yaşayacaksınız.

Deneyimlemeniz gereken ilk mod park etme modudur ve oynanışı tamamen anlaşılabilir ancak sonuçta oyuncular için zorlayıcı olacaktır. Spesifik olarak, birçok farklı seviye bulacaksınız ve bunların her biri, arabanızı tam olarak belirlenmiş bir yere park etmenizi gerektiriyor. Drift modu için bir maça girecek ve bitiş çizgisine doğru hareket edeceksiniz. Belirli bir sürede bitiş çizgisine ulaşmak için bazı dönüşlerde drift yapmanız ve yüksek puan almanız gerekecek.

Ücretsiz sürüş ve etkinlikler modunda, özgür bir dünyaya girecek ve istediğiniz yere gideceksiniz. Farklı renklere sahip alanlar bulacaksınız ve katılmanız için farklı oyunları temsil edecekler. Aynı zamanda çok oyunculu modda tamamen özgür bir dünyaya girecek ve arkadaşlarınızla birlikte oynayacaksınız. Tabii ki oyundaki ortam tamamen açık yani arkadaşlarınızla garip bir şey yapabilirsiniz.

Real Car Parking Master‘da oyuncular tek oyunculu modlarda belirli bir miktar para kazanacaklar. Elbette, erişiminiz olan araç sayısı tamamen çeşitlidir, bu nedenle harika bir görünüme sahip bir araba sürmek ve benzersiz bir ortamda sürmekten daha iyi ne olabilir. Bu arabaları sadece sürmekle kalmayacak, aynı zamanda boyayarak ve sahip olduğu performansı artırarak özelleştirebileceksiniz.

Real Car Parking Master Apk Özellikleri

 • Çeşitli farklı oyun türlerini oynamak ve keyfini çıkarmak mümkündür. Garajda, alınmaya hazır 60’tan fazla araç bulacaksınız.
 • Otomobil sürüş yeteneklerinizi test etmek için iki büyük ölçüde farklı harita sizi bekliyor!
 • 4×4 araçlarla dağlarda araziye çıkın.
 • Aracınızı mümkünse binanın en üst 150 katına park etmeye çalışın. Park sensörleri ve tabelalar ile park etmenize yardımcı olacaksınız.
 • Peki, kendinizi gerçek bir otopark ustası olarak görüyor musunuz? Bu çok oyunculu araç park etme oyununda sürüş becerilerinizi arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.
 • Otomobilinizi benzersiz kılmak için farklı seçenekler mevcuttur. (Lastik, spoiler, boya, süspansiyon ve diğer seçenekler mevcuttur. )

Real Car Parking Master Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
 • Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve Nulls Brawl Apk İndir’e tıklayın. Şimdi indirme zamanı.
 • Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.
 • Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.
 • Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklamanız ve ekranı mobil cihazınızda açmanız yeterlidir.
Real Car Parking Master Apk
Real Car Parking Master Apk
Real Car Parking Master Apk
Real Car Parking Master Apk
Real Car Parking Master Apk
Real Car Parking Master Apk
Real Car Parking Master Apk
Real Car Parking Master Apk

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.