Religion Inc. God Simulator v1.3.0.1 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Religion Inc. God Simulator v1.3.0.1 (Mod Apk).Religion Inc. God Simulator v1.3.0.1 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Religion Inc. God Simulator v1.3.0.1 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Religion Inc. God Simulator v1.3.0.1 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Religion Inc. God Simulator v1.3.0.1 (Mod Apk) indir. Religion Inc. God Simulator v1.3.0.1 (Mod Apk) ücretsiz indir. Religion Inc. God Simulator v1.3.0.1 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Din A.Ş. Tanrı Simülatörü

Din Inc. Tanrı Simülatörü v1.3.0.1 (Mod Apk) İnsanlık her zaman kendimizden daha büyük bir şeye inanmaya zorunlu bir ihtiyaç duyardı. Karanlıkta teselli ararlardı: binlerce yılın gölgelerinde yollarını aydınlatacak ışık. Milyonlarca insan için her zaman bu ışık inançtı ve hala da öyle. Birçok insana bu evrende hayatlarının anlamını veren, değişim fırtınalarına karşı direnmelerine ve mutluluğun kıyısına çıkmalarına yardımcı olan bu yol gösterici ışık haline gelen dindi. Dünyada birçok din var. Her biri zamana ve değişimlere meydan okuyan kendi tepkisini verdi. Ama bu süreç başka nasıl bir yol izleyebilir? İnsan inançları başka hangi farklı ve tuhaf şekiller aldı? Bu soruların cevaplarını yeni oyunumuzda bulacaksınız. Kendi benzersiz dininizi yaratın. Zamanın zorluklarına, engellerin baskısına dayanıp dayanamayacağını ve insanlığı bir araya getirip getiremeyeceğini test edin.

Din inc – popüler bir strateji türünde bir din yaratmanın bir simülatörüdür. Tüm dünyayı tek bir inanç altında birleştirmenin bir yolunu bulabilecek misiniz? Dini yönlerin farklı kombinasyonlarını kullanarak kendi benzersiz dininizi yaratın!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ ÖZELLİKLERİ ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
· Eşsiz kültürel değerlere ve geleneklere sahip farklı din arketipleri!
Dünyanın birçok farklı antik dini: Monoteizm, Spiritüalizm, Panteon, Şamanizm, Paganizm ve diğerleri! Oyunda zaten 6’dan fazla din var!
İnananlar öfkeli fanatikler mi olacak yoksa daha yüksek bir aydınlanmaya mı ulaşacaklar? Her şey sana bağlı! Dinler ve tanrı simülatörü hakkında bir sandbox oyununda mutlak özgürlük!
· Yüzlerce gerçek dini yön ve daha fazlasını ekleyeceğiz! Eski dinler hakkında daha fazla bilgi edinin!
* Bir medeniyetten diğerine geçin. Antik dünyayı keşfedin ve ardından Orta Çağ’ı ve modern dünyayı keşfedin! Dininiz zamanın meydan okumasına direnebilir ve tüm değişikliklere dayanabilir mi?
· Her din arketipi için benzersiz aktif beceriler. Dünyaya mucizeler gösterin!
· Dünyayı istediğiniz gibi yaratın. Yaratıcı ol! Tam evren sanal alanı! Bir sürü rastgele olay!
· Medeniyetiniz zamanın ve değişimin baskısına dayanabilecek mi? Tüm medeniyetleri etkileyin!

ÇEVRİMDIŞI STRATEJİ OYUNU
Tanrı ve din simülatörü strateji oyunumuzu İnternet olmadan çevrimdışı modda oynayın.
MÜKEMMEL GRAFİKLER
Güzel ve düşünceli bir arayüze sahip ilahi grafikler.

ZORLUKLARA HAZIRLIK
Çeşitli dağıtım yollarından ilahi mucizelere kadar çeşitli yetenekler edinin. Zamanın farklı ülkelerine, gelişmelerine ve zorluklarına uyum sağlayın.

TÜM DÜNYAYI FETHET
Bir stratejist gibi düşünün, stratejiler geliştirin, her hareketinizi sayın, dini dünyaya yaymanın taktiklerini düşünün ve onu fethedin!

TANRI GİBİ OYNA
Kendi benzersiz dininizi yaratın. Zamanın zorluklarını nasıl karşıladığını ve testlerin baskısına direnip insanlığı birliğe getirip getiremeyeceğini kontrol edin.

İNŞA MEDENİYET
Medeniyet ve tanrılar için oynayın! Sanal bir medeniyet yaratın ve gezegende var olmasına yardımcı olun. Bir medeniyetten diğerine geçin. Antik dünyayı keşfedin, Orta Çağ’ı ve modern dünyayı keşfedin!

HER ŞEYİ KONTROL ALTINDA TUTUN
Şiddet ve fanatizm, inanmayan isyancıların direnişine yol açabilir. Tüm planlarınızı boşa çıkarabilir ve onunla savaşmak zorunda kalabilirler.
Din A.Ş. Tanrı Simülatörü
Din A.Ş. Tanrı Simülatörü
Din A.Ş. Tanrı Simülatörü
Din A.Ş. Tanrı Simülatörü
Din A.Ş. Tanrı Simülatörü
Din A.Ş. Tanrı Simülatörü

MOD Özellikleri:

[ Player Menu ]
  • -> Tüm Arketipler
  • -> Premium
  • -> Premium Artı

İNDİRMEK:

Din A.Ş. Tanrı Simülatörü v1.3.0.1 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Din A.Ş. Tanrı Simülatörü v1.3.0.1 (Mod Apk) – MEGA TR

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.