RFS – Real Flight Simulator Apk v1.4.3

İçeriğe Oy Ver

RFS – Real Flight Simulator APK, gerçekçi grafikleri ile güzel bir oyun deneyimi sunuyor. Real Flight Simulator Apk ile pilot olma hayallerinize bir adım daha yakınsınız.

Pilot olma hayaliniz ve uçak tutkunuz varsa, RFS – Real Flight Simulator‘a gelin. Bu, uçaktayken özel durumları keşfetmenize ve deneyimlemenize yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Ayrıca, sıhhi haritalar ile dünyadaki tüm ülkeyi gözlemleyebileceksiniz. Hemen katılmak için indirmeden neyi bekliyorsunuz !!!

rfs real flight simulator
rfs real flight simulator

RFS – Real Flight Simulator Apk v1.4.3

Real Flight Simulator APK katıldığınızda, gerçek bir pilot rolünü oynayacaksınız. Özel bir alanda çalışabilir, dünyanın herhangi bir yerine gidebilirsiniz. Ayrıca hava trafiğinin prosedürleri ve kuralları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Uçaktayken de konuşabilecek ve diğer pilotları tanıyabileceksiniz, özellikle birlikte katılabilirsiniz. Ayrıca uçuş planlarını iyi yönetmeyi ve kontrolör sürekliliği ile çalışmayı bilmelisiniz. Hava koşullarını iyi bilmeli ve sayacı doğru kullanmalısınız ki buna göre kolayca ayar yapabilirsiniz.

Real Flight Simulator APK Tam uçuşta her zaman şu önemli temel faaliyetler vardır: kalkış ve iniş. Bu iki faaliyeti, herhangi bir kötü risk oluşturmamak için dikkatli ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirmelisiniz. Ek olarak, zamanı dengelemek için kendi uçuş planınızı ve programınızı oluşturmanız gerekir, bu da daha fazla dinlenmenize yardımcı olur.

real flight simulator apk
real flight simulator apk

Real Flight Simulator APK Belirli bir plan, uçuş programını seçmenize ve düzenlemenize yardımcı olacak birçok seçeneğe sahip olacaktır. Tarih ve saati uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Planlar farklı işlevlere karşılık gelir. En ilginç olanı ise yolcu, kargo ve yakıt için uygun yakıtı nasıl kullanacağınızı bilerek V-SPEED için çalışacaksınız. En önemli şey havayı seçmektir; yağmur, fırtına, kardan sıcaklığa ve dayanıklılığa kadar birçok farklı sahne var.

Real Flight Simulator APK Böyle her gün birbiri ardına on binlerce uçak kalkacak. Dünya çapında, 35 merkezi havalimanı ile 35’ten fazla ülkenin belirli zamanlarını bilmek için erişim ve bağlantılara sahip olacaksınız. Gerçek zamanlı olarak çalıştırın ve ziyaretçileri belirlediğiniz varış noktasına götürün ve görevi tamamlayın. Uçuşlarda yüzlerce başka pilot olacak ve birlikte çalışarak her türlü zorlukta birbirlerine yardım edecekler. Birlikte dünyayı dolaşacaklar. Herhangi bir pilotla sohbet edebilir, tanışabilir, selamlaşabilir ve arkadaş olabilirsiniz.

real flight simulator apk
real flight simulator apk

Real Flight Simulator APK özel bir bulmaca tahtası sistemi olacak ve göstergelerinizi ve diğer gerekli ekipmanlarınızı kişiselleştirebilecek. İşiniz için en uygun ve verimli yolu yönetmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, özgürce giyinebilmeniz için özenli ve özverili bir hizmet de var. Bununla birlikte, aydınlatma sistemleri ile uçuşlarda size yardımcı olmak için tam donanımlı mükemmel bir 3D direksiyon simidi, kokpitinizi aydınlatmaya yardımcı oluyor.

Uçuş durumunuza göre seçebileceğiniz üç çözünürlük sistemi vardır. 35HD ile gördüğünüz 3 boyutlu binalar gerçeğe yakın olacak ve yüksek çözünürlüklü görüntü sayesinde 500 SD, pist, bina ve kalkış prosedürlerine ulaşmak ve erişmek çok kolay. Son olarak, 14000LD ile bu yalnızca yer trafiği ve erişim süreçleri olan PRO modelleri içindir. Yalnızca PRO, müşterilerle coşkuyla çalışabilmek ve etkileşimde bulunabilmek için ATC çok sesli iletişim ve iletişim olanaklarına sahiptir. Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki uydular sayesinde birçok hassas arazi ve aşırı keskinlik var. Uydu verileri çevrimiçi olarak veri sisteminize bağlanacaktır, böylece bilgiler hızlı, kolay ve rahat bir şekilde çoğaltılabilir ve güncellenebilir.

rfs real flight simulator apk
rfs real flight simulator apk

Uydu haritaları, 3B binalar, pistler, prosedürler ve hava trafiği, oyunda en çok çalıştığınız şeyler gibi görünüyor. Oyuncular, gökyüzünde nerede olduklarını bilmek için haritayı düzenli olarak takip etmek zorunda kalacaklar. Tavşanın her küçük detayını ve olan her küçük durumu tanımlayabilmeniz için en yüksek çözünürlüğü kullanacak, böylece uçuşunuz için en iyi kararı verebilirsiniz. Hedefe ulaştıktan sonra, güvenli bir şekilde iniş yapabilmeniz ve ziyaretçileri istedikleri yere götürebilmeniz için yerdeki hava trafik istasyonlarıyla iletişime geçmelisiniz.

Real Flight Simulator APK gerçek zamanlı bir uçuşta gösterilecek; gemiye atladığınızda resmen saat gibi uzun bir yolculuğa çıkacak. Eşsiz olan nokta ise gökyüzünde dolaşan pilotların havalı insanlarla iletişim kurabilmeleri ve ders planlarını detaylı bir şekilde planlayabilmeleri için bir sohbet odasına yerleştirilecek olmasıdır. ATC kontrolörleri, kullanıcıların yönlendirmelerini en doğru şekilde özelleştirmeleri için her zaman en güçlü destek aracıdır.

rfs real flight simulator apk
rfs real flight simulator apk

Real Flight Simulator APK özel bir oyun olacak ve muhtemelen her uçuşta size birçok unutulmaz anı getirecek. Keşfedecek, en iyisini deneyimleyecek, gözlerinizi genişletecek, seviyenizi yükseltecek ve havacılık endüstrisi hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Üstelik dünya haritasındaki birçok noktaya seyahat edebilir ve oradaki merkezi havaalanlarına ayak basabilirsiniz. Bu size yeni bir vizyon, sizin gözünüzde daha geniş ve daha geniş bir dünya vizyonu verecektir. Her yaşa uygun bir oyun, neden hala cihazınıza yüklemediniz? Daha fazla bekleme; indirin ve bize katılın.

Bizi Facebook‘ta takip ederek veya bildirimlere ücretsiz bir şekilde abone olarak güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz. Apk indir kategorimizi ziyaret ederek daha fazla hileli apk dosyalarına ulaşabilirsiniz. Android uygulamamızı indirerek güncel Hileli Apk dosyalarına ulaşabilirsiniz.