Rocket Punch Hileli APK 2.3.5 (Sınırsız Altın)

İçeriğe Oy Ver

Rocket Punch Hileli Apk indirin ve şimdi hepsini yaratıcı bir şekilde yumruklayarak seviyeleri geçin! Rocket Punch‘ı nasıl oynayacağınızı anında öğreneceksiniz. Bu oyun yaratıcı olduğu kadar eğlenceli. Temel olarak, sadece bir dizi seviyeye gideceksiniz ve kötü ninjaları doğrudan veya dolaylı olarak yumruklamaya çalışacaksınız. Buradaki bükülme, siz ve düşman hareket etmeyeceksiniz! Sadece yumruğunuz kendini uzatabilir.

rocket punch apk
rocket punch apk

Rocket Punch Hileli APK Hakkında

Lion Studios tarafından yapılan bu bulmaca oyununda seviyeleri tamamlamak için esnek ve yaratıcı olmanız gerekecek. Bu oyun, eğlenceli konsepti sayesinde şimdiden bir milyondan fazla kurulum aldı. Tüm yönlerinden zevk almanızı sağlayacak bir fizik bulmacası! Tüm kötü ninjaları alt edebilir misin?

Hepimiz ninjalar görmüşüzdür ve dizilerde ve filmlerde havalı biri olarak tasvir edilirler. Ayrıca iyi ve kötü ninjalar var ve Rocket Punch‘ta tüm kötü ninjaları ortadan kaldırmanız gerekecek. Ama bu konuda shuriken veya bıçak kullanmayacaksın. Bunun yerine, bu bulmaca mobil oyununda beyninizi kullanacaksınız.

Zekanızı ve hızlı düşünmenizi kullanarak kötü ninjaları yumruklamanız gerekecek! Onları yenmek için süslü kılıçlara veya tekniğe ihtiyacınız yok. Onlara sadece patronun olduğunu yumruklarınla ​​göstermen gerekiyor. Seviyelerde ilerledikçe, onları yenmenin farklı yolları ile karşılaşacaksınız. Onları yenmenin birçok doğrudan ve dolaylı yolu vardır. Kayaları, matkapları, TNT’leri, tahtaları ve daha birçok nesneyi kullanabilirsiniz. Ancak seviyeleri geçtikçe, daha karmaşık hale geldiğini göreceksiniz. Seviye başına sadece 3 canınız olduğu için herhangi bir şeyi yumruklamadan önce dikkatlice düşünmek sizin işiniz!

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.

rocket punch hileli apk 2 3 5 2
rocket punch apk free download