Ronin Son Samuray v2.5.620 MOD (Mod menüsü) APK

Açıklamalar :

Ronin The Last Samurai (MOD Menüsü) – kötü güçlere meydan okuyan bir samuray rolünü oynamanız gereken hardcore aksiyon oyunu. Bu yüzden karakterinizi geliştirebilmek için puan ve para kazanırken tüm toplumu geçmeniz, düşmanları yok etmeniz ve köyü özgürleştirmeniz gerekiyor. Oyun, iyi bilinen prensip üzerine inşa edilmiştir ve tüm dövüş oyunları hayranları tarafından kolayca ustalaşacaktır. Resim, hoş bir şekilde çizilmiş grafikler ve renkli animasyonlar ile tamamlanmaktadır.

Ronin: The Last Samurai’da Android oyuncuları, efendisi destansı bir savaşta öldürülen harap olmuş bir Ronin rolünü üstlenme şansına sahip. Artık efendin yok ve onur ve şükran adına onun intikamını almanın bir yolunu bulmalısın. İlerledikçe kendinizi birden fazla düşmanla karşı karşıya bulun. Ronin karakteriniz için benzersiz güçlerin kilidini açın. Ve en önemlisi, sizi kesinlikle tüm maceraya çekecek büyüleyici oyun içi hikayelerin tadını çıkarın.

Basit ama bir o kadar da mükemmel dövüş mekanikleriyle heyecan verici göğüs göğüse dövüşe dalın. Oyun içi savaşlarınızdan daha da fazla keyif almak için benzersiz yetenekleri farklı efektlerle kullanın. Heyecan verici oyun sırasında her biri kendi benzersiz dövüş stillerine sahip birden fazla düşmanla savaşın. İlginç dövüş deneyimleriyle fantastik savaşlara katılın. Eşsiz oyun ile birden fazla zorluğun tadını çıkarın. Ronin: The Last Samurai’da samurayın destansı dünyasını keşfedin.

Özellikler :

Basit ama son derece eğlenceli dövüş mekaniği

Her şeyden önce, Ronin: The Last Samurai’da oyuncular, basit ama son derece heyecan verici savaş deneyimlerine hemen katılabilirler. Sadece saldırı veya savunma komutlarıyla çalışmaktan çekinmeyin, bu da savaşlara hızlı bir şekilde dalmanıza olanak tanır. Blok seçeneğini mükemmel bir şekilde zamanlayarak düşman saldırılarını savuşturun veya karşı saldırınızı hazırlayın. Rakiplere büyük hasar vermek için etkili saldırılar gerçekleştirmek için saldırı düğmesini kullanın. Ve bunlar, kelimenin tam anlamıyla, düşmanlarla savaşırken dikkat etmeniz gereken tek iki düğme.
Etkinleştirmek için benzersiz efektlere sahip çeşitli yetenekler

Oyuncular, basit savaş düğmelerinin yanı sıra, birçok özel özelliği etkinleştiren ve rakiplere özel saldırılar gerçekleştiren ilginç becerilerle de çalışabilirler. Güçlü saldırıları büyük bir hassasiyetle serbest bırakmak için Konsantrasyon yeteneğini deneyerek eğlenin. Mükemmel saldırılarınızı planlayabilmeniz için savaşı büyük ölçüde yavaşlatmak için Time Warp yeteneğini kullanın. Tüm haritaya anında hasar vermek için özel “Annihilation” yeteneğinin kilidini açın. Ve her biri kendi sonuçları olan diğer birçok beceriyle çalışmanın keyfini çıkarın. Oyundaki tüm zorlukları kolayca tamamlamak için bunları iyi kullanın.

Farklı kullanımlara sahip ilginç silahlar

Aynı zamanda Ronin: The Last Samurai’da her biri kendi savaş deneyimini sunan birçok ilginç silahla da çalışabilirsiniz. Kanata, mızrak, kılıç ve diğer benzersiz silahları deneyerek farklı dövüş stillerinin keyfini çıkarın. Rakiplerinize bağlı olarak, yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmak için bu özel silahlarla çalışabilirsiniz.

İlgini Çekebilir  Farming Simulator 20 APK Mod Para Hilesi İndir 0.0.0.86

Birden fazla düşmanla heyecan verici savaşlara katılın

Ronin: The Last Samurai, oyuncuların her biri kendi benzersiz dövüş stiline sahip çeşitli farklı düşmanlarla savaşmasına izin veriyor. Fantastik savaş alanlarına girmekten ve birçok ilginç rakiple karşılaşmaktan çekinmeyin. Eşsiz savaş modellerinde ustalaşın ve ilerledikçe zekice tahmin edilen saldırılarınızı gerçekleştirin. Ek olarak, tamamlanan her görevde oyuncular daha ilginç dövüş mekanikleri ve desenleri olan daha zorlu düşmanlarla karşılaşacaklar.
Oyunu eğlenceli tutmak için artan zorluk seviyeleri

Aşamalarda ilerledikçe oyun da giderek zorlaşıyor. Bu, kolay dövüşlerden veya çılgın düşmanlardan sıkılmamanızı sağlayacaktır. Bu nedenle, oyunun tadını her zaman sorunsuz bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Daha güçlü olmak için silahları ve becerileri yükseltin

İşte Ronin: The Last Samurai’da, Android oyuncularının karakterlerini farklı şekillerde özgürce yükseltmelerine izin veren birden fazla yükseltme ile çalışmasına izin verilir. Onları daha güçlü ve daha etkili hale getirmek için temel becerilerinizi yükseltmekten çekinmeyin. Savaşlarda daha iyi kullanabilmek için silahlarınızı güçlendirin. Ya da yaklaşan zorluklar için daha yetenekli hale getirmek için karakterlerinizi yükseltin.

Savaşlarda size yardımcı olacak ilginç evcil hayvanlarınız olsun

Ve ilgilenenleriniz için, artık savaşlar sırasında sizi desteklemek için birçok ilginç evcil hayvan mevcut. Burada oyun, kullanıcılara her biri kendine özgü güç ve yeteneklere sahip çeşitli evcil hayvanlar sunar. Sonuç olarak, artık onların özel yeteneklerini düşmanların yeteneklerine karşı koymak için kullanabilir ve size savaşları kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Modumuzla kilidi açılmış oyunun tadını çıkarın

Son olarak, Dreamotion’ın bu harika oyunuyla ilgileniyorsanız ancak buna çok fazla para harcamak istemiyorsanız, Ronin’in modlu versiyonumuz: The Last Samurai kesinlikle işinize yarayacaktır. Burada, reklamları kaldırılmış, sınırsız oyun içi satın alma ve kilidi açılmış özelliklerle tamamen kilidi açılmış samuray eylemi oyununu sunuyoruz. Tüm bunlar, oyundan tam olarak zevk almanıza izin vermelidir. Ve tek yapmanız gereken web sitemizden Ronin: The Last Samurai Mod APK’yı indirmek, yüklemek için verilen talimatları takip etmek ve oyunun keyfini çıkarmaya hazırsınız.

Ronin: Son Samuray MOD özellikleri

aptal düşmanlar
zayıf düşmanlar

notlar

MOD işlevlerini etkinleştirmek/devre dışı bırakmak için MENU MOD’u kullanırsınız. MENU MOD’u yalnızca

Ronin Son Samuray v2.5.620 MOD (Mod menüsü) APK Ücretsiz İndir

MOD

ronin-son samuray-v2.4.612-mod.apk

MOD

ronin-son samuray-v2.4.612-mod.apk

MOD

ronin-son samuray-v2.1.580-mod.apk

MOD

ronin-son samuray-v1.31.551.38236-mod.apk

MOD

ronin-son samuray-v1.31.551.38236-mod.apk

MOD

ronin-son samuray-v1.28.523-mod.apk

MOD

ronin-son samuray-v1.28.523-mod.apk

MOD

Ronin-Son-Samuray-v1.26.493-Mod.apk

MOD

Ronin-Son-Samuray-v1.26.493-Mod.apk

MOD

Ronin-Son-Samuray-v1.26.493-Mod.apk

MOD

Ronin-Son-Samuray-v1.25.485-Mod.apk