Royal Match 12889 Mod APK Sınırsız Para Yıldız Hileli

Royal Match 12889 Mod APK Sınırsız Para Yıldız Hileli. Royal Match Mod APK Sınırsız para ve yıldız indir. Royal Match APK, Dream Games Limited tarafından sunulan bir bulmaca oyunudur. Kral Robert'ın farklı eşyaları eşleştirerek kalesini yeniden inşa etmesine yardımcı olmak için sizi zorlar.
İçeriğe Oy Ver

Royal Match 12889 Mod APK Sınırsız Para Yıldız Hileli. Royal Match Mod APK Sınırsız para ve yıldız indir. Royal Match APK, Dream Games Limited tarafından sunulan bir bulmaca oyunudur. Kral Robert’ın farklı eşyaları eşleştirerek kalesini yeniden inşa etmesine yardımcı olmak için sizi zorlar.

İçindekiler

Royal Match 12889 Mod APK Sınırsız Para Yıldız Hileli

Oyun benzersiz ve zorlu ve seviyelerde ilerledikçe kalenin yavaşça şekillendiğini görmek tatmin edici. Bazı seviyeler diğerlerinden daha kolay olduğu için iyi bir zorluk seviyesi sağlar.

Zorlu ve benzersiz bir bulmaca oyunu arıyorsanız, Royal Match APK kontrol etmeye değer. Yaklaşık 170MB’dir ve Android 4,4 ve üstü ile en iyi şekilde çalışır.

Bu oyun basit ama etkili oyun mekaniğine dayanmaktadır. Her seviyede, aynı öğelerin 3 veya daha fazlasını eşleştirerek bulmacaları çözmeniz istenecektir. Bunu yaptıktan sonra, eşyalar yok edilecek ve puan kazanacaksınız.

Royal Match MOD APK İndir

Royal Match MOD APK 2023 sürümü bu oyunun en son sürümüdür. Aşağıdakileri içeren bazı yeni ve heyecan verici özelliklerle piyasaya sürüldü:

  • Royal Match MOD APK Sınırsız Para. Bu oyun şimdi sınırsız para sunuyor. Bu parayı, oyunda ilerlemenize yardımcı olmak için power-up’lar ve diğer şeyleri satın almak için kullanabilirsiniz.
  • Royal Match MOD APK Sınırsız Yıldız. Bu oyunda, yıldızlar yeni seviyelerin ve odaların kilidini açmaya yardımcı oldukları için kritik öneme sahiptir. Bu MOD APK ile sınırsız yıldıza sahip olacaksınız, yani oyunda çok daha hızlı ilerleyebilirsiniz.
  • Tüm Odalar Unlocked. Android için Royal Match MOD APK da tüm odaların kilidi açık. Bu, kilidini açmak için zaman harcamak zorunda olmadığınız anlamına gelir. Başından beri oynamaya başlayabilir ve sorunsuz bir şekilde tüm özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.
royal match 12889
royal match 12889
royal match mod apk for android
royal match mod apk for android
royal match mod apk unlimited money
royal match mod apk unlimited money
royal match mod apk for android
royal match mod apk for android

Royal Match 12889 Mod APK Para Hileli Nasıl Kurulur?

  • Royal Match 12889 Mod APK dosyamızı cihazımıza indirelim. İndirme işlemi bittikten sonra oyunumuzu kuralım ve giriş yapalım.
  • Royal Match 12889 Para Hile Apk: Oyuna giriş yaptığınızda para miktarına bakmanız yeterli olacaktır.
  • Royal Match 12889 Elmas Hileli: Oyuna giriş yaptıktan sonra elmas kısmına bakmanız yeterli olacaktır.

Daha Fazla Hileli APK için tıklayınız. Facebook‘ta takip edebilirsiniz.