Royal Match Sınırsız Para Hilesi v7.4.95

İçeriğe Oy Ver

Royal Match Mod Apk indir. Royal Match hile indir. Royal Match can hilesi nasıl yapılır?

İçindekiler

Royal Match Apk Nasıl Oynanır?

Royal Match’in oldukça basit bir oynama şekli var. Her oyuncu oyunu gerçekleştirirken farklı renkteki karelere dikkat etmelidir. Mükemmel molalar oluşturmak için aynı renkteki üç kareyi birbirine yaklaştıracaksınız. Ancak, teleportlardan tasarruf etmek için, daha fazla alan temizlemenize yardımcı olacak daha fazla güç oluşturmak için farklı kare kombinasyonları oluşturmalısınız. TNT fıçıları, havai fişek roketleri ve disko topları gibi güçlendirmeler yaratacaksınız. Bu en iyi hamleleri yaptıktan sonra, bir seviyeyi tamamlamak ve birçok jeton toplamak kolaydır. Her seviyede, dikkatli kullanmanız gereken yetersiz eğitimler ve değerli eşyalar olacak. İlk 20 bölümle birlikte oyun sizi sıkacak kolay bölümler getirecek. Bu seviyeden sonra zorluk yavaş yavaş, kolaydan zora ve süper zora doğru artacak, “bu oyun eğlenceli” gibi hissedeceksiniz.

Royal Match’de engelleri en kolay şekilde aşmanız için birçok yol var. Örneğin, normal öğelerle eşleştirseniz bile büyük yıkıcı güce sahip öğeler olan mucizeler yaratmak için güçlendiricileri bir araya getirebilirsiniz. Ancak daha spesifik olarak, oyun tahtasında TNT ve bomba gibi iki güçlendirici rastgele belirirse, büyük patlayıcı güçlerini görmek için bunları karıştırmaktan çekinmeyin.

Seçtiğiniz üç güçlendirici ile başarısız olduğunuz seviyeleri tekrar oynayabilirsiniz. İlk olarak, hamle eksikliğinden dolayı belirli bir seviyeyi tamamlayamazsınız. Bu arada, daha fazla adım satın almak için jetonunuz da tükendi; bu yöntemi kullanın. Ve son olarak, oyun ekranınızın altında görünen öğeler olacak. Hareketleriniz çok küçükse ve oyun tahtasında güçlendirici yoksa, aşağıdaki öğelerden yardım alın. Daha spesifik olarak, seviyeleri mükemmel bir şekilde tamamladığınızda o özel eşyalara sahip olacaksınız; Ayrıca her seviye atladığınızda kilidi açılabilir veya onları jetonla satın alabilirsiniz, ancak oldukça pahalıdır.

Oyun sadece basit bir bulmaca türü ama birçok insanı heyecanlandırıyor. Her gün saatlerce oyun oynayarak ve seviye atlamalarına yardımcı olmaya isteklidirler. Yukarıdakiler oyunla ilgili temel ayrıntılar ve talimatlardır. Kendi yarattığınız bir deneyim yaşamak istiyorsanız, harika zaman geçirmek için Royal Match’i indirmekten çekinmeyin.

Royal Match Apk indir

Royal Match‘de, King Robert’ın Royal Castle’ı harika bir zevkle dekore etmesi için yardımınıza ihtiyacı var. Bu yüzden, maç 3 seviyelerini tamamlama arasında, başka bir harika bölüm için acele etmeyin, ancak Kralın kalesini ziyaret edin! Kraliyet Şatosu’ndaki odaları tamamlayarak para kazanın, bir tarzla ev inşa edin, destanınızı sürdürmek için bonuslar ve ekstra güçlendiriciler alın!

Kraliyet Kalesi binlerce eğlenceli ve zorlu 3’lü eşleştirme bulmacasıyla dolu! Tahtayı temizlemek ve bulmacayı yenmek için 3 veya daha fazla renkli öğeyi birleştirin! Royal Match‘i oynaması ücretsiz ve tonlarca eğlence! Şimdi oyna!

İnsanların Royal Match‘in şimdiye kadarki en iyi 3v3 oyunu olduğunu söylemesine şaşmamalı! Zevk için bir sürü tatlı bulmacamız var! Her yeni bölüm ücretsiz jetonlar, benzersiz ödüller, şaşırtıcı görevler, harika alanlar ve süper harika maçlarla geliyor!

Royal Match, maç 3 oyun türünde en iyi oyun deneyimi için yapılmıştır. Muhteşem grafikler ve harika bulmacalar aracılığıyla bir sonraki seviye maç 3 oyununa atlayın:

– Hem ustalar hem de yeni maç 3 oyuncuları için benzersiz bir 3’lü eşleştirme oyunu ve eğlenceli seviyeler!
– Bonus seviyelerinde bir sürü madeni para ve özel hazine toplayın!
– Onların kilidini açmanı bekleyen güçlü güçlendiricileri patlat!
– Yoldaki kuşlar, kutular, iksirler, dolaplar, elmaslar, sihirli şapkalar, madeni para kasaları, gizemli posta kutusu ve domuzcuk gibi engellere dikkat edin!
– Madeni paralar, güçlendiriciler, güçlendirmeler gibi muhteşem ödüller kazanmak için muhteşem sandıklar açın!
– Kral Robert’ın evindeki yeni odaları, kraliyet odalarını, muhteşem bahçeleri ve daha birçok heyecan verici alanı keşfedin!
– Kralın odası, mutfak, bahçe, garaj ve diğer birçok harika oda dahil alanları dekore edin!
– Facebook’ta arkadaşlarınıza meydan okuyun ve skor tablolarının zirvesine ulaşın!

Neşeli ve zorlu seviyeleri geçmek için engelleri aşın ve harika güçlendirmeler oluşturun! 3 seviyeli eğlenceli maç oynayarak harika bölgelerin kilidini açmaya devam edin! Şimdi gelin ve eğlenceye katılın!

Bingo: %100 reklamsızdır ve Wi-Fi gerekmez.

Oyun güzel bir grafik tasarıma, çeşitli renk ve şekillerde birçok farklı bloğa sahiptir. Farklı zorluklarla, tahta blokları kırarak bir seviyeyi tamamladıktan sonra, belirli bir miktar para ve “yıldız” alacaksınız, süper mi?

Bildiğim kadarıyla oyun, oyunculara zorluklarla daha fazla heyecan vermek için artık birçok seviye açtı. Güzel grafikler ve oyunun ses sistemi gerçekten harika; oyuncular için potansiyel olarak bağımlılık yapan harika. Ve Royal Match‘e katıldığınızda, göreviniz Kral Robert için kalenin yanı sıra uçsuz bucaksız araziyi inşa etmek ve süslemek için görevler yapmaktan başka bir şey olmayacak.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilir yada Telegram Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.