Rus Köyü Simülatörü 3D v1.6.2 MOD (Sınırsız Para, Tanrı Modu) APK

Açıklamalar :

Rus Köyü Simülatörü 3D, oyuncuların gerçek çiftçi olmaları için mükemmel koşulları yaratır, ancak zengin kültüre sahip bir Rus köyü temasıyla. Oyun aynı zamanda, belirli bir kırsal bölgede en canlandırıcı hayatı inşa ederken, herkesin sevdiği şeylerden zevk alması için sonsuz özgürlük sunuyor. Tabii ki, insanlar bir çiftçi olmanın gerçek zorluklarını yaşamalarına rağmen birçok yeni aktivite keşfedebilir ve her şeyin tadını sonuna kadar çıkarabilirler.

ÇİFTÇİ OLARAK YENİ VE YUMUŞAK BİR HAYATA BAŞLAYIN

Russian Village Simulator 3D’nin belirli bir içeriği yoktur ve bunun yerine oyuncuların çiftlik hayatını keşfetmesi veya deneyimlemesi için büyük bir dünyaya sahiptir. Hiçbir amacı olmamasına rağmen, gerçek bir çiftçi nasıl olunur hakkında daha fazla bilgi edinmek ve günleri rahatlama ile geçirmek için temel talimatlar yeterlidir. Ek olarak, ilerlemelerine göre birçok yeni öğe veya içeriğin kilidi yavaş yavaş açılacak, her şeyi gerçek bir Rus gibi canlandıracak ve eğlendirecek.

DİNAMİK VE ETKİLEYİCİ BİRİNCİ KİŞİ PERSPEKTİF KONTROLÜ

Oyunla ilgili en iyi şey, oyuncuların hayatı birinci şahıs olarak deneyimleyebilmeleri ve her şeyle çok canlı bir şekilde doğrudan etkileşime girebilmeleridir. Bu, işi anlamak için doğru ortamları oluşturmak için gerçek zamanlı mekanik uygulayarak simülasyon öğesini daha canlı ve eğlenceli hale getirir. Konsol ayrıca, kullanıcının her hareketine uyum sağlamak ve tüm çiftlik işlerini gözlemlerken onlara daha fazla eğlence sunmak için sürekli olarak değişecektir.

BİRÇOK MEVSİMDE FARKLI BİTKİLER YETİŞTİRME VE BİTKİLEME

Rusya’daki iklim koşulları karmaşık ve şiddetlidir, ancak Russian Village Simulator 3D gerçekçi bir şekilde her şeyi özetliyor ve tarımsal çalışmaları önemli ölçüde etkiliyor. Bu arada, oyuncuların ana gelir kaynağı, üzerinde büyüdükleri ve zamanla çeşitli yiyecekleri topladıkları yemyeşil ve alüvyonlu alanlardır. Elbette, ağır tarım makinelerini çalıştırabilecek ve çiftçi olmak için gereken bilgiler hakkında daha fazla bilgi edinmek için tüm süreçlerden geçebilecekler.

YÜKSEK DEĞERLİ KAZANÇ İÇİN ZAMAN İÇİNDE HAYVAN ÇEKİN

Oyuncular, tarım alanlarının yanı sıra farklı hayvanlar yetiştirebilir ve ürünlerini hasat edebilir. Hayvan türüne bağlı olarak, oyuncu doğru yiyeceği satın almak veya onları uygun şekilde büyütmek ve onları büyütmek için uygun kafesleri inşa etmek zorundadır. Yerel piyasa değerini izleyebilir, hayvanları etkin bir şekilde satabilir ve hatta tüm ürünlerini mükemmel zamanda tasfiye edebilirler.

İlgini Çekebilir  Magic Tiles 3 v9.072.109 MOD APK — PARA HİLELİ

ÇUBUĞU AL VE BÜTÜN GÜN BALIK TUTMAYA BAŞLAYIN

Balık tutmak, rahat yaşamın bir parçasıdır ve Russian Village Simulator 3D, oyuncular için en yaratıcı ve eğlenceli balık tutma mekaniklerini uygular. Neyse ki, her balığın farklı bir değeri vardır ve oyuncular bile balıkçılıktan istikrarlı bir gelir elde etmek için her uygun balıkçılık alanını araştırmalıdır. Sadece bu değil, aynı zamanda her alanda daha iyi balık tutma performansı için tekneyi veya olta takımını yükseltebilir ve balık tutmanın büyüklüğünün tadını çıkarabilirler.

GERÇEK SLAVİK VE SÜRÜCÜ OLUN

İnsanlar ayrıca bir arabaya sahip olabilir ve diğer arkadaşlarla eğlenmek veya eşyalarını göstermek için köyün etrafında dolaşabilirler. Oyun ayrıca insanların bir Rus köylüsü tarzında gülünç ama eğlenceli arabalar yapmasına olanak sağlayacak bir araç özelleştirme sistemine de sahip olacak. Oyuncuların kilidini açmaları veya daha fazla çiftlik işi veya daha fazlası için kullanmaları için dükkanda birçok yeni araç görünecek.

Rus Köyü Simülatörü 3D, oyuncular Rusya’nın eğlenceli ama tekrarlayan hayatını yaşamak istiyorsa mükemmel bir seçimdir. Ayrıca, oyuncunun çeşitli etkinliklerle daha gerçekçi hissetmesini sağlamak için birçok heyecan verici özellik ve yenilikçi oyun ile birlikte gelir. Çiftlik ile ilgili herhangi bir içerik veya çalışma, oyunda gerçekçi bir şekilde çizilir ve birçok açıdan en iyi deneyimleri getirmeyi vaat eder.

Özellikler :

* Eşsiz bir birinci şahıs oyunu!
* Tamamen açık dünya! Ne istiyorsan onu yap!
* Gerçek Rus arabasının hasar sistemi ile gerçekçi sürüşü.
* Komik fizik ve ragdoll. Canınız istediğinde etrafınızdaki her şeyi kırın.
* Sıkılmanıza izin vermeyecek çetelerin akıllı yapay zekası.
* Köy hayvanları ile interaktif etkileşim.

Rus Köy Simülatörü 3D v1.6.2 MOD (Sınırsız Para, Tanrı Modu) APK Ücretsiz İndir

MOD

rus-köy-simülatör-3d-v1.6.2-mod.apk

MOD

rus-köy-simülatör-3d-v1.6-mod.apk

MOD

rus-köy-simülatör-3d-v1.6-mod.apk

MOD

rus-köy-simülatör-3d-v1.5.1-mod.apk

MOD

rus-köy-simülatör-3d-v1.5-mod.apk

MOD

rus-köy-simülatör-3d-v1.4.7-mod.apk

MOD

rus-köy-simülatör-3d-v1.4.5-mod.apk

MOD

rus-köy-simülatör-3d-v1.4.4-mod.apk

MOD

rus-köy-simülatör-3d-v1.4.2-mod.apk

MOD

rus-köy-simülatör-3d-v1-3-3-mod.apk

MOD

rus-köy-simülatör-3d-v1.3.2-mod.apk

MOD

rus-köy-simülatör-3d-v1.3.1-mod.apk