Sausage Man APK Para Hilesi Mod İndir 15.70

İçindekiler

Sausage Man APK Para Hilesi Mod İndir 15.70

Battle Royale nişancı oyunlarına olan susuzluk giderilemez gibi görünüyor ve onları PUBG gibi ciddi, Fortnite gibi gündelik veya Sosis Adam gibi tamamen duvardan çıkmış gibi her türlü formatta görüyoruz. Battle royale, sayısız oyun sayesinde artık görmeye alıştığımız bir tür. Bugün, insanlar benzersiz bir şey sunmadıkça yeni bir battle royale oyunu indirmeyecekler. Bunun nedeni, günümüzde çoğu battle royale oyununun yüzlerce kez yapılmış olması ve şu anda birçok popüler oyunun bulunmasıdır. Öyleyse, benzersiz bir tane arıyorsanız, hazır olun çünkü Sausage Man Apk burada. Bu, karakter olarak sosisleri içeren eksantrik bir savaş oyunudur.

Sausage Man Battle Royale

Sosis olan karakterleri içeren bu her şeye karşı nişancı oyununda, bu tür bir FPS’de genellikle yapabildiğimiz şeyi yapabiliriz – koş, sür, zıpla… ve tabii ki ateş et. Bu çizgi film tarzı battle royale oyununda eğlenmeniz için bazı korkak ve eğlenceli mekanikler var. Silah çekebileceğiniz, film çekebileceğiniz ve etrafta zıplayabileceğiniz sıradan bir savaş oyunu gibi çalışır. Burada ayrıca savaşta kullanabileceğiniz birçok eşya, cephane ve farklı şeyler de toplayabilirsiniz. Ama bunu diğerlerinden ayıran, Diriliş Makineleri, Kimlik Kart Sistemleri, Taktik Kapaklar ve daha fazlası. Burada yepyeni araçların ve kullanabileceğiniz eğlenceli kostümlerin tadını çıkarabilirsiniz!

Oyun, farklı araçlarla etkileşim kurmamıza ve solo veya takım halinde oynamamıza izin veriyor. PUBG gibi daha soyağacı olan diğer oyunları hatırlatabilecek her türlü silaha erişimimiz var. Tüm fikrin çılgınlığının ve eğlencesinin ötesinde, bu, bu tür oyunlar için olağan kontrol sistemine sahip bir FPS’dir: ekranın sol üst köşesindeki karakteri hareket ettirmek için joystick ve ayrıca envantere ve koşma gibi eylemlere erişim , zıplama, çömelme, nesnelerle etkileşim ve silahlarla ilgili her şey.

İlgini Çekebilir  Dragon City Sınırsız Para Hileli APK

Battle Royale oyunlarını seviyor musunuz? Yapsanız bile, aynı şeyleri tekrar tekrar oynarsanız sıkıcı olabilirler. Ancak yenilerini arasanız bile sorun şu ki günümüzdeki oyunların çoğu aynı. Ancak, şu anda oynayabileceğiniz Sausage Man adlı bir oyun olduğunu biliyorsanız bu doğru değildir! Bu, karakter olarak sosisleri içeren bir battle royale oyunudur! Burada, normalde yaptığınız gibi birçok kişiye karşı gerçek zamanlı olarak savaşabilirsiniz, ancak yeni unsurlar da var.

Burada, farklı yüzeylerde şarkı söyleyebilir, ateş edebilir, zıplayabilir ve silahlarınızı ateşleyebilirsiniz ve geri sekecektir. Burada ayrıca can simidi kullanarak sularda savaşmanızı sağlayan benzersiz bir özellik var. Bunun eğlenceli olduğunu düşünüyorsanız, o zaman oyundaki işaret fişeği silahlarını ateşlemenin ve farklı ve eğlenceli eşyaları kullanmanın tadını çıkarana kadar bekleyin. Bu oyun, bir miktar battle royale içeren bir rol yapma oyunudur.

Bir dokunuşu çok ciddi olan shooter oyunlarından biraz sıkıldıysanız, şimdi Sausage Man APK’sini indirmekten çekinmeyin.