Scary Teacher 3D Hile Apk indir v5.15.1

İçeriğe Oy Ver

Scary Teacher 3D Hile Apk indir. Scary Teacher 3D oyna. Scary Teacher 3D Apk indir.

Scary Teacher 3D, çocuklukta her zaman olduğu gibi, korkutucu bir öğretmen tarafından kovalanırken yoğun bir eğlence sunacak.

scary teacher 3d hile apk indir
Scary Teacher 3D Hile Apk indir v5.15.1 7

Scary Teacher 3D Hile Apk indir

Granny veya Evil Nun gibi oyunlar, birçok oyuncunun deneyimlediği korku oyunlarıdır ve getirebileceği zorluk seviyesini tamamen hissederler. Oyuncular her zaman hapsedildikleri yerde ne olduğunu keşfetmenin ve iki kötü karakterin incelemesinden kaçınmanın bir yolunu bulacaklar. Tamamen bu şekilde oynama, her zaman takip edilmekten korkacağınız ve oyunun amacına ulaşmak için her zaman motive olacağınız izlenimini verir. Korku türünde olmasa da Scary Teacher 3D olan bir oyunu deneyimlediğinizde bu eninde sonunda ortaya çıkacaktır.

Scary Teacher 3D, herkesin etkileneceği çeşitli ayrıntılarla dolu bir dünya getiriyor. Oyunun hedeflerine ulaşmak için onları keşfetmeye çalışacağınız büyük bir evin kampüsüdür. Aynı zamanda, tüm unsurlar özenle tasarlanmıştır ve her şey bu kadar hızlı gerçekleştiğinde o dünyaya tamamen dalmış olacaksınız ve bir an bile duramazsınız.

scary teacher 3d hile apk indir 1
Scary Teacher 3D Hile Apk indir v5.15.1 8

Bu oyunda iki ana karakter olacak: siz ve bahsedilen oyun gibi yaşlı bir bayan. O ev onun yaşadığı yer. Oyunu oynamak ve ona yakalanmamak için binada herhangi bir yere gidebileceksiniz. Ekranın sol köşesine baktığınızda sürekli hareket halinde olduğunu göreceksiniz ve bu yüzden tek bir an bile boşa harcamamış oluyorsunuz. Aynı zamanda, ekranın ortasında iyi bir metin belirecek ve bu oyunda size eninde sonunda yardımcı olan araçtır.

Birçok korku oyununda olduğu gibi, karakteri ilk bakış açısına göre kontrol edeceksiniz; perspektif oyuncu için tamamen şüpheli bir his yaratır. Keşfedeceğiniz ve her an yakalanmış hissedeceğiniz bir oyunda yer alacaksınız. Aynı zamanda bu bakış açısı ile oyun dünyasının bir parçası olacaksınız ve oyuncuların edindiği tüm deneyimler geliştirilerek onları tamamen büyüleyecek.

scary teacher 3d hile apk
scary teacher 3d hile apk

Scary Teacher 3D size yukarıda bahsedildiği gibi iki karakter getiriyor. Bu oyunun oynamasının nedenlerinden biri, ana karakterimizin sert bir öğretmenle tanışan dahi bir öğrenci olmasıdır. Bu öğretmen her zaman fiziksel ceza getirir ve aynı zamanda kahramanın evinin bitişiğinde yaşar. Yani oyunun tek amacı şaka yapmak ve bu karaktere bir ders vermek.

Bu oyunun oynanışı basit görünüyor, ancak hazırlanması çok zaman alacak ve özel bakıma ihtiyaç duyacak. Spesifik olarak, planınızı gerçekleştirmek için bu eve gireceksiniz ve ayrıca ekranın ortasındaki metin aracılığıyla sağlanan bilgiler aracılığıyla hangi eylemleri yapacağınızı bileceksiniz. Eş zamanlı olarak bu satırlar size ne yapmanız gerektiği veya kadının sonraki hareketlerinin neler olması gerektiği gibi pek çok bilgiyi anlatacaktır.

scary teacher 3d oyna
scary teacher 3d oyna

Bu bilgiye sahip olduğunuzda, sonunda bir temele sahip olmaya ve bir plan formüle etmeye ve eve girmeye başlayacaksınız. Oyuncuların çevresel unsurlarla etkileşime girebileceği bir dünyadır. Böylece ilginç numaranız için eşyaları toplayabilir veya içeri girmek için bazı odalar veya fırsatlar açabilirsiniz. Aynı zamanda, bu oyunda onu yakalamasına izin vermemek kaçınılmazdır.

Bu oyunun oynanışı hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü size oyunun mekaniğini kavramak için yüzeysel bir eğitim seviyesi veriyor. Buna alıştıktan sonra, oyuncular kesinlikle izinsiz giriş ekranlarından keyif alacaklardır. Oyuncu, ne olacağını ve ne zaman ortaya çıkacağını bilemeyeceğiniz için sinirli bir durumda bu manevraları hızlı bir şekilde yapmaya çalışacaktır. Bu nedenle, bu herhangi bir oyuncunun yaşayabileceği çekici bir duygudur.

scary teacher 3d apk
scary teacher 3d apk

Scary Teacher 3D’de keşfedeceğiniz birçok yer var; 15 farklı oda bulunmaktadır. Her odanın, yaramaz işinizi yapmak için yararlanabileceğiniz işlevleri ve eşyaları olacaktır. Eşzamanlı olarak, rahatsız edici unsurların hepsinin tamamen özel bir şekilde yapılması gerekir, çünkü nihai olarak bu kadının önünde görünemezler. Bu nedenle, seviyeyi tamamlamak için fikir üretmek vazgeçilmezdir.

Amacınız bu kadının evinde ortalığı karıştırmak ama tek bir işi yok. Emisyon mekanizmasına benzer yapabileceğiniz birçok şey var. Tamamen arka arkaya olacaklar ve bir sonraki yere geçmek için hızlı bir şekilde güncelleme yapmanız gerekecek. Aynı zamanda, bu oyunda hala oyunculara daha fazla seviye sağlamak için güncellemeler var. Bu yüzden gözlerinizi bu oyundan almak zor.

Scary Teacher 3D, oyunculara yapmaları gerekeni uygularken basit ama daha az zorlayıcı olmayan bir oyun deneyimi sunar. Birçok farklı alanı olan ve her birinin kendine has özellikleri olan bir evi keşfedebileceksiniz. Gerekli bilgiler de bu oyunu deneyimlediğinizde edinebileceğiniz bir şey. Böylece bulduğunuz eğlenceli şakaları deneyimleyerek harika zaman geçireceksiniz.

scary teacher 3d
scary teacher 3d

Bizi Facebook‘ta takip ederek veya bildirimlere ücretsiz bir şekilde abone olarak güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz. Apk indir kategorimizi ziyaret ederek daha fazla hileli apk dosyalarına ulaşabilirsiniz. Android uygulamamızı indirerek güncel Hileli Apk dosyalarına ulaşabilirsiniz.