Score Hero Mod Apk indir v2.75

İçeriğe Oy Ver

Score Hero Mod Apk indir. Score Hero Mod Apk Download. Score Hero Hile Apk indir. Score Hero Mod Apk Hile nasıl yapılır.

Score Hero Mod Apk, ​​birçok farklı eğlence türü için sonsuz bir ilham kaynağı haline geldi. Puan! Hero , futbolun mekaniğini iyi kullanan bir oyundur. Başarısı garanti çünkü dünya çapında 10 milyondan fazla oyuncu onu sevdi ve deneyimledi. Gerçek bir kahraman olacak mısın ve ekibin ünlü olacak mı, olmayacak mı? Ödüllerin evi hala oyunda seni bekliyor.

Score Hero Mod Apk
Score Hero Mod Apk

Grafikler güzel ve çekici, oyunculara ilham veriyor

Score Hero Mod Apk Oyunun coşkuyla dolması için her şeyin yolunda gittiği doğrudur. Bir maça girdiğinizde seyircilerin tezahüratları sürekli duyulacaktır. Neredeyse her maç seyirciler, sevdikleri oyuncular için gerekli desteğe tribünlere geldi. Yorumcular derinlemesine analiz sağlar ve insanların maçı daha iyi takip etmesine yardımcı olur.

Score Hero Mod Apk Her şeyi gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmış 3D grafiklerle. Sahada oynayan oyuncular hızlı ve sorunsuz hareket edecek. Onlara önceden verdiğiniz stratejiye bağlı olarak, ihtiyacınız olan zamanda hareket edeceklerdir. Ayrıca topun yörüngesi de gerçek fiziğe dayalı olarak tasarlanacak. Bu nedenle, sadece doğru yörüngeyi hesaplamanız gerekiyor, kesinlikle puan alacaksınız. Ancak bu, takım kalecinizin becerisine bağlıdır.

Score Hero Mod Apk
Score Hero Mod Apk

Farklı bir futbol deneyimi getiren yeni kontrol mekanizması

Hayal gücü kolaylığı için, “Skor! Hero”, bir bulmaca oyununun karıştırma mekanizmasına sahiptir. Oyun sırasında çok önemli bir pozisyonu tamamen işgal etmez. Ancak yine de şu anki futbol oyunlarına kıyasla bir fark yaratıyor. Oyuna katıldığınızda itibarı olmayan bir futbolcu olarak başlayacaksınız. Her seviyede, dünyanın en ünlü oyuncularıyla rekabet edebilecek yetenekli bir kişi olmak için imajınızı yavaş yavaş oluşturacaksınız.

Score Hero Mod Apk
Score Hero Mod Apk

Score Hero Mod Apk Bir maç normal futbol maçlarının temposunu takip etmeyecektir. Bir futbol maçında olduğu gibi 90 dakikalık bir süreçten geçiyorsunuz. Oyuncular kazanmak için becerilerini kullanmaya odaklanmalıdır. Oyuncular bu tür zaferler kazanmanın anahtarıdır. “Puan! Kahraman” yukarıdaki faktörlere odaklanmaz, ancak oyuncunun pas ve bitişi ele almasını gerektirir. Top oyuncudan oyuncuya geçmeye başlayacaktır. 

Topu bu şekilde her pas geçtiğinizde, oyun durur ve topun yörüngesini çizmenize izin verir. Oyuncunun hareket yönüne bağlı olarak belirli bir geçiş aralığı olacaktır. Oyuncular, taktiksel bir şekilde düzenledikleri oyuncuların topu yakalayıp yakalayamayacağını düşünmek zorunda kalacaklar. Oyuncu topu yakalarsa oyun, oyuncuya fayda sağlayacak şekilde ilerlemeye devam eder.

Score Hero Mod Apk
Score Hero Mod Apk

Maç sonucu oluşturan dönüm noktaları

Topun yönünü kontrol edebilmenize rağmen, aynı zamanda rakip de sizin saldırınızı tahmin etmek için hareket eder. Gerçekten doğru tahmin ettilerse, saldırınız kesinlikle engellenecek ve büyük olasılıkla maçta bir dönüm noktası oluşturacaktır. Bu nedenle taktikleriniz, rakibinizin tahmin edemeyeceği bir taktik oluşturmalıdır. Diğer bir faktör, kullanmak için getirdiğiniz oyuncu sayısıdır. 

Bu istatistikler çok önemli olmasa da, rakipten daha yavaş koşarlarsa ve doğru pozisyonda değillerse pas başarısız olur. Ayrıca, bitiş atışlarındaki doğruluk da geliştirilmelidir. Şut güçlü olmalı ve kalecinin bu durumları yakalayamayacağına dair belli bir tehlike vardır.

Score Hero Mod Apk
Score Hero Mod Apk

Oyun, yavaş yavaş geçmeniz için binlerce moda ayrılıyor.

Score Hero Mod Apk Belirtildiği gibi, bu oyun bulmaca oyununun unsurlarını kullanır. Yani gerçek bir oyuncuyla yüzleşemezsiniz, sadece AI ile oynayabilirsiniz. Oyunun sunduğu zorluklar tamamen zor, kolay değil. Oyuncuları son derece zeki ve hızlı hareket ediyor. Seviye ne kadar yüksek olursa, rakibin seviyesi o kadar güçlü olur. Kullanmakta olduğunuz oyuncuları yükseltmeye odaklanın veya parayı güçlü istatistiklere sahip daha fazla oyuncu satın almak için kullanın. 

Ekibinize birçok fayda sağlayacaklar. Ancak, gerçek bir rakiple yüzleşmek istiyorsanız, bu oyunun kardeşini bulabilirsiniz – Skor! Maç – PvP Futbol. Herhangi bir oyun size bol miktarda futbol duygusu getirecektir.

Daha fazla MOD Apk dosyası indirmek için APK indir kategorimizi ziyaret edebilir Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.