Shadow Fight 2 Special Edition Apk indir Sınırsız Para

İçeriğe Oy Ver

Shadow Fight 2 Special Edition Apk indir. Shadow Fight 2 hile indir. Shadow Fight 2 Special Edition indir. Shadow Fight 2 hileli indir. Shadow Fight 2 apk hile indir.

Shadow Fight 2 Special Edition piyasadaki dövüş oyunları söz konusu olduğunda, çoğumuz genellikle Mortal Kombat veya Street Fighter gibi popüler oyunlara atıfta bulunacağız. Tabii ki bunların hepsi dövüş oyunları tarihine geçmiş olan çekici oyunlar ama bu yazımda, telefonda en çekici ve ünlü olarak kabul edilen bir dövüş oyununa geleceğim. Shadow Fight 2 Special Edition versiyonu bu konuda Nekki tarafından geliştirilen Shadow Fight 2, 100 milyondan fazla indirme topladı ve Google Play mağazasında dünya çapında yaklaşık 12 milyon oyuncu tarafından 5 yıldızla derecelendirildi. Bu rakamla, telefondaki herhangi bir dövüş oyununun Shadow Fight’ı geçmesinin zor olduğu söylenebilir.

Shadow Fight 2 Special Edition Apk
Shadow Fight 2 Special Edition Apk

Shadow Fight 2 Special Edition Apk indir

Oyunda oyuncular, savaş hayatında hiç savaş kaybetmemiş eski bir efsanevi savaşçıya dönüşecekler. Her yere gitti, kendine bir rakip bulmaya çalıştı, dövüşürken tatmin olmamı sağlayan zorlu bir mücadeleydi. Ve bir gün, insan dünyası ile karanlık dünya arasındaki ince çizgi olan Gate Of Shadows’u buldu. Efsanevi bir savaşçının tüm küstahlığıyla yasayı çiğnedi ve kapının mührünü kırdı. 

Aniden, kapıdan muazzam bir büyü enerjisi akışı aktı ve tüm vücudunun kaybolmasına neden oldu ve sadece TiTan’ın gölgesi kaldı. Aynı zamanda, karanlığın güçleri de serbest bırakılır, kendini bulmak için, fethetmek, tüm düşmanları yenmek ve o kapıyı sonsuza dek mühürlemek için tehlikeli bir yolculuğa çıkması gerekir. Special Edition versiyonunda, yeni, daha güçlü TiTan. Dünyanın onları zulmün karanlığından kurtarmak için güçlü bir savaşçıya ihtiyacı var, harika dövüş sanatları savaşlarını deneyimleme fırsatına sahip olmak için Shadow Fight 2 Special Edition’a katılın.

shadow fight 2
shadow fight 2

Shadow Fight 2 Special Edition, Tekken ve Mortal Kombat gibi bir zamanların ünlü oyunlarından esinlenen geleneksel ama son derece bağımlılık yapan bir face2face dövüşüne sahip bir ARPG’dir. Hareket etmek, temel saldırılar (yumruklar, tekmeler, atlamalar, özel hareketler dahil) veya tuş vuruşlarını sorunsuz ve sorunsuz bir şekilde bağlayarak açılan düzinelerce hamle ile gelişmiş, ekran üzerinde bulunan D-Pad kontrol panelini kullanacaksınız. Ayrıca, “Special Edition” ile birlikte “SF 2”, size kendi dövüş tarzınıza uygun çeşitli ölümcül silahlar da sunuyor. “SF 2 SE” versiyonunda, “Nekki” yayıncısı size başka birçok avantaj da sunuyor. Küçük bir miktar (yaklaşık 5 USD) harcadıktan sonra, oyunu fethetme sürecinde hiçbir reklam görünmeyecek veya sizi engellemeyecektir. 

Ayrıca, Oyuncu artık enerji geri kazanım sürecine sahip olmayacak. Artık, herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde herhangi bir savaşa girebilirsiniz. Boş zamanınız olduğunda telefonunuzu açıp, zamanınız varsa dilediğiniz kadar harika dövüş anlarının tadını çıkarabilirsiniz. Ancak bunu bütün gün yapmanızı önermiyorum çünkü sonuçta telefonun dinlenmek için de zamana ihtiyacı var.

shadow fight 2 hile
shadow fight 2 hile

Sensei’nin geçmişinin ardındaki gerçeğin sırları artık oyun sırasında Nekki tarafından ortaya çıkacak, bunlardan daha önce bahsedilmedi. Her savaşta mümkün olduğunca çok mücevher toplayın, böylece savaşçıyı çeşitli silahlar ve zırhlarla donatın. Zırh ne kadar iyi olursa, silah ne kadar güçlü olursa, dövüş yeteneği o kadar iyi, kazanma şansı o kadar yüksek olur. Ayrıca arsa sistemi, harita boyunca yayılmış 7 farklı bölüme yayılacaktır. TiTan savaşçılarına karanlık dünyadaki tüm kötü karakterleri yenmeleri için liderlik edin, böylece bir savaşçının doğasında var olan güven ve kibiri zorluk korkusu olmadan yeniden teyit edin.

shadow fight 2 special edition apk indir 3
Shadow Fight 2 Special Edition Apk indir Sınırsız Para 6

Temel kontrol işlevleri, dokunmatik ekrana daha iyi uyacak şekilde tasarlanmıştır. Daha akıcı ve daha kontrol edilebilir bir oyuncunun vaadi, ancak oyun içi beceri sisteminde ustalaşmak tamamen farklı bir hikaye. Animasyonlar hala doğal esnekliği sağlıyor, oyun içi hareketler, oyuncuya normal Shadow Fight 2 Hile versiyonundan daha fazla heyecan getirmek için geliştirilecek.

Oyun, Easy (mavi), Medium (sarı), Hard (turuncu), Insane (kırmızı) ve Impossible (mor) olmak üzere savaştan önce seçebileceğiniz 5 farklı zorluk seviyesinden oluşuyor. Özellikle, Zor moddayken, yine de kazanmak için biraz denemeniz yeterlidir, yalnızca Deli seviyesi ve İmkansız seviyesi, son derece yüksek bir zorluk seviyesi getirmek için belirli bir statik ve son derece yetenekli dövüş yeteneğine sahip olmanızı gerektirir. geçme şansı var.

shadow fight 2 special edition apk indir 4
Shadow Fight 2 Special Edition Apk indir Sınırsız Para 7

Ayrıca Shadow Fight 2 Hile veya Shadow Fight Special Edition 2 Hile ana ve ikincil moddan geçecek. Ana modda hikayedeki 7 bölüme karşılık gelen maksimum 7 farklı patronla tanışacaksınız. Her patronun 5 koruması vardır, 5’i de yenerken ona meydan okuyabilirsiniz. Çünkü çok güçlüler ve hikayeye göre zorluk yavaş yavaş artacak. Kendinizi güçlü beceriler ve silahlarla donatmak vazgeçilmezdir. İkincil mod, yalnızca ekipman satın almak ve becerilerinizi geliştirmek için para kazanmanıza yardımcı olan bir moddur. Son olarak, Shadow Fight 2 SE’nin karmaşık ve güzel beceri sistemi nedeniyle dalgalara neden olduğu söylenebilir. Silah sistemi ve karmaşık hareketlerin yanı sıra oyunculara kaybolmamaları için üst düzey bir deneyim yaşattı.

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.