Shadowgun Legends Online FPS v1.2.6 MOD (Sınırsız Sağlık/Sınırsız Cephane/Aşırı Isınma Yok) APK

Açıklamalar :

MADFINGER Games, oyunculara yeni bir süper ürün sunuyor – SHADOWGUN LEGENDS – FPS ve aksiyon oyunu serisinde bir oyun olan PvP Multiplayer. Oyuna adım attığınızda, insanların ait olmadığı gizemli bir dünyaya, bir dizi uzaylının yaşadığı yeni bir evrene dalacaksınız. Ne yazık ki o bilimkurgu dünyası onlar tarafından kötü niyetlerle saldırıya uğruyor. Bu nedenle oyuncular oyuna katılırken bu dünyayı korumak için savaşan son kahramanlardan birine dönüşüyor. Oyunda, oyuncular tek oyunculu veya kooperatif, çok oyunculu arasında seçim yapabilir, bu da dünyadaki diğer oyuncularla tanışma ve işbirliği yapma fırsatıdır.

OYUNCULARIN KENDİ TARZI

Oyun, oyunculara devasa bir silah sistemi sunuyor. SHADOWGUN LEGENDS, 700’e kadar silah sayısı ile cömert bir oyun olarak kabul edilir. Bahsedilecek bazı silahlar, tabancalar, tüfekler, keskin nişancı tüfekleri,… Her silahın, her farklı düşman nesnesine uygun kendi işlevleri olacaktır. Bu nedenle oyuncuların doğru silahı seçmesi, yaklaşması ve uzaylılara saldırması gerekiyor. Düşmanlar ölür, devam eden yakın dövüş durur ve oyuncu onlardan ek ganimet kazanır. Bununla da kalmıyor, yerleşik oyun zırhı parçalarının sayısı 1000’den fazla; tek bir zırh setinde tasarlamak için boya kutuları, kaplamalar, çıkartmalar kullanacaksınız. Bu zırh sizi düşman mermilerinden korur ve oyuncunun benzersiz kişilik stilini gösterir. Oyuncuların kendi izlerini bırakabilmeleri için mümkün olduğunca çok sayıda zırh parçası toplamaları gerekir.

YÜKSEK MİSYON

SHADOWGUN LEGENDS, oyunculara en özgün deneyimi getiren birinci şahıs bakış açısına sahip ünlü bir çevrimiçi oyundur. Oyuncu, Shadowguns savunma hattında bir çaylaktır; hepsi insanlığın efsanevi savaşçılarıdır. Oyuncunun görevi, oyunun 3 farklı gezegende sunduğu yüzlerce görev aracılığıyla uzaylıları yok etmektir. Bu kadar çok sayıda görevle, oyuncuların dövüş hırslarını gerçekleştirmelerine yardımcı olacak, oynamak daha zor. Seviye ne kadar yüksek olursa, saldıran uzaylıların sayısı da o kadar fazla olur; orijinalin aksine oyuncuya doğru koşarlar, sadece bir veya iki tane daha. Orada durmazlarsa, güçleri ve savaş enerjileri ne kadar yüksek olursa, o kadar sert olurlar. Bu, önceki zaferlerden kazandığınız ganimeti biriktirmek için kullanmanın tam zamanı. Bu nedenle, ilk oyun ekranından itibaren yüksek sonuçlar elde edebilmek için lütfen yararlanın ve yüksek konsantrasyona odaklanın.

OYUN İÇİ KOOPERATİF MODU

Oyuncu gelecek vaat eden genç ve yeni bir savaşçı. Olağanüstü güçlere sahipsin ama belki de insanlık için böylesine asil bir görevle zorlu bir savaşta takım arkadaşlarının yardımına ihtiyacın olacak. Bu nedenle, SHADOWGUN LEGENDS, oyunculara bir kooperatif modu, çok oyunculu mod sağladı. Bu mod seçimi ile dünyadaki diğer birçok oyuncunun katılımı sayesinde sadece yardım ve destek almakla kalmaz, aynı zamanda her farklı savaşçı ile her zaman farklı taktik, beceri ve savaş deneyimine sahip olurlar. Bu sayede arkadaşlarınız hakkında ilginç ve ilginç şeyler gözlemleyebilir ve onlardan öğrenebilirsiniz. Oyundaki tüm görevler, oyuncuların İşbirliği modunu kullanmalarına izin verir; hemen tarihin efsane aksiyon kadrosunu oluşturalım.

EKİP İLE RAHATLATIN

Sadece destek değil, oyuncular diğer birçok oyuncuya farklı büyük ve küçük görevlerde meydan okuyabilir. Zor olduğunda, birçok seçenek vardır; 1’e 1 savaş veya birbirine karşı oynayan takımlar arasında olabilir. Ekip üyesi sayısı 4 kişiye kadardır. Bu, sınırsız gücünüzü gösterme şansınız. Uygun zaman geldi; Adını sıralamaya koyalım, Shadowgun evreninde ünlü olalım. Yoğun atış savaşları ile oyuncular asil görevlerle stresli hissettiler; SHADOWGUN LEGENDS, oyunculara bir eğlence ekranı sunar; bu, aynı türdeki diğer oyunlara kıyasla oyunun en sıra dışı özelliğidir. Oyuncular, arkadaşlarını Shadowgun çevresine davet ediyor, hareketli partilere, lüks barlara katılıyor, birlikte rahatlıyor, tutkulu kadehlerde şarap içiyor, … SHADOWGUN LEGENDS oyuncularına müjde: Büyük bir fırtına geliyor, oyun tasarımları ve ilahi işlevlere sahip 6 efsanevi silah daha ve bazı yeni kozmetikler, konteynerler sağlar;… Fame sistemine eklendi 9 yeni, daha zor görev, Modül’de zamana karşı bir görev olarak ortaya çıkarılan görev dahil. Tüm yapacakları oyuncuları hayranlıkla ve sabırsızlıkla beklemekten alıkoyamaz.

İlgini Çekebilir  FilmoraGo v6.6.6 PRO MOD APK — TÜM ÖZELLİKLER AÇIK

Özellikler :

Sürükleyici çevrimiçi çok oyunculu

Arkadaşlarınızı her görev, zindan ve arena için mevcut olan yoğun bir işbirliğine getirin. Bir loncaya katılın veya kendinizinkini yaratın ve birlikte çok oyunculu oyunlar oynayın! Sosyal hissediyor musun? Fallout Kasabamız Brno’yu ziyaret edin ve Hub veya Bar’da yeni arkadaşlarla tanışın! Maceralarınızın önemli anları sizi bekliyor!

Heyecan verici hikaye kampanyası

3 farklı gezegene yayılmış yüzlerce görevde destansı hikaye kampanyasında uzaylıları vur ve insanlığın hayatta kalması için savaş. Her görev kooperatifte oynanabilir ve aksiyon-macera ve ganimetlerle dolu!

PvP çok oyunculu savaşlar

PvP çok oyunculu oyun modlarında yarışın. Modern savaşlarda 1v1 düelloda arkadaşlarınıza meydan okuyun veya çeşitli 4v4 taktik çok oyunculu oyunlarda bir takıma katılın! Rekabetçi skor tablolarına tırmanın ve Efsanelerin zirvesine ulaşın!

Baskınlar ve arenalar ile epik PvE yağmacı nişancı

Zafer ve efsanevi ganimet kazanmak için arkadaşlarınızla takım kurun ve büyük patronları birlikte vurun. Sadece telefonunuzda savaş oyunu arenalarında ve özel zindanlarda uzaylı tehdidiyle savaşın ve alt edin! Gerçek hardcore çekim PvE FPS deneyimi!

700’den fazla benzersiz süper fütüristik silah

Tabancalar, saldırı tüfekleri, hafif makineli tüfekler, ağır makineli tüfekler, pompalı tüfekler, keskin nişancı tüfekleri ve roketatarlar dahil olmak üzere çeşitli silahlar arasından seçim yapın. Doğru silahı seçin ve kaosu serbest bırakın!

Sonsuz özelleştirme seçenekleri

1000’den fazla fütüristik zırh parçası toplayın. Farklı boya kutuları, kaplamalar ve çıkartmalar deneyin. Kendi benzersiz görünümlü zırh setlerinizi oluşturun! Tarzınızı seçin – haleleri veya boynuzları sergileyin ve eğlenin!

Modern denetleyici uyumlu oyunların en iyisi

Dokunmatik kontroller veya gelişmiş bir sanal joystick arasında seçim yapın! Eşsiz FPS kontrol sistemimiz dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından tanınmaktadır. Gamepad desteği dahil! Otomatik ateşlemeli basit kontroller, yalnızca hayatta kalmaya odaklanmanıza olanak tanır.

Son sözler

1 GB’a kadar yükleme belleği ile Shadowgun Legends kesinlikle geçemeyeceğiniz bir grafik süper kahramanıdır. Heyecan verici oynanışı, heyecan verici RPG özellikleri ve çok oyunculu modları ile Shadowgun Legends yakın gelecekte popüler bir oyun olacak.

Ne de olsa Shadowgun Legends ücretsiz olarak çıkıyor ve bunun için Madfinger Games’e teşekkür etmem gerekiyor. Android ve iOS için oyun desteği, aşağıdaki bağlantıları kullanarak oyunu indirebilirsiniz.

 

Shadowgun Legends Online FPS v1.2.6 MOD İndir (Tanrı Modu/Sınırsız Cephane/Aşırı Isınma Yok) APK Ücretsiz

MOD

Shadowgun-lejandlar-v1.2.6-mod.apk

MOD

Shadowgun-lejandlar-v1.2.4-mod.apk

MOD

Shadowgun-lejandlar-v1.2.2-mod.apk

OBB

com.madfingergames.legends.zip

Yol önbelleği: SD / Android / obb