Shattered Pixel Dungeon v1.4.1 (Mod Apk Money/Unlocked) Hileli Apk indir

Shattered Pixel Dungeon v1.4.1 (Mod Apk Money/Unlocked).Shattered Pixel Dungeon v1.4.1 (Mod Apk Money/Unlocked) Hileli Apk İndir. Shattered Pixel Dungeon v1.4.1 (Mod Apk Money/Unlocked) Sınırsız Para indir. Shattered Pixel Dungeon v1.4.1 (Mod Apk Money/Unlocked) Son Sürüm indir. Shattered Pixel Dungeon v1.4.1 (Mod Apk Money/Unlocked) indir. Shattered Pixel Dungeon v1.4.1 (Mod Apk Money/Unlocked) ücretsiz indir. Shattered Pixel Dungeon v1.4.1 (Mod Apk Money/Unlocked) Para Elmas Hilesi indir.


Parçalanmış Piksel Zindanı

Shattered Pixel Dungeon v1.4.1 (Mod Apk Money) piksel sanat grafikleri ve çok sayıda çeşitlilik ve tekrar oynanabilirlik ile roguelike bir RPG’dir. Her oyun, dört farklı oynanabilir karakter, rastgele seviyeler ve düşmanlar ve toplanacak ve kullanılacak 150’den fazla öğe ile benzersizdir. Oyuna girmek basit, ancak çok fazla derinliğe sahip. Kazanmak istiyorsanız strateji gereklidir!

Shattered Pixel Dungeon, kaynak koduna dayanmaktadır. piksel zindanı. Pixel Dungeon’ın tuhaflıklarını geliştirmek için bir proje olarak başladı, ancak o zamandan beri oyunun tamamının parça parça tamamen elden geçirilmesine dönüştü. Her iki oyun da kendi başına ayakta durabilir, bu nedenle birbiri ardına oynamaya gerek yoktur.

Parçalanmış Piksel Zindanı şunları içerir:
Yüksek tekrar oynanabilirlik: Rastgele oluşturulmuş seviyeler, düşmanlar ve eşyalar. Hiçbir iki oyun aynı değildir!
4 kahraman sınıfı: Savaşçı, Büyücü, Rogue ve Avcı. Her kahramanın benzersiz bir oyun stili vardır.
8 alt sınıf: Başarılı kahramanlar, daha güçlü olmak için becerilerini geliştirebilir.
5 farklı zindan bölgesi: her birinin kendi düşmanları, tuzakları ve görevleri var.
150’den fazla farklı ürün: güçlü asalar, yüzükler, silahlar ve zırh dahil.
50’den fazla farklı düşman, 30 farklı tuzak ve 5 patron becerilerinizi test etmek için.
Benzersiz eserlersiz kullandıkça güçlenenler.
Güncellemeleryeni içerikle kabaca ayda bir.

Parçalanmış Piksel Zindanı bir %100 ücretsiz oyun. Hiçbir reklam, mikro işlem veya ödeme duvarı yoktur. Oyunu desteklemek için isteğe bağlı bir bağış, birkaç eğlenceli ekstranın kilidini açar, ancak bunlar tamamen kozmetiktir ve oynanışı etkilemez.

Oyunla ilgili bir sorun mu buldunuz? Bir önerin var mı? O zaman benimle iletişime geç! Shattered Pixel Dungeon solo bir projedir, bu nedenle oyuncuların geri bildirimleri oyunu geliştirmede paha biçilmezdir. Evan@ShatteredPixel.com adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz (İngilizce dışındaki dillerdeki e-postalara yanıt verme yeteneğim sınırlıdır.)

Shattered Pixel Dungeon, topluluk desteği sayesinde birçok dilde mevcuttur. Çeviri projesi burada barındırılıyor: https://www.transifex.com/shattered-pixel/shattered-pixel-dungeon

Shattered Pixel Dungeon, GPLv3 Lisansı kapsamındaki açık kaynaklı yazılımdır. Mevcut Shattered Pixel Dungeon kaynak kodunu burada bulabilirsiniz: https://github.com/00-Evan/shattered-pixel-dungeon

Parçalanmış Piksel Zindanı
Parçalanmış Piksel Zindanı
Parçalanmış Piksel Zindanı
Parçalanmış Piksel Zindanı

mod
Bir sürü altın para,
Oyuna ikinci kez girdiğinizde bunları alabilirsiniz.

İNDİRMEK:

Shattered Pixel Dungeon v1.4.1 (Mod Apk Money/Unlocked) – yüklendi

Shattered Pixel Dungeon v1.4.1 (Mod Apk Money/Unlocked) – İndirme

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.