Shazam MOD APK 11.24.0

İçeriğe Oy Ver

Shazam Mod Apk İndir. Shazam Premium apk indir. Shazam sınırsız özellikleri kullanmak için indirebilirsiniz. Bir kafede çalınan müziğe “aşık olursanız” ancak hangi şarkı olduğunu bilmiyorsanız, Shazam saniyeler içinde şarkının adını bulmanıza yardımcı olacaktır.

Shazam Encore, mobil cihazlar için en iyi şarkı tanımlayıcı ve arama uygulamasıdır. Android, iOS, macOS, Wear OS, watchOS gibi birçok platformu destekliyor. Başlangıçta uygulama Shazam Entertainment şirketi tarafından geliştirildi, ancak daha sonra şirket Apple tarafından 400 milyon dolara satın alındı.

Şu anda, şarkının adını oluşturmanıza yardımcı olacak birçok yazılım ve uygulama var, ancak Shazam çok çeşitli güçlü özellikler sayesinde rekabette daha iyi performans gösteriyor. Özellikle, bu uygulama Apple Music veri deposunu 50 milyondan fazla şarkıyla kullanma hakkına sahiptir. Neredeyse, Shazam dünyadaki herhangi bir şarkıyı bulmanıza yardımcı olabilir.

Shazam MOD APK
Shazam MOD APK

Shazam nasıl kullanılır?

Billy Batson Shazam‘a dönüşmek istiyorsa, sadece bu tanrının adını söylemesi gerekiyor ve anında güçlü bir tanrıya dönüşüyor. Shazam uygulaması sizi kimseye dönüştüremez, ancak aynı zamanda Billy’nin Shazam‘a dönüşmesi gibi, herhangi bir şarkının adını bir anda anlamanıza yardımcı olan güçlü bir sihire de sahiptir.

Yalnızca uygulama simgesinin bulunduğu ana ekranda simgeye dokunup telefonun müziğin kaynağına yaklaşmasına izin verin, dinleyecek ve şarkı adı, sanatçı adı, albüm adı gibi sonuçları döndürecektir. Elbette, Shazam‘ın aradığınız müziği duyabilmesi için kayıt yapmasına izin vermeniz ve telefonunuzun internete bağlı olması gerekir.

Bazen bir partide ya da restoranda çok sevdiğin bir şarkı duyarsın, ama insanlara o şarkının adını sorarken kendini garip hissedersin. Endişelenmeyin, telefonunuzu elinize alın, Shazam‘ı açın ve dinlesin. Basit bir arayüz, müziği hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur, çok fazla zaman almaz. Her şarkı yalnızca yaklaşık 3 dakika sürer. Melodiyi ezberlemeden müziğin bitmesine izin vermekten daha üzücü bir şey yoktur.

Shazam’ın bazı olağanüstü özellikleri

Açılır Shazam

Sosyal ağların patlayan çağında, birçok insan Facebook, TikTok, Youtube, Instagram gibi sosyal ağlarda videolar izleyerek kendilerini eğlendirmeyi tercih ediyor. Elbette, bazı anlarda, belirli bir videodaki bir şarkıdan etkileneceksiniz. Pop-up özelliğini kullanarak ve bu uygulamayı arka planda çalışır durumda tutan Shazam, az önce duyduğunuz şarkı hakkında anında bilgi alacaktır. Elbette çalma listeniz sevdiğiniz müziklerle dolu olacak.

Shazam MOD APK
Shazam MOD APK

Karanlık Mod

Tek dokunuşla uygulamaları kolayca Karanlık Mod’a geçirin. Bu mod, pil tüketimini azaltırken kullanım sırasında göz yorgunluğunu önlemenize yardımcı olur.

En popüler şarkılar için öneriler alın

Aradığınız şarkıların geçmişine bağlı olarak, Keşfet kategorisine giderseniz, sevebileceğiniz şarkılar için öneriler alırsınız.

Çevrimdışı mod

Shazam internet bağlantısı olmayan alanlarda bile çalışır. Ancak, birkaç özellikle sınırlı olacaksınız ve sonuçlar çevrimiçi olduğunuzdaki kadar doğru olmayacaktır.

Müziğinizi arkadaşlarınızla paylaşın

En sevdiğiniz şarkıları Facebook, WhatsApp, Instagram, Twitter gibi sosyal ağlarda kolayca paylaşın… Siz ve arkadaşlarınız en yeni şarkıları birlikte dinleyebilir, müzik tutkunuzu herkesle paylaşabilirsiniz. Bir şarkıyı gerçekten seviyorsanız, arkadaşlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin.

Shazam MOD APK
Shazam MOD APK

Şarkı sözlerini senkronize et

Sadece şarkı isimleri, albümler, sanatçılar, besteciler hakkındaki bilgileri görüntülemekle kalmaz, Shazam ayrıca şarkı sözlerini senkronize etme ve ana ekranda görüntüleme yeteneğine de sahiptir.

Spotify, Youtube, iTunes’da müzik çalın

En sevdiğiniz şarkıyı bulduğunuzda, onu iTunes ve Spotify gibi en iyi mobil müzik uygulamaları aracılığıyla dinleyebilirsiniz . Şarkının resmi MV’sini görmek istiyorsanız, lütfen parçayı Youtube üzerinden oynatın. Karakter aramak ve yazmak için zaman kaybetmenize gerek yok, Shazam size hızlı ve rahat bir müzik dünyası getiriyor.

Shazam’ın MOD APK sürümü

MOD özelliği

  • Kilitli Olmayan Ücretli Özellikler
  • Ülke Kısıtlamalarını Kaldır

Android için Shazam MOD APK İndir

Müzik tutkunu olanlar için Shazam, telefonunuzda vazgeçilmez bir uygulamadır. Şarkı arama özelliğinin yanı sıra, Google’ın arama geçmişi gibi, aradığınız şarkıları da hatırlamanıza yardımcı olur. Shazam‘ın araçları, müzik dinleyicilerinin en sevdikleri müzik tarzını bulmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bizi Facebook‘ta takip etmeyi unutmayın.