SimCity Buildit Hileli Apk İndir Full Sınırsız 2021 v1.39.2.100801

İçeriğe Oy Ver

SimCity Buildit Hileli Apk İndir. Hayal dünyanızdaki şehri oluşturmaya imkan veren SimCity Buildit Hileli Apk kendi şehrinizin başkanı olacak ve şehrinizi yöneteceksiniz. SimCity Buildit Hileli Apk ile hayal dünyanızı oyuna yansıtırken, en mükemmel şehir tasarımını yapmaya çalışacaksınız. SimCity Buildit ile şehrinizi baştan aşağı tasarlarken vatandaşlarınızın memnuniyetini düşüneceksiniz. Tramway ve toplu taşıtlar ekleyerek vatandaşlarınıza ulaşım yolları yapacak, cafe gibi sosyal alanlar inşa edecek ve polis departmanı, itfaiye gibi binalar da ekleyerek vatandaşlarınızın güvenliğini sağlayacaksınız. Olası sorunları önden görmeye çalışacak ve vatandaşlarınıza yansıtmadan sorunları halledeceksiniz. Her hangi bir yangında, sıkışı trafikte yada başka bir sorunda hızlı bir şekilde müdahale edeceksiniz. Sahilinize marina, su parkı gibi şeyler ekleyerek sahillerinizi de güzelleştireceksiniz.

SimCity Buildit Hileli Apk
SimCity Buildit Hileli Apk

SimCity Buildit Hileli Apk İndir

SimCity Buildit’de diğer başkanlar ile iletişim halinde olarak onlarla alışveriş içerisinde olacak yada PvP moduna katılarak onların şehrine saldırabileceksiniz. Pvp moduyla kendi şehrinizi korumaya çalışacak ve zaiyat vermeden diğer şehirleri daha kötü hale getireceksiniz. Oyunda şehrinizi geliştirmek pek kolay olmayacak. Bir çok şey eklemek, tüm sorunlarla müdahale etmek oldukça yorucu bir iş. Bu yüzden oyunu sizlere SimCity BuildIt Hileli Apk olarak paylaşıyoruz. SimCity BuildIt Hileli Apk sayesinde oyunda sınırsız paraya, sınırsız altına, full inşa edilmiş şehre, mutlu vatandaşlara gibi birçok şeye sahip olabileceksiniz. Böylece hayalinizdeki şehri kısa süre içerisinde inşa ederek, diğer başkanlarla olan farkınızı ortaya koyabileceksiniz.

Hilenin çalışması için, oyuna girerken internetinizi kapatmanız gerekiyor. Ayrıca güncelleme isterse güncellemeyi yapın sonra yine interneti kapatarak oyuna girin.

Simcity Buildit Hileli Apk
Simcity Buildit Hileli Apk

Sitemizdeki Diğer Hileli APK oyunlara ve Premium APK uygulamalarına bakmak için tıklayın.

Bizi Facebook‘ta takip Edin.