Slugterra Slug it Out 2 v5.1.1 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

Slugterra’da yaşayan yaratıkları memnun etmek için yer altına alın, Slugs! Sizi neyin beklediğini görmek için bu aydınlık, yüksek teknolojili yeraltı dünyasındaki 99 mağaranın her köşesini keşfedin. Son derece güçlü büyülü canavarlara dönüştükleri yerlerde, hepsi özel bilgiye sahip birçok yaklaşım arasından mümkün olduğunca çok salyangozla arkadaş olduğunuzdan emin olun! Salyangoz arkadaşlarınızın becerilerini kullanın, onları eğitin ve destansı Megamorf türlerine dönüştürün!

Deneyimli bir Sümüklü böcek olduğunuzda, tüm Sümüklü böceklerin efsanevi ataları olan Elementallerin kuruluşunu yönetebileceksiniz! Slugterra’nın tarihi geçmişini tamamlamak için yeni arkadaşlar, yeni rakipler mi yoksa sadece yeni bilgiler mi ortaya çıkaracaksınız?

Öykü

İlk bakışta, bunun sıradan bir aksiyon rol yapma oyunu olduğunu düşünebilirsiniz. Ama yanılıyorsunuz. Slugterra: Slug it Out 2, önemli olmayan bir oynanışa sahip. Bunun yerine, iyi bilinen bulmacaları 3’lü eşleştirme tarzında çözersiniz. Her savaş için aynı şekil ve renkteki sembolleri yatay veya dikey bir sıraya dizmeniz gerekir. Bir eylem gerçekleştirirken veya canavarlara saldırırken her üç sembol için puan alırsınız. Saldırı hasarı eşleşen sembole bağlıdır. Bu nedenle, tahtadaki faktörlerin hareketi ve düzenlenmesi, zafer veya mağlubiyetin belirlenmesinde büyük önem taşır.

Zorluk her seviyede artar
Görevleri kazanmaya ve tamamlamaya çalışın, bu daha fazla ödül toplamanıza yardımcı olacaktır. Ödüller arasında, Evrim Taşı en değerli olanlardan biridir. Salyangozunuzu ekstra güçlü kılar.

sümüklü böcek sistemi
Salyangozların beceri çeşitliliği farklıdır. Her salyangozun özel bir gücü vardır. Mevcut 90’dan fazla türle güçlü bir salyangoz ordusu oluşturabilirsiniz. Seviyeleri tamamladıktan sonra onları bonuslarla yükseltebilirsiniz. Elementals, Ghoul Elementals veya Ghoul Slugs gibi olağan sümüklü böceklerin yanı sıra, efsanevi güçlere sahip Megamorf versiyonlarına da dönüşebilirler.

Epik Savaş
Oyunun hikaye modunun yanı sıra Epic Battle adlı özel bir modu da bulunuyor. Karşılaştığınız düşmanlar sert adamlar, özellikle de patronlar olduğunda bu modun daha yüksek bir zorluk seviyesine sahip olduğu biliniyor. HP’nizin iki katı ve saldırı gücünüzün iki katına sahip olabilirler. Yeterince iyi bir strateji ile onları yenebilir ve sistemden değerli ödüller kazanabilirsiniz!

İlgini Çekebilir  Age of Magic v2.16.1 Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

Grafik
Bu oyunun grafikleri özenle hazırlanmış ve ayrıntılı, renkler ve perspektif ise her yaş için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Genel olarak, düzen ve içerik nispeten basittir ve cep telefonlarında bir bulmaca oyunu için uygundur.

Özellikler:

* YÜZLERCE EĞLENCELİ BULMACA

Slug it out 2, yükseltilmiş sümüklü böceklerin gerçek silahlarınız haline geldiği yoğun zorluklarla yüzlerce sevimli bulmaca getiriyor. Bunlar, tüm zamanların en iyi TV dizilerinden biri olan Slugterra’ya dayanıyor!

* ÇOKLU BÜYÜLÜ DÜNYAYI KEŞFET

Hikaye modundaki mağaralardan salyangozlarınızın takılabileceği ve çeşitli etkinliklerle birbirleriyle – ve sizinle – etkileşime girebileceği salyangoz sığınağına!

* SEVİMLİ SLUG KARAKTERLERİNİ TOPLA

Evrim Taşlarınızla, salyangozun en hızlı ve en güçlü formu olan bir Megamorflar takımı kurabilir ve seviye atlayabilirsiniz ve keşfedilecek daha çok şey var! Bunları, Slug Terra dünyasındaki tüm Sümüklü böceklerin ataları olan Elemental Sümüklü böceklerle birleştirin!

* ÇOKLU MODLAR

Hikaye, çok oyunculu ve düello gibi farklı Slugterra oyun modlarının keyfini çıkarın. Her mod, sizi karakterlerle buluşturan oyuna yeni bir yüz getiriyor.

* GRAFİK VE ARKA PLAN MÜZİĞİ

Slugslinger oyunu, oyun deneyiminizi harika kılacak temiz ve renkli grafiklere sahiptir. Hayata ilgi duymanızı da sağlayan rahatlatıcı fon müziğine özel bir teşekkür.

İndir Slugterra Slug it Out 2 v5.1.1 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz

MOD

slugterra-v5.1.1-mod.apk

MOD

slugterra-v4.8.3-mod.apk

MOD

slugterra-v4.7.0-mod.apk

MOD

slugterra-sümüklüböcek-it-out-2-v4-5-1-mod.apk

MOD

slugterra-slug-it-out-2-4.4.3-mod.apk