SmithStory v1.0.104 (Mod Apk Money) Hileli Apk indir

SmithStory v1.0.104 (Mod Apk Money).SmithStory v1.0.104 (Mod Apk Money) Hileli Apk İndir. SmithStory v1.0.104 (Mod Apk Money) Sınırsız Para indir. SmithStory v1.0.104 (Mod Apk Money) Son Sürüm indir. SmithStory v1.0.104 (Mod Apk Money) indir. SmithStory v1.0.104 (Mod Apk Money) ücretsiz indir. SmithStory v1.0.104 (Mod Apk Money) Para Elmas Hilesi indir.


SmithStory

SmithStory v1.0.104 (Mod Apk Para)
Dede sadece sana kötü bir dükkan bıraktı, kendine güven, Daguai üzerinden para kazanma yolu, silah alıp satma, kutuyu açma veya kapatma vb., kümülatif para miktarı sermaye sıralamasına girme fırsatları var .

※ Dövme sistemi ile tıklayın
Oyun oynamak oyunu tıklayın veya sürükleyin, oynamak kolaydır, böylece oyuncuların ekrana bakmalarına gerek kalmaz, ayrıca çeşitli materyaller toplama ve silahları dövmek için kitap dövme ihtiyacına ek olarak, malzeme canavar gövdesi olabilir, pazar, oyun sandığı, vb. Almak için yer, oyuncu daha yüksek bir seviyeye meydan okuduğunda daha fazla oyun öğesi açacaktır.

※ Çevrimdışı Daguai’ye devam edebilir
Oyunda çevrimdışı dövüş mekanizması var, oyunu açmaya gerek yok, düzenli olarak çevrimiçi hasat sonuçları da olabilir, daha fazla harita ve canavar var, oyuncuların asılı ağ konumunu seçmelerine izin veriyor, kalitenin rolü daha güçlü ve ekipman daha fazla gelir getirebilecek.

※ Canavar çağırma ile daha fazla karakter açın
Belirli koşullara ulaşmak için oyun, diğer rollerin kilidini açabilecek, farklı rollerin belirli bir sahne (Canavar kartı) toplamak için farklı özel yetenekleri var, ayrıca oyuncunun savaş gücü olmak için “canavar çağırabilir”! Canavarın gözlerini toplamak için!

※ oyun değerlendirmesi ve sıralaması
Oyunun değerlendirmesine göre ya da sermaye miktarı için “dünya sıralaması”, adını bara sığdırmak istiyorum! Örneğin, katman sayısı gibi katman sayısı,

※ Sonsuz transfer ve arıtma sistemi
En güçlü değil sadece “daha ​​güçlü” olan silahların rafine edilmesi ve reenkarnasyonundan sonra belirli koşullara ulaşmak, hasar ufkunu kırmak ve kimse katman sayısına ulaşmak için değil!

SmithStory
SmithStory
SmithStory
SmithStory
SmithStory

MOD:
1. Tek vuruşta öldürme

Kurulum Adımları:
1) mod apk’yı indir
2) Yükleyin ve keyfini çıkarın

İNDİRMEK:

SmithStory v1.0.104 (Mod Apk Para) – DOSYALAR FM

SmithStory v1.0.104 (Mod Apk Para) – ZIPPYSHARE

SmithStory v1.0.104 (Mod Apk Para) – Racaty BAĞLANTISI

SmithStory v1.0.104 (Mod Apk Para) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.