Sniper 3D Assassin v3.44.5 MOD APK (Sınırsız Para, Menü, Premium)

İçeriğe Oy Ver

Sniper 3D Assassin Mod APK, eğlenceli bir çok oyunculu oyun seni bekliyor! Sniper 3D Assassin Mod APK En iyi keskin nişancı suikastçısı olmak için çok oyunculu bir arenaya ve lonca savaşına girersiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde çevrimiçi veya çevrimdışı oynayabilirsiniz.

İçindekiler

Sniper 3D Assassin Mod Apk

Keskin nişancılar, birçok farklı arazide çalışmak için güçlü silahlar veya modern ekipman kullanmak da dahil olmak üzere, görevleri tamamlama konusundaki şaşırtıcı yetenekleriyle tanınır hale geldi. Bu nedenle, bu makale, profesyonel bir keskin nişancı olma sürecini ve çalışmalarını keşfetmek için mükemmel bir seçim olan Sniper 3D Assassin‘i tanıtacaktır. Ayrıca, temel hedeflere suikast yaparken gerçekçi ve heyecan verici bir deneyim yaşamak için yüksek kaliteli bir 3D grafik motoru kullanarak bile oyunu daha heyecanlı ve çekici hale getirmek için birçok sürprizle birlikte geliyor.

Oyuncular Sniper 3D Assassin‘e geldiklerinde, keskin nişancı olduklarında keşfedecekleri mini oyunlar veya ekstra aktiviteler de dahil olmak üzere devasa bir görev sistemine erişebilecekler. Ancak, her süreç sabit bir oyun stili ile uygulanır ve oyuncular görevleri mükemmel bir şekilde tamamlamak için ideal yerlere yerleştirilecektir. Buna rağmen, oyunun mükemmel bir kontrol mekanizması var ve oyunculara hedefleri yok etmeleri ve hatta birkaç özel zorlukla karşılaşmaları için birkaç özel beceri verilecek. Oyuncular, önemli hedeflere suikast düzenlerken, cesetleri gizlemek, hedefleri sessizce öldürmek, hatta daha fazla puan kazanmak için şık ölüm kalıpları oluşturmak için çevresel faktörlerden de faydalanmak zorundadır.

Gerçekçi ve basit oynanışın yanı sıra, oyunun grafikleri, her cihazın sorunsuz çalışmasını sağlamak için mükemmel bir motor ve mutlak optimizasyon kullanır. Ayrıca, ayrıntılı fizik efektleriyle geliştirilen ortamları, oyuncuların çevresel unsurlar ve daha fazlasıyla hedefleri ortadan kaldırmak için yaratıcı olmalarına olanak tanır. Birçok hava faktörü de oyuncunun suikast performansını etkileyebilir, bu nedenle her görevde ayrıntılı talimatlar ve önerilen ekipman bulunur. Oyuncunun deneyimini teşvik etmek ve sabit oyun türü için yeni zirvelere hissetmek de dahil olmak üzere, grafiklerin oyun üzerinde etkisi çok büyüktür.

 • 150’den fazla Keskin Nişancı Tüfeği ve diğer silahlar toplanabilir ve yükseltilebilir.
 • En etkili silahları yaratın; Mühimmat ve kavrama için yeni silahlar ve heyecan verici yükseltmelerin yanı sıra benzersiz güçler kazanın.
 • Gerçekten gerçekçi 3D grafikler
 • Oyunun kontrolleri basit ve sezgiseldir.
 • Keskin nişancı suikastçıları dünyanın her yerinden birbirleriyle rekabet ederken diğer oyuncularla oynayın.
 • Taktikler, solo modda heyecan verici hedeflerle teşvik edilir veya çok oyunculu savaş için çevrimiçi olun.
 • Ordunun en ölümcül keskin nişancı katili olmak için yükselirken rehineleri kurtarın.
 • Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak pvp oynamak mümkündür.
Sniper 3D Assassin
Sniper 3D Assassin
Sniper 3D Assassin
Sniper 3D Assassin
sniper 3d assassin mod apk 2
Sniper 3D Assassin
Sniper 3D Assassin
Sniper 3D Assassin
Sniper 3D Assassin
Sniper 3D Assassin

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.

Sniper 3D Assassin Apk nasıl indirilir ve kurulur?

Bu benzersiz özellik, kullanıcılarının her zaman korunmasını sağlar. Bu uygulamayı Google Play Store’da bulamazsanız, her zaman bu web sitesinden indirebilirsiniz. Fikri tamamlamadan önce bu uygulamayı Android cihazlara yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Ayarlar’da “Bilinmeyen Kaynaklar”a gidin. Bundan sonra, Güvenlik’e gidin ve Güvenlik seçeneğini etkinleştirin.
 • Android cihazınızın indirme yöneticisine gidin ve Nulls Brawl Apk İndir’e tıklayın. Şimdi indirme zamanı.
 • Mobil ekranda iki seçenek bulunabilir. Bir işletim sistemi kurmanın iki yolu vardır ve tek yapmanız gereken onu Android cihazınızda hızlı bir şekilde başlatmaktır.
 • Mobil ekranınızda seçenekler içeren bir açılır pencere göreceksiniz. Görünmesi için bir süre beklemeniz gerekiyor.
 • Tüm indirmeler ve kurulumlar tamamlandığında, “Aç” seçeneğine tıklamanız ve ekranı mobil cihazınızda açmanız yeterlidir.