Sniper 3d Gun Shooter Game v5.5 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Sniper 3d Gun Shooter Game v5.5 (Mod Apk).Sniper 3d Gun Shooter Game v5.5 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Sniper 3d Gun Shooter Game v5.5 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Sniper 3d Gun Shooter Game v5.5 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Sniper 3d Gun Shooter Game v5.5 (Mod Apk) indir. Sniper 3d Gun Shooter Game v5.5 (Mod Apk) ücretsiz indir. Sniper 3d Gun Shooter Game v5.5 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.

Keskin Nişancı 3d Silah Nişancı Oyunu

Sniper 3d Gun Shooter Game v5.5 (Mod Apk)

Sniper 3d Gun Shooter Game macerasına hazır olun. Bu çok oyunculu FPS oyununda keskin nişancı silahını tut ve atış oyunlarında savaş alanına doğru ilerle. Çevrimiçi keskin nişancı oyunları, bir kişinin bu keskin nişancı atış oyunlarını oynarken boş zamanlarının tadını çıkarabileceği şekilde tasarlanmıştır. Keskin nişancı atışı kolay bir iş değildir ve bu atış oyunlarını oynarken hedeflerinizi yaparken hassas olmanız gerekir. Bu çevrimiçi keskin nişancı oyunlarını oynayan herkes için kolay bir iş olmadığı için zorlayıcıdır. Herhangi bir yanlış hedef yaparsanız, keskin nişancı atış oyunlarında kendinize zarar verebilirsiniz. Ayrıca bu yeni keskin nişancı oyunlarında sizin için puan kaybına neden olur.
Çevrimiçi keskin nişancı oyunları tamamlandı ve çevrimdışı oyun modunu da destekliyor, böylece istediğiniz zaman, istediğiniz yerde atış yapmaya başlayabilirsiniz. Simüle edilmiş bir atış poligonu deneyimi yaşayın, şu an için yeni keskin nişancı oyunlarının keyfini çıkarın. Yeni keskin nişancı oyunlarında hayatta kalmak için kendinizi düşmanlardan kurtarmanız gerekiyor. Atış oyunlarında ve çevrimiçi keskin nişancı oyunlarında olabildiğince çok düşman öldürmeye çalışın. Keskin nişancı atış oyunlarında düşmanları öldüremiyorsanız, bölümlerde ilerlemeniz zor olacaktır. Seviyelerde ilerleme almadıysanız, keskin nişancı oyunlarında modun kilidi açılmaz.
Keskin nişancı atış oyunlarının uzmanıysanız ve keskin nişancı atış becerilerinizi kanıtlamak istiyorsanız, o zaman sizin için doğru yer. Oyunu hemen indirin ve savaş alanına girin. Çevrimiçi keskin nişancı oyunlarında düşmanlarınıza karşı durun ve keskin nişancınızla onları vurun. Bu oyunda, sadece keskin nişancı atışı ile sınırlı değilsiniz, oyunda ilerlemek için kilidini açmanız gereken birkaç mod ve seviye var. Seviyeleri ve modları ilerledikçe, daha hassas ve verimli olan farklı keskin nişancıların kilidini açma şansınız da olacak.
Çevrimiçi keskin nişancı oyunlarında tüm bu keskin nişancıların kilidini açarak daha hızlı ilerleme elde edeceksiniz. Ayrıca, daha fazla düşman öldürebilecek ve sonraki seviyeler için daha fazla puan kazanabileceksiniz. Ancak çevrimiçi keskin nişancı oyunlarında ve keskin nişancı atış oyunlarında birinin düşmanları öldürmesi büyük bir meydan okuma olduğu için yeni keskin nişancı oyunlarında kolay bir iş değil. Yeni keskin nişancı oyunları, keskin nişancı atış oyunlarını bir meydan okuma olarak oynamaya hazır olanlar içindir. Çevrimiçi keskin nişancı oyunlarında ve atış oyunlarında dünyayı düşmanlardan kurtarmanın tam zamanı.

Sniper 3d Gun Shooter Oyun Özellikleri:
– Keskin nişancı atış oyunlarında ultra gerçekçi 3D grafikler ve gerçek savaş alanı görünümü.
– Atıcılık oyunlarında heyecan verici görevler ve seviyeler.
– Çevrimiçi keskin nişancı çekimi için kolay ve sezgisel kontroller.
– Yeni keskin nişancı oyunlarını hem telefonunuzda hem de tabletinizde oynayabilirsiniz.Keskin Nişancı 3d Silah Nişancı Oyunu
Keskin Nişancı 3d Silah Nişancı Oyunu
Keskin Nişancı 3d Silah Nişancı Oyunu
Keskin Nişancı 3d Silah Nişancı Oyunu
Keskin Nişancı 3d Silah Nişancı Oyunu

MOD Özellikleri*
1. Sınırsız para
2. Sınırsız cephane
3. Ateş Hızı
4. Çok fazla hasar
5. Yeniden yükleme yok
6. Tanrı modu

İNDİRMEK:

Sniper 3d Gun Shooter Game v5.5 (Mod Apk) – MEGA TR

Sniper 3d Gun Shooter Game v5.5 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –


önceki makaleProject Winter Mobile v1.6.0 (Mod Apk)
Sonraki makaleHastalık v4.0.5 (Mod Apk)


İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.