Soccer Tycoon: Football Game v11.0.1 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Soccer Tycoon: Football Game v11.0.1 (Mod Apk).Soccer Tycoon: Football Game v11.0.1 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Soccer Tycoon: Football Game v11.0.1 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Soccer Tycoon: Football Game v11.0.1 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Soccer Tycoon: Football Game v11.0.1 (Mod Apk) indir. Soccer Tycoon: Football Game v11.0.1 (Mod Apk) ücretsiz indir. Soccer Tycoon: Football Game v11.0.1 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Futbol Kralı: Futbol Oyunu

Soccer Tycoon: Football Game v11.0.1 (Mod Apk)

Sen futbol dünyasına girmek isteyen bir iş adamısın. Küçük bir kulüp satın almak için yeterli parayla başlıyorsunuz ve tüm kontrolünü elinize alıyorsunuz. Liglere tırmanmaya ve kupalar kazanmaya çalışırken oyuncu alıp satmalı, personel kiralamalı ve kovmalı ve stadyumunuzu geliştirmelisiniz.

GERÇEKÇİ KULÜP VE LİG YAPISI
İngiltere, İspanya, Almanya, İtalya, Fransa, Rusya, Portekiz, Türkiye ve Hollanda dahil olmak üzere 9 Avrupa ülkesinde sahip olunabilecek 750 kulüp var. Her ülkenin gerçekçi lig ve kupa müsabakaları vardır, yani toplamda 64 kupa için yarışabilirsiniz – ne kadar gümüş eşya kazanabilirsiniz?!

MASİF OYUNCU VERİTABANI
Oyunda 17.000 oyuncu var ve gözcüleriniz düzenli olarak olabildiğince çok oyuncu hakkında rapor verecek. Transfer ücretlerini ve kişisel şartları müzakere etmek için ticari zekanızı kullanarak onları satın almak veya ödünç vermek için tekliflerde bulunun. Oyuncu satışlarının kontrolü de sizde olacak – yıldız oyuncunuz için bu büyük teklifi kabul edecek misiniz?

KULÜBÜNÜZÜN DEĞERİNİ ARTTIRIN VE SATIN
Satmak ve daha iyisini satın almak için kulübünüzün değerini artırın. Veya orijinal kulübünüze bağlı kalın ve onu Avrupa zaferine kadar götürün!

STADYUM VE TESİSLERİNİZİ GELİŞTİRİN
Kulübünüzün büyümesine yardımcı olmak için kulübünüzün stadyumunu ve tesislerini sürekli olarak yükseltin. Stadyum, Antrenman Alanı, Gençlik Akademisi, Tıp Merkezi ve Kulüp Mağazası, kulübünüzün Avrupa’daki en iyi takımlarla rekabet etmesine izin verecek şekilde genişletilebilir.

PERSONELİNİZİ DENETLEYİN
Sadece oyunculardan başka ele alınması gereken personel var. Menajer, Baş Antrenör, Akademi Antrenörü, Physio, Baş İzci, Genç İzci ve Ticari Müdür, kulübün başarısında rol oynamaktadır. Kulübünüz için en iyi sonuçları elde etmek için onları doğru zamanda işe alın ve kovun.

Öyleyse, kulübünüzün tesislerine yatırım yaparak ve genç yetenekleri besleyerek ihtiyatlı bir sahip olacak mısınız? Yoksa büyük paralar için en iyi oyuncularla sözleşme imzalamak için parayı sıçratarak başarıyı satın almaya mı çalışacaksın?

Kulübünüzü nasıl yönetmeyi seçerseniz seçin, hedef hala aynı – tüm kupaları kazanın ve en büyük Futbol Kralı olun.Futbol Kralı: Futbol Oyunu
Futbol Kralı: Futbol Oyunu
Futbol Kralı: Futbol Oyunu
Futbol Kralı: Futbol Oyunu
Futbol Kralı: Futbol Oyunu

Mod özellikleri:
Reklamları izlemeden ödüller kazanın

İNDİRMEK:

Soccer Tycoon: Football Game v11.0.1 (Mod Apk) – MEGA TR

Soccer Tycoon: Football Game v11.0.1 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.