State of Survival MOD APK v1.13.37 (Sınırsız Para) Hilesi

İçeriğe Oy Ver

State of Survival Mod Apk İndir. State of Survival Sınırsız Para Hilesi nasıl yapılır? State Of Survival Mod Apk Nasıl kurulur?

State of Survival‘da destansı hayatta kalma ve strateji zorluklarına dalın ve Dünya’da kalan hayatta kalanların zombilere karşı savaşlarına katılın. Nüfusunun büyük bir kısmı akılsız canavarlara dönüştüğü harap kıyamet sonrası dünyayı keşfedin.

Silahlarınızı alın ve bu iğrenç canavarlara karşı saldırın. Kendi üslerinizi kurarken ve onu zombilerin saldırılarından korurken diğer hayatta kalanlarla güçlerinizi birleştirin. Ek olarak, kaynaklar ve sarf malzemeleri yavaş yavaş tükendiğinde, oyundaki hayatta kalma yolculuklarınız zorlu ve zorlu geçecek.

Yapılacak çok şey var ve bitirmeniz için çok az zamanınız var. Zorlu zorluklardan kurtulabilecek misin? Cevaplar keşfetmek için sizindir. State of Survival incelemelerimizle Kingsgroup Holdings’in bu harika oyunu hakkında daha fazla bilgi edinin.

State of Survival MOD APK 1.11.30 (Sınırsız Para) Hilesi
State of Survival MOD APK 1.11.30 (Sınırsız Para) Hilesi

State of Survival MOD APK Hikaye

State of Survival MOD APK oyunda, Android oyuncuları kendilerini bir zombi enfeksiyonunun gezegendeki tüm nüfusu yok ettiği bu nihai hayatta kalma mücadelesinin içinde bulacaklar. Ve şimdi, hayatta kalan sadece birkaç kişi, ölümsüzler için sulu bir av haline geldi. Dünya artık zombilerin kontrolüne girdi.

Gidecek küçük yerler ve zorlu hayatta kalma koşulları nedeniyle, hayatta kalanların durumdan çıkış yolunu bulmaları son derece zor olacaktır. Bununla birlikte, başkalarının yardımına ihtiyacınız olacak. Diğer gruplarla güçlerinizi birleştirerek hayatta kalma şansınız artar.

Birlikte, daha fazla hayatta kalanı toplayacağınız, yiyecek ve malzeme toplayacağınız, yeni kaynaklar toplayacağınız ve istilacı düşmanları alt edeceğiniz zorlu üslerinizi inşa edebilirsiniz. Üslerinizi verimli bir şekilde yönetirken derinlemesine taktik oyunu deneyimleyin ve akıllı taktiklerle düşmanlara karşı savaşmak için birliklerinizi kontrol edin.Bu destansı oyunda dünyanın her yerinden oyunculara katılırken State of Survival: Survive the Zombie Apocalypse’deki ilginç zombi hayatta kalma oyununu keşfedin.

State of Survival MOD APK 1.11.30 (Sınırsız Para) Hilesi
State of Survival MOD APK 1.11.30 (Sınırsız Para) Hilesi

State of Survival MOD APK Özellikleri

Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Hayatta kalanlar için bir yuva oluşturmak için yerleşiminizi yeniden inşa edin

Başlangıç ​​olarak, hayatta kalma mücadelelerinize başlarken, hayatta kalanlar için kendi güvenli sığınağınızı yaratabileceksiniz. Oradaki çılgınlıktan kaçınmak için nihayet kendinize güvenli bir yer bulduğunuzda eski yerleşimi yeniden inşa edin.

Hayatta kalanları donatmaya başladığınızda kendi üslerinizi tasarlayın, farklı binalar arasından seçim yapın, yiyecek ve diğer kaynakları üretmeye başlayın, silah üretin. İstilacı zombilere karşı savaşın ve her ne pahasına olursa olsun üssünüzü koruyun. Ve oradan düşmanları ortadan kaldırmak için planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz.

Topraklarda yeni hayatta kalanlar toplayın

Üslerinizi zorlu savunmalar ve bol kaynaklarla güvence altına aldıktan sonra, özel kaynakları aramak ve yakınınızdaki diğer hayatta kalanları kurtarmak için arama ekipleri göndermeye başlayabilirsiniz. Üssünüzdeki hayatta kalanların sayısını ve gücünü artırın, böylece onu daha etkili bir şekilde savunabilirsiniz. Ek olarak, hayatta kalanların her birinin kendi benzersiz özelliklerine sahip olduğunu göreceksiniz, bu da üssünüzü güçlendirmenize izin veriyor. Heyecan verici kurtarma görevlerini üstlenerek yardımınıza ihtiyaç duyan değerli üyeleri toplayın.

State of Survival MOD APK 1.11.30 (Sınırsız Para) Hilesi
State of Survival MOD APK 1.11.30 (Sınırsız Para) Hilesi

Zombilerle etkili bir şekilde başa çıkabilmek için önemli araştırmaları toplayın

Buna ek olarak, zombi kıyametinde hayatta kalma şansınızı artırmak için oyuncular, üslerini güçlendirmek, sefer partilerini daha yetenekli hale getirmek ve hatta enfekte olmuş kişileri iyileştirmek için birden fazla yükseltme ve araştırma alabilir. Zombi sayıları hızla artarken, bunlarla başa çıkmak için uygun taktiklere ve uygun şekilde donatılmış ordulara ihtiyacınız olacak. Ayrıca yükseltmeler ve araştırmalar da göz ardı edilmemelidir. Enfeksiyonları kontrol edin ve yeni hedeflerini almak için zombileri durdurun.

Yararlı yeteneklere ve özelliklere sahip benzersiz kahramanlar

Ve ilgilenenleriniz için, oyun aynı zamanda her biri kendi ilginç yetenek ve becerilerine sahip benzersiz kahramanlar içeriyor. Bunlarla, süper askerlerden oluşan nihai kadronuzu etkili bir şekilde oluşturabilirsiniz. Kötü zombileri alt etmek ve zorlukların rahatça üstesinden gelmek için yeteneklerinden yararlanın. Görevleri tamamlayın ve hedeflerinize yaklaşın.

State of Survival MOD APK 1.11.30 (Sınırsız Para) Hilesi
State of Survival MOD APK 1.11.30 (Sınırsız Para) Hilesi

Dünyadaki diğer hayatta kalma gruplarıyla etkileşim kurun

Ve bu nihai hayatta kalma mücadelesinde, yalnız değilsiniz. Sadece size bakan zombiler değil, sizi alt etmek isteyen veya sizinle işbirliği yapmak isteyen çok sayıda hayatta kalan grup da var. Müttefiklerinizi seçin ve korkunç vebadan kurtulmaya çalışırken arkadaşlıklarınızı zorlayın. Ve başkalarının tehditlerine karşı uyanık kalmayı da unutmayın.

Keyif alacağınız çoklu oyun içi görevler ve zorluklar

Nihai hayatta kalma yolculuğunuza çıkarken, State of Survival, oyunculara zevk alabileceğiniz bir dizi ilginç görev ve zorlukları tanıtacak. Oyunda çeşitli etkinliklere katılırken birden fazla görevi tamamlarken kendinizi bulun. Ve tabii ki, almanız gereken pek çok ilginç ödül olacak.

Zombilere karşı heyecan verici strateji savaşlarının tadını çıkarın

Ek olarak, oyunu daha ilginç kılmak için oyuncular, heyecan verici strateji savaşlarında zombileri ve düşmanları alt etme şansına sahip olacaklar. Doğru taktikleri bulurken düşmanlarınızla başa çıkmak ve onlara karşı kazanmak için farklı yaklaşımlar benimseyin. Doğru takım kompozisyonlarını seçin ve düşmanlarınızı yenmek için faydalı yeteneklere sahip en iyi kahramanları seçin.

State of Survival MOD APK 1.11.30 (Sınırsız Para) Hilesi
State of Survival MOD APK 1.11.30 (Sınırsız Para) Hilesi

Oyunu arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla oynayın

Ve ilgilenenleriniz için, heyecan verici çok oyunculu oyunda arkadaşlarınıza ve çevrimiçi oyunculara her zaman katılabilirsiniz. Sürükleyici zombi salgınlarını yenerken ve dünyaya düzeni geri getirirken güçlerinizi birleştirin. Mevcut bir ittifaka katılarak veya kendi ittifakınızı oluşturarak İttifak oyununun keyfini çıkarın.

Aktif olun ve günlük ödüllerinizin tadını çıkarın

State of Survival’da aktif oyuncuları ödüllendirmek için oyunda, oyuna her girdiğinizde toplayabileceğiniz birden fazla günlük ödül de bulunuyor. Biriktirilen ödüller sayesinde, kendinizi gitgide daha ilginç ödüller kazanmaya başlayacaksınız.

State of Survival MOD APK 1.11.30 (Sınırsız Para) Hilesi
State of Survival MOD APK 1.11.30 (Sınırsız Para) Hilesi

Oynaması ücretsiz

Ve ilgilenenleriniz için, oyunu tamamen ücretsiz olarak mobil cihazlarınıza da yükleyebilirsiniz. Google Play Store’da State of Survival’ı bulun ve hiçbir ücret ödemeden indirin.

Modumuzla sınırsız paranın tadını çıkarın

Ancak, oyun uygulama içi satın alımlar ve reklamlar içerdiğinden, bazılarınız bunu oldukça sinir bozucu bulabilir. Bu nedenle, oyunun sınırsız para sunan ve kaldırılan reklamlar sunan değiştirilmiş versiyonuna bir göz atmak isteyebilirsiniz. Bizi Facebook‘ta takip etmeyi unutmayın.