Stick War Legacy Hile APK 2022.1.15

İçeriğe Oy Ver

Stick War Legacy Hile APK’nın en son sürümünü indirin ve Inamorta’yı sakinleştirmek için görevleri tamamlayın. Düşmanlarınızın güçlü saldırılarını alt etmek için güçlü bir ordu geliştirmelisiniz.

Stick War Legacy Hile APK, Max Games Studios tarafından yayınlanan benzersiz bir çöp adam oyunudur. Oyuncunun, yoğun savaşlarla karakterize edilen bir dönem olan Inamorta’nın heyecan verici dünyasını keşfetmesini sağlar.

Bu oyun Google Play’den en az 50 milyon kez indirildi – bu, oynanışının oyun tutkunları için son derece çekici olduğunun bir kanıtı. Android için Stick War Legacy’yi indirin ve heyecan verici oyun oturumlarında bu oyunculara katılın.

Stick War Legacy‘de savaşlardan asla kaçamazsınız. Böylece Inamorta’daki ülkelerden birinin liderliğini devralacak ve düşmanlarınızı yenmenize yardımcı olacak güçlü bir ordu geliştireceksiniz. Öncelikli amacınız bölgeyi sakinleştirmek olacak.

Görevinde kullanacağın kılıç ustaları, büyücüler, sıradan askerler ve okçular gibi farklı karakter sistemlerine sahip olacaksın. Görevleri benzersiz bir hassasiyetle yürütmek için size üstün sinerji sağlayacak kategoriyi seçtiğinizden emin olun.

Stick War Legacy Hile Apk İndir – Özellikleri

Oyunun modlu versiyonu aşağıdaki benzersiz özelliklere sahiptir:

  • Sınırsız Mücevher : Yeterince satın alınamaz, kullanıldığında artar
  • Sınırsız Yükseltme
  • Mod Menüsü
stick war legacy apk indir 1
Stick War Legacy Hile APK 2022.1.15 3
Stick War Legacy Hile
Stick War Legacy Hile

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz. Daha fazla apk dosyaları için APK İndir kategorimize göz atabilirsiniz.