Stones & Sails v1.47.1 (Mod Apk Money) Hileli Apk indir

Stones & Sails v1.47.1 (Mod Apk Money).Stones & Sails v1.47.1 (Mod Apk Money) Hileli Apk İndir. Stones & Sails v1.47.1 (Mod Apk Money) Sınırsız Para indir. Stones & Sails v1.47.1 (Mod Apk Money) Son Sürüm indir. Stones & Sails v1.47.1 (Mod Apk Money) indir. Stones & Sails v1.47.1 (Mod Apk Money) ücretsiz indir. Stones & Sails v1.47.1 (Mod Apk Money) Para Elmas Hilesi indir.


Taşlar ve Yelkenler

Stones & Sails v1.47.1 (Mod Apk Para)

Jelly Juice’ın yaratıcılarından Stones & Sails! Sizi bir korsan maç 3 dünyasına götüren yeni bir şaşırtıcı bulmaca destanı!

YELKEN HAZIR MISINIZ? Yedi denizin etrafında bir korsan çizgi film ekibine katılın! Kaptan Lizzy, Ottavio ve Marcel ile tanışın ve onlarla çılgın bir destanda yelken açın! Muhteşem yerleri, kayıp adaları ve gizemli yerleri keşfedin! Bu üç arkadaş, yolculuklarında karşılaşacakları zorlu bulmacaları oynamak ve çözmek için tüm beyinlerinize ihtiyaç duyacaklar. Taşları eşleştirin ve seviyelerde ilerleyin, sadece korsanların bildiği güçlü kombinasyonlar yaratın! Ne için bekliyorsun? Kaptan Lizzy’nin mürettebatı dünyayı dolaşmaya hazır ve bu renkli taşları ezmek ve bu fantastik bulmaca destanında gezinmek için yardımınıza ihtiyacı var! Yaptığınız şeyi bırakın, bir soda alın ve maceraya yelken açın!

• Tonlarca inanılmaz zorlu korsan 3 seviyeyi eşleştiriyor!
• Özel Taşlar: Bir patlamada en zor bulmacaları ezmek için süper kombinasyonlar oluşturmak için taşları bir araya getirin!
• Windwheels ve Jolly Hammers gibi benzersiz Korsan Güçlendiriciler, en uç seviyeyi bile tatlı bir şekere dönüştürmenize yardımcı olur!
• Korsan zekanızı kullanarak yenilmeniz gereken zorlu engelleyiciler ve 3 beceriyi eşleştirin!
• Gizemli Korsan Hazine Sandıklarını keşfet ve aç: yıldızları topla, seviyeleri ez ve hazine ödülünü al!
• Üç komik çizgi film karakteri: Bu destanın kahramanları Lizzy, Marcel ve Ottavio’yu tanıyın ve nefes kesici yolculuklarında onlara yardım edin!
• Keşfedilecek harika yerler: Stones & Sails’in renkli, ustaca ayrıntılı grafikleriyle üç korsan arkadaşınızla birçok adayı, yeri ve hatta şehri ziyaret edin!
• Kolay ama zorlu ve stratejik oyun: birçok renkli ve merak uyandıran bulmaca seviyesini keşfet ve oyna, korsanlık becerilerini ortaya çıkar ve yedi denizde yelken aç!

Taşlar ve Yelkenler
Taşlar ve Yelkenler
Taşlar ve Yelkenler
Taşlar ve Yelkenler
Taşlar ve Yelkenler
Taşlar ve Yelkenler

MOD Özellikleri*
1. x10 hamle
2. Tekerleğin maliyeti yoktur
3. Tüm Tekerlek Fiyatları x10

İNDİRMEK:

Stones & Sails v1.47.1 (Mod Apk Money)- MEGA TR

Stones & Sails v1.47.1 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.