Subway Surf Hile Apk indir v2.24.0

İçeriğe Oy Ver

Subway Surf Hile Apk indir. Subway Surf Apk indir. Subway Surf indir. Subway Surf oyna. Subway Surf oyunu oyna. Subway Surf Apk Hile indir.

Subway Surf Hile Apk indir

Subway Surf engel oyunları, her zaman oyuncudan beceri gerektiren bir oyun türüdür. Onlara tamamen erişilebilir bir oyun sunuyor, ancak birçokları için ne kadar sorun var. Becerilerini geliştirmek ve yüksek puanlar almak için çok zaman harcayacaklar. Eşzamanlı olarak, oyunlarını almalarına ve devam etmelerine yardımcı olacak araçlar her zaman olacaktır. Bu nedenle, her zaman herkesin elde etmesi gereken eğlenceli zamanlar sağlar. Heyecan verici bir eğlence oyunu bulmak istiyorsanız Subway Surf Apk oyununu göz ardı edemezsiniz.

Subway Surf oyunu, size her oyuncunun deneyimlemekten hoşlanacağı bir grafik sunar. Aynı türdeki diğer oyunlar gibi, bu oyunun ortamı her zaman sonsuza kadar süren bir şeydir ve bir sonraki adımda size ne olacağını bilemezsiniz. Bu nedenle, bu aynı zamanda herhangi bir oyuncunun dikkat etmesi gereken bir faktördür ve gözlerini bu oyunun güzel ortamından ayırmak kolay değildir.

Subway Surf Apk Hile ile oyuncular, karakteri üçüncü bir bakış açısıyla kontrol edecek ve görünenleri gözlemleyecektir. Senin işin, bundan doğru şekilde kaçınmanın bir yolunu bulmak. Ancak bu kadar basit bir oyun tarzı ile oyuncuların oynamasını zorlaştırıyor mu? Cevap, bu faktörler başınızı ağrıttığında olacaktır çünkü belirli bir puana ulaştığınızda her şey her zaman hızlanacaktır. Yani size doğru yüksek hızla gelen gemileri alt etmeye çalışmalısınız.

Subway Surf Apk indir, artık birçok oyuncu için yeni bir isim değil ve devam eden birçok mevsimi var. Bu oyunun bir özelliği, sezon yeni bir sezona girdiğinde, yerin değişeceği ve çevre unsurunun da birçok yeni unsurun ortaya çıkmasıdır. Başka bir deyişle, oyuncuların bir ülkeden diğerine seyahat etmesine izin verilir. Mevcut güncelleme için oyuncular ABD’nin büyük şehri New York’a geri dönecekler.

Subway Surf Oyunu, birçok oyuncunun oynaması için size tamamen anlaşılması kolay ama daha az zorlayıcı olmayan bir yol sunar. Üç tren yolu ile düz bir eksende otomatik olarak koşmak için karakteri kontrol edeceksiniz. Sadece yatay olarak kaydırarak bu üç parça arasında ileri ve geri hareket edebilirsiniz. Aynı zamanda, yoldaki engelleri atlayarak veya geçerek aşmaya çalışmanız da gerekiyor.

Bu engeller bloklar veya önünüze gelen bir gemi olabilir. Senin işin onlara hızlı bir şekilde cevap vermek ve çözmek. Birçok oyuncu için tamamen erişilebilir, ancak karakterinizle tutarlı bir şekilde fazla ileri gidemezsiniz. Bu oyun çarpanı artırmak için görevler yapmayı amaçlamaktadır çünkü bu sayıyı artırdığınızda kazanacağınız puan da artacaktır.

Aynı zamanda, zorluklar bu oyunda her zaman önemli bir faktördür ve oyuncuya her zaman bir fetih duygusu getirir. Herkes sınırlarını aşmak ister ve bu, tüm oyunlarınızdaki en yüksek puanlara yansır. Yani yeni bir puan kazandığınızda, aynı zamanda tam bir tatmin duygusuna da sahip oluyorsunuz ve aynı zamanda ne kadar uzağa giderseniz, o kadar farklı eşya alacaksınız.

Yol boyunca, oyuncular bu oyunda önemli bir malzeme olacağı kadar altın toplamaya çalışacaklar çünkü birçok şeyi elde etmenize yardımcı oluyor. Kaykaylar gibi koşunuzu destekleyecek öğeler satın almanıza olanak tanır, böylece bir trene çarpmanıza rağmen seviyeye devam edebilirsiniz. Eşzamanlı olarak, birçok farklı işleve sahip öğeleri hareket halindeyken alabilir ve tamamen etkili bir şekilde size yardımcı olabilirsiniz.

Bu öğeler rastgele görünür ve birçok tehlikeli şey göründüğü için herhangi bir oyuncu almakta tereddüt eder. Bol miktarda altın çekmek için mıknatıslar, havada ve herhangi bir engel olmadan uçmanıza yardımcı olacak jet çantaları ve çok daha fazlası gibi kullanabileceğiniz birçok işlevi vardır. Ama bir şey var ki, bu eşyaların etkisini uzatmak istiyorsanız, onları yükseltmek için zamana ihtiyacınız olacak.

Oyuncunun bir karakterden sıkılmaması için oyun size kullanmanız için farklı görünümlere sahip birçok karakter sunuyor. Ancak kilidin açılması için belirli bir koşula ihtiyaç duyan bazı karakterler olacağı için tamamen açık değil. Bunlardan biri de jetonlardır. Karakterin ihtiyaç duyduğu bu öğelerin belirli bir miktarını almanız gerekecek. Daha sonra bittiğinde bu karakterle koşuyu deneyimleyebilirsiniz. Bu yeni versiyonda oyuncular Lana ve Darry olmak üzere iki karakterle tanışacaklar.

Subway Surfers size eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor ve her zaman üstesinden gelmeniz gereken belirli tehlikeleri de beraberinde getiriyor. Her zaman ideal olarak üstesinden gelmeniz gereken engel bölümleri olacaktır. Aynı zamanda bu oyunda oyuncuların yaşayabileceği birçok heyecan verici şey olacak. Bu yüzden her zaman harika bir deneyim sunar ve her yerde rahatlama bulabilirsiniz.

Bizi Facebook‘ta takip ederek veya bildirimlere ücretsiz bir şekilde abone olarak güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz. Apk indir kategorimizi ziyaret ederek daha fazla hileli apk dosyalarına ulaşabilirsiniz.