Subway Surfers MOD APK 2.15.1 (Sınırsız Para)

İçeriğe Oy Ver

Subway Surfers Mod Apk indir. Subway Surfers Hileli indir. Subway Surfers Hile indir.

Subway Surfers MOD APK (Sınırsız Para) oynayana kadar bir kovalamaca hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı. Sadece Müfettiş ve yaramaz kızlar arasında bir kovalamaca, çocuk Kiloo Games’in bize harika bir oyun getirmesi için yeterli.

Subway Surfers MOD APK
Subway Surfers MOD APK

Subway Surfers MOD APK ile tanışın

Bu oyun hakkında çok şey söylemeye gerek yok. Subway Surfers, mobil oyun tarihinin en iyi “sonsuz koşu oyunlarından” biri olarak kabul edilebilir. Bu oyun hakkında konuşmanın kolay bir yolu, Temple Run 2’ye benzer bir oyun tarzına sahip olmasıdır , ancak etkileyici grafikler ve bir dizi özel özellik, deneyiminizi çeşitli şekillerde daha eğlenceli hale getirir.

Diğer sonsuz koşu oyunlarının aksine Subway Surfers’ın ilginç bir hikayesi var. Bir gün, Jake – tren vagonuna yaramaz bir çocuk grafiti boyadı. Ancak şanssızdır. Acımasız Müfettiş onu keşfetti ve elinde bir copla onu kovaladı. Müfettiş arkadaş canlısı değildi, ona bir ders vermek için onu yakalamaya kararlıydı. O zamandan beri kovalamaca başladı…

Kural

Subway Surfers MOD APK oynanışı karmaşık değil. Demiryolu rayları boyunca kesintisiz koşmanız, sürekli ilerlemeniz, raylar üzerindeki engellerden ve yaklaşan trenlerden ustaca kaçınmanız gerekir. Jake’in zıplaması (yukarı kaydırması), yuvarlanması (aşağı kaydırması) ve sola veya sağa dönmesi (sola veya sağa kaydırması) için kontrol edebilirsiniz.

İlk seferinde, bu oyunun derinliği olmadığını, sadece tekrar eden bir oyun olduğunu düşüneceksiniz. Ancak bu oyunu oynadıktan sonra tekrar düşünmeniz gerekecek. Bir kez oynadıktan sonra, aynı hataları yapmamak için kesinlikle bir dahaki sefere oynamak isteyeceksiniz. Yakında, Subway Surfers’a “aşık” olacaksınız. Giderek, oyun hızlanacak ve karakteri kontrol etmekte daha fazla zorluk çekmenize neden olacak. Refleksleriniz ve ustalığınız bu oyunu kazanmanıza yardımcı olacak. Rekor puanına ulaştığınızda, sistem kaydedecek ve arkadaşlarınızla grafikte rekabet edebileceksiniz. Onlara Subway Surfer’da kimin en iyi olduğunu söyle!

Subway Surfers MOD APK
Subway Surfers MOD APK

Destek öğeleri

Oyun sırasında birçok destek öğesi görünecektir. Onlar:

 • Jetpack: Jake’in geçici olarak uçmasına ve bir süreliğine gökyüzünde bozuk para toplamasına yardım edin. Bu süre zarfında herhangi bir engelle karşılaşmayacaksınız.
 • Madeni Para Mıknatısı: Mıknatıslar, madeni paraları doğrudan toplamadan emmenize yardımcı olur.
 • Spor ayakkabılar: Daha hızlı koş ve daha yükseğe zıpla. Ancak, atlama diğer engellerle çarpışmak için çok kolay olduğu için dikkatli olmalısınız.
 • Çarpan: Daha fazla puan kazanın.
 • Hoverboard: Daha yumuşak hareket etmenize yardımcı olan şey. Özellikle kullanımınız sırasında karakteriniz düşme, engel çarpışmalarından 30 saniye boyunca korunacaktır. Hayatta kalma şansınızı artırmak için bu özellikten yararlanın.

Madeni paraları kullanarak eşyaların etkisini yükseltebilirsiniz. Ayrıca, anahtarı veya çok sayıda jetonu almak için gizemli sandıkları toplamayı da unutmayın.

Subway Surfers MOD APK
Subway Surfers MOD APK

Birçok komik karakter

Subway Surfers MOD APK oynarken asıl amacınız karakterlerin kilidini açmak için mümkün olduğunca çok para toplamaktır. Size eşlik edecek ilk karakter Jake. Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra Dino dinozorlarının kilidini hemen ücretsiz olarak açabilirsiniz ve ayrıca ek para ve anahtarlar alacaksınız. Madeni paralarla kilidini açamadığınız karakterlerden bazıları, gizemli sandıkları açmanız, ardından şanslı bir şekilde özel eşyalar almanız gerekiyor. Örneğin, Fresh’in kilidini açmak için 50 radyo harcamanız gerekiyor. Güven Bana! Eğlenceli kızların ve erkeklerin kilidini açtıktan sonra çok mutlu olacaksınız.

Dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlere seyahat edin

Subway Surfers Mod Apk, grafikler açısından özenle düzenlenmiştir. Oyunun tasarımı çok güzel bir 3D platforma dayanıyor, gerçek. Parlak, renkli arka plan oyunculara sonsuz ilham verir. Özellikle bir güncellemeden sonra karakter, hoverboard ve manzaradan tüm oyun, dünyanın dört bir yanındaki bir şehirde bir festivale dönüştürülür. Telefonunuzda seyahat ederek birçok farklı ülkenin kültürüyle tanışacaksınız.

Boya püskürtme roketlerinin kilidini açtığınızda, rayların üzerine geldiğinizde ve baskın renklerle bir gökkuşağı rengini geride bıraktığınızda oyundaki renkler daha da canlı hale geliyor.

Subway Surfers MOD Apk yeni güncelleme

Sürüm 2.15.1

 • Oxford’daki Dünya Turu’ndaki yeni yerleri keşfedin.
 • Yeni karakter, Bonnie
 • Jamie’nin Şapkacı Kıyafetinin kilidini aç
 • Pek çok cazip ödül almak için Mystery Mondays’e katılın
 • Sezon Avı
 • Rabbot’un kilidini açmak için Jeton toplayın

Subway Surfers MOD APK sürümü

Yeni başlayanlar için yeterince kolay, ancak deneyimli oyunculara meydan okuyacak kadar zor. İster tek başınıza oynayın, ister haftalık zorluklara katılın, bu oyunda zorluk yok. Oyunu daha az zorlaştırmak için MOD sürümümüze ihtiyacınız olabilir.

Subway Surfers MOD APK Özellikleri

Sınırsız Para : Oyundaki iki ana para birimi olan Altın Para ve Anahtarlar, oyunu açar açmaz sınırsız olarak verilmektedir. Yolculuğunuz için ihtiyacınız olanı satın alın.

Tüm Karakterlerin Kilidi Açıldı : İstediğiniz herhangi bir karakteri oynayın.

Subway Surfers MOD APK
Subway Surfers MOD APK

Subway Surfers MOD APK İndir

İnkar edilemez bir şekilde Subway Surfers, dünya çapında rekor sayıda oyuncuya ulaşan “sonsuz koşu” oyunlarından biridir. Bu oyunun çekiciliğini söylemek için yeterli. Oyunu yazının altındaki bağlantılardan indirebilirsiniz. Bizi Facebook‘ta takip etmeyi unutma. Daha fazla Apk İndirmek için tıklayınız.