Superhero Plane Merge Master v1.0.1 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Superhero Plane Merge Master v1.0.1 (Mod Apk).Superhero Plane Merge Master v1.0.1 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Superhero Plane Merge Master v1.0.1 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Superhero Plane Merge Master v1.0.1 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Superhero Plane Merge Master v1.0.1 (Mod Apk) indir. Superhero Plane Merge Master v1.0.1 (Mod Apk) ücretsiz indir. Superhero Plane Merge Master v1.0.1 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


süper kahraman uçak birleştirme ustası

Süper Kahraman Uçak Birleştirme Ustası v1.0.1 (Mod Apk)

Müthiş helikopterinizi bir araya getirin, sonra savaşa girin ve düşmanlara karşı savaşmak için yeterli güce sahip olmak için tüm uçakları birleştirmek amacıyla bloktaki en büyük orduyu alın?

Süper kahraman uçaklarını birleştirmek ve düşmanlara karşı savaşmak için taktiğini ve beynini kullanman gerekiyor! Kazanmak istiyorsan dev bir ordu olmak için süper kahraman uçaklarını hızlıca sentezlemelisin!

Superhero Plane Merge Master, herkes için çekici ve bağımlılık yapan bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Ana amaç, süper kahraman uçaklarınızı basit bir şekilde büyütmek için birleştirerek tüm düşmanları yenmek. Düşman pozisyonlarının kontrolünü ele geçirmek ve rakipten daha fazla güce sahip olmak için hızlı ve aktif bir şekilde düşmanlara saldırın. Aynı zamanda, savaşı kazanmak ve bir sonraki seviyeye geçmek için stratejinizi ve taktiklerinizi kullanın. Onları birleştiren yeni ve daha güçlü süper kahraman uçaklarının kilidini açın! Onları birleştirirken müthiş süper kahraman uçaklarına karşı savaşmak için ordunu büyüt.

Bu oyun o klasik ve sıkıcı birleştirme oyunlarından biri değil. Bu hepimiz için yeni, ücretsiz, çekici ve harika bir oyun.

ÖZELLİK:
🚁Güzel 3D grafikler
🚁Ücretsiz oyun
🚁Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun
🚁Kolay kontroller
🚁Çocuklar ve yetişkinler için
🚁Birleştirilecek çeşitli canavarlar

NASIL OYNANIR:
🚀 Güçlerini artırmak için birliklerini birleştir.
🚀 Bir hikayede birleşin canavarlar dev ve korkunç düşmanlara karşı savaşır.
🚀 Mümkün olduğunca çabuk birleştir ve tüm düşmanlarla savaş.
🚀 Cesur ol ve savaşla yüzleş ve en güçlü ordu ol.

Superhero Plane Merge Master’ın tadını çıkarın – sizin için sihirli bir birleştirme oyunu!süper kahraman uçak birleştirme ustası
süper kahraman uçak birleştirme ustası
süper kahraman uçak birleştirme ustası
süper kahraman uçak birleştirme ustası
süper kahraman uçak birleştirme ustası

MOD Özellikleri*
1. Ücretsiz Dağıtım Maliyeti

İNDİRMEK:

Superhero Plane Merge Master v1.0.1 (Mod Apk) – MEGA TR

Superhero Plane Merge Master v1.0.1 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.